Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory Silver za 64 zl z wszystkimi C+ Multiroom i Pace - umowa do końca maja 2014 - wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane w systemie.

 

Dzisiaj 3 tel. od NC+ i oferta:

Comfort+ (5 miesięcy gratis później 29,90 zł)

MULTIROOM STANDARD (gratis)

Najem ultraBOX+ (gratis)

HBO (gratis na 5 miesięcy)

Multi+ (gratis)

EXTRA+ HB ITI (5 miesięcy gratis później 10 zł)

Premium Sport &Film (5 miesięcy gratis później 40zł)

 

Podsumowując Umowa na 15 miesięcy: 5 miesięcy Gratis + 10 miesięcy 79,90 = średnia miesięczna 53,26 zł

 

Więc na własnym przykładzie powiem że da się uzyskać takie oferty i jeszcze wytargować HBO na 5 miesięcy za darmo !

 

Ja jestem bardzo zadowolony :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SiGi niby rozmowa nagrana, ale jakoś człowiek lepiej się czuje mając to potwierdzenie na mailu, masz rację.

 

@jurek1 pieniądze i tak wpłacasz na indywidualny numer rachunku, więc nic nie stoi na przeszkodzie by zrobić nadpłatę a kolejne pojawiające się faktury będą ją zmniejszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory Silver za 64 zl z wszystkimi C+ Multiroom i Pace - umowa do końca maja 2014 - wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane w systemie.

 

Dzisiaj 3 tel. od NC+ i oferta:

Comfort+ (5 miesięcy gratis później 29,90 zł)

MULTIROOM STANDARD (gratis)

Najem ultraBOX+ (gratis)

HBO (gratis na 5 miesięcy)

Multi+ (gratis)

EXTRA+ HB ITI (5 miesięcy gratis później 10 zł)

Premium Sport &Film (5 miesięcy gratis później 40zł)

 

Podsumowując Umowa na 15 miesięcy: 5 miesięcy Gratis + 10 miesięcy 79,90 = średnia miesięczna 53,26 zł

 

Więc na własnym przykładzie powiem że da się uzyskać takie oferty i jeszcze wytargować HBO na 5 miesięcy za darmo !

 

Ja jestem bardzo zadowolony :mrgreen:

 

co z tego ze 5 miesiecy za darmo, a pozniej 79,90. Srednio wyglada dobrze, ale jak bedzie koniec umowy i szansa na ugranie lepszej oferty, to uslyszysz zapewne od konsula "przeciez pan placil 79,90 i duzo mniej sie nie da"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cidik zazdrościmy oferty? :mrgreen: Tu się nie ma co zakładać, bo zapewne konsultanci tak będą chcieli kroić naiwnych abonentów po roku-tyle, że trzeba by założyć, iż na forum tacy są :D Nie ma znaczenia czy płaci średnią, stałą, taką czy owaką, bo na piękne oczy to co najwyżej podwyżkę dostanie ;-) a dobra oferta zawsze wymaga negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

placilem do tej pory 64 zl miesiecznie teraz mam ta sama oferte za 53, gdzie widzicie problem ?

przez najblizsze 5 miesiecy nic nie place, pozniej place 7 miesiecy i rozpoczynam nowe negocjacje, a moze w tym czasie trafi sie jakas zmiana regulaminu (po

gratisowych miesiacach :P )

 

Piszecie ze nie beda chcieli za 15 miesiecy zejsc z ceny jaka bede placil, a wlasnie to zrobili teraz. Placilem 64zl miesiecznie a teraz wychodzi mi 53zl.

Moge im co roku placic wiecej miesiecznie ale w zamian wiecej miesiecy gratis i wyjdzie mi na to samo. Nie wiem w czym problem ?

Co do zamieszania w glowach abonentów to ja bylem w pelni swiadomy jaki jest nowy podzial pakietow i przedzial cenowy.

 

Pakiet Ekstra + nie został stworzony bez przyczyny, zmienią się Wam miny jak zobaczycie że tylko do tego pakietu będą dodawane nowe kanały :P

Pakiet Sport&Film+ da mi również dostęp do nowych kanałów Liga+ i Sport 2 i 3. To sprawdzone informacje, niebawem sie przekonacie, a wtedy będziecie masowo zamieniać obecne pakieciki uniwersal i silver na comfort z extra+ :brawo:

Po zakonczonej za 15 miesiecy umowie moge zrezygnowac z z dodatkowych pakietow i zostac tylko przy pakiecie comfort+ za 29 zl :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też mnie to dziwi. Oferowali na przykład mnie taką umowę na 24 miesiące, a mam MR pocyfrowy, czyli jeszcze przynajmniej dwa lata będą na pewno działać Cameleony. Żałuję tylko, że mnie wówczas rozłączyło, bo miałem całkiem niezłą ofertę. Z drugiej strony jak czytam o tych darmowych miesiącach, to moja obniżona stawka abo przez 1/3 umowy o 10 zł nie rzuca na kolana. Pożyjemy, zobaczymy czy coś dobrego zaproponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przedłużę umowę z miesiącami za 0zł. ze średnią ok. 53zł, to będę tą średnią płacił co mies. chyba to nie jest zabronione.

Ja właśnie tak zamierzam robić. Skoro oni sie bawią w średnia to ja im ta średnia co miesiąc będę przypominał :) Polecam ten sposób płatności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory Silver za 64 zl z wszystkimi C+ Multiroom i Pace - umowa do końca maja 2014 - wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane w systemie.

 

Dzisiaj 3 tel. od NC+ i oferta:

Comfort+ (5 miesięcy gratis później 29,90 zł)

MULTIROOM STANDARD (gratis)

Najem ultraBOX+ (gratis)

HBO (gratis na 5 miesięcy)

Multi+ (gratis)

EXTRA+ HB ITI (5 miesięcy gratis później 10 zł)

Premium Sport &Film (5 miesięcy gratis później 40zł)

 

Podsumowując Umowa na 15 miesięcy: 5 miesięcy Gratis + 10 miesięcy 79,90 = średnia miesięczna 53,26 zł

 

Więc na własnym przykładzie powiem że da się uzyskać takie oferty i jeszcze wytargować HBO na 5 miesięcy za darmo !

 

Ja jestem bardzo zadowolony :mrgreen:

 

Posiadam teraz ten sam pakiet co ty przed przedłużeniem, tylko za drugi dekoder płace 20zl, a ty pewnie masz jakis swój.Z chęcią bym wziął to co ty tylko żeby mi jeszcze za ten drugi dekoder zjechali do 0zl.A tak z ciekawości spytam co oznacza dopisek przy Extra+ HB ITI ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich i mam pytanko...

aktualnie mam pakiet: Universe plus 6 C+ plus 3 HBO plus History ---- wszystko za 70,99. Jutro wysyłam wypowiedzenie ( umowa do 31.05.) i jakiej mogę się spodziewać lub inaczej.....jaką mogę "wytargować"?

z góry dziękuję za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pakiet Ekstra + nie został stworzony bez przyczyny, zmienią się Wam miny jak zobaczycie że tylko do tego pakietu będą dodawane nowe kanały :P

Pakiet Sport&Film+ da mi również dostęp do nowych kanałów Liga+ i Sport 2 i 3. To sprawdzone informacje, niebawem sie przekonacie, a wtedy będziecie masowo zamieniać obecne pakieciki uniwersal i silver na comfort z extra+ :brawo:

Po zakonczonej za 15 miesiecy umowie moge zrezygnowac z z dodatkowych pakietow i zostac tylko przy pakiecie comfort+ za 29 zl :P

 

Może jakiś zakład? Uważam, że jest spora szansa, iż nowe kanały wylądują również w starych pakietach. Z Comfortem+ po 15 m-cu to się zdziwisz, bo jak umowa przejdzie na czas nieoznaczony to 29zł zobaczysz jak świnia niebo.

 

...jorgo mam dla Ciebie przykrą wiadomość obowiązuje 3 miesieczny okres wypowiedzenia :(

 

Temat wałkowany był wielokrotnie więc napiszę Ci tylko, że się mylisz i radzę chociaż raz przeczytać regulamin świadczenia usług. http://ncplus.pl/~/media/ncplus/Dokumen ... 0uslug.pdf

 

@misiek1985 a czy to istotne co oznacza HB ITI? Ja nie ma zielonego pojęcia, ale jeżeli miałbym strzelać to HB może Hot Bird a ITI to chyba każdy wie.

 

@jorgo postaraj się utrzymać odpowiednik oferty w aktualnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...