Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam za jakies pół roku konczy mi sie umowa teraz mam pakiet :

CANAL+ Platinum + HBO

Multiroom Standard

netVOD+ konto podstawowe

netVOD+ Pak. C+ Platinum+HBO

i płace 129 i mam taką prosbe czy byście mogli mi doradzic co moge ugrac zeby zmniejszyc cene i bym chciał miec canaly wszystkie nie musi byc dodatków prosze o podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@damian1989lodz pierw złóż wypowiedzenie ........takie coś ci polecam 8)

Jedyny wymóg oferty to dekoder "ADB"

 

 

"Full Extra" 99 pln

pakiet Universe+,

opcje dodatkowa CANAL+ Platinum,

HBO,

Cinemax,

Filmbox,

History,

Sundance

kolekcje VOD CANAL+,

PictureBox,

Seriale+

netVOD+

 

"Full Extra +RedlightHD" 109pln

"Full Extra" +MR Standard 109

"Full Extra" +MR Premium 119 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wysłałem wypowiedzenia obu umów (Silver+6 C+ do końca kwietnia za 64 zł i Universe+6 C+ do końca maja za 59 zł) i dziś telefon w temacie Silver- to samo za 49, 90 na 12 m-cy i 79, 90 na następne 12 m-cy czyli średnio to samo co mam.

W poniedziałek zadzwoni w temacie drugiej umowy, wydaje mi się, że oferta nie taka zła, niby wiąże na 2 lata, ale przynajmniej stała cena i odpada negocjacja co chwilę. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako oferta obecna : C+optimum + HBO+ MR+PacePVR+PhilPVR

Koniec umowy maj

Niestety ponieważ to I umowa to rachunek 120 zł

Nie składałem jeszcze wypowiedzenia, ale to nadrobię.

I zadzwonili....

Co ciekawe nadal wciskają Full (tematyczne +6x C++HBO+Cinemax+Filmbox) i chcą za to 139 zł :)

ale najlepsze i to zostawiam do przemyślenia

MR przy przedłużeniu gratis. ale...

- jak chce deki po cyfrze zostawić to miesiecznie 40 zł

- jak biore ADB to 0 zł

Nie wdawałem się zbyt mocno w dysputy bo bez wypowiedzenia nie ma co gadać, ale z ofertą było kilka prób zejścia konsula a przy opłacie za deki po cyfrze nic nie dawało sie zmienić

To idzie to nowe.. wymuszane przejście na ADB ceną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:przeszedlem do nc ze swoim dekoderem po TNKHD pozniej n. Co bedzie jak dekoder padnie w trakcie umowy?. Dodam ze nc nie chce dac mi dekodera tzn.wypozyczyc. Jedyne rozwiazanie wedlug nich to nowa umowa... Mial ktos z was moze podobny problem?. Dodam ze na ta chwile mam dosc dobra oferte ktorej jako nowy chyba nie dostane. Prosze o pomoc/opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

- jak chce deki po cyfrze zostawić to miesiecznie 40 zł

- jak biore ADB to 0 zł

...

 

To się Kolega ircios uśmieje :lol2: do tej pory było na odwrót.

 

 

@majass tu jest wątek dla migrujących viewtopic.php?f=174&t=30710&p=932941#p932941 Jak sam zauważyłeś bez wypowiedzenia ani rusz, cierpliwości.

 

@kris3114 będziesz ugotowany jak Ci dekoder padnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Cyfrę+, 25 kwietnia 2013r. przeszedłem na platformę nc+, pakiet Universe + paczka 6 x C+ do końca trwania umowy + HBO 6 miesięcy gratis za kwotę 59 zł. Umowa na 12 miesięcy. Po 6 miesiącach zrezygnowałem z HBO. Chciałbym otrzymać taką samą ofertę jak rok temu. Czy jest szansa? W tej chwili proponują umowy na 24 miesiące. Wypowiedzenie trzeba wysłać najpóźniej 30 dni przed końcem umowy? W poniedziałek wysyłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kris3114 A pytałeś o warunki tej nowej umowy ?? Może dadzą to co masz teraz a jeśli się uprą ze nie to z dekoderów 5800 w najgorszym wypadku można "wydostać" co potrzebne i odpalić na własnym sprzęcie. Jest to jednak opcja dla upartych i zdeterminowanych żeby nie poddać się tyranii nC+ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni forumowicze!

 

Proszę o sugestie:

 

mam obecnie pakiet universe z umową do końca kwietnia, za 59 zł. W poniedziałek wyślę wypowiedzenie umowy.

Co wg. Was mogę z nimi utargować? Dzwoniłem do biura, ich propozycja jest nieciekawa. Mam mediaboxa. Podajcie proszę co jest realne w podobnej cenie, umowa może być nawet na 2 lata. Czy mogę oczekiwać od nich takiego wariantu: pakiet Comfort plus Extra plus Superfilm+ bez dopłat do końca umowy, w kwocie 59 zł? Jest to realne? A może coś jeszcze więcej? Co Wam się udało wynegocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa rzecz, dwa razy do mnie dzwonili. Na dzień dobry pytałem się o to czy zarejestrowano już moje wypowiedzenie. Konsultanci odpowiadali że nie i pytali się czemu chcę zrezygnować (pierwsza oferta za to samo 2 razy tyle, za drugim razem o 15 zł więcej). Mówią, że zaraz sprawdzą ofertę, a potem... rozłączają się. Czyżby się stresowali jak przychodzi negocjacji z upartym i świadomym klientem? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś widzę że temat troche przystopował po tych zmianach pakietowych.Znowu będzie gadanie ze strony NC+ że są bardziej elastyczni i nie wiedzą o co chodzi.Tez mi się niebawem kończy umowa i zobaczymy co z tego wyjdzie.Niektórzy tutaj coś pisali że chcą więcej kasować osoby posiadające sprzęt po dawnej cyfrze a taniej tych co się zdecyduja na dekodery ADB.Cameleony powoli już odchodzą to biorą się za dekodery.Niech mi dadzą dwa dekodery ADB i MR za 0 zl to moge im oddać Pejsa oraz Philipsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...