Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedłużylem dziś umowę, nie wiem czy warto było, ale to co chciałem mam. :smile:

Dotychczas miałem platinum za 99zł po długich negocjacjach mam trochę zmodyfikowany full extra. Podobno starej opcji full w cenie 99zł juz nie ma. Na początku oczywiście propozycje typu 5 miesięcy na tyle potem na tyle, od razu mówię że chcę cenę od początku do końca tą samą i celuję w full extra.

Gosc mówi:

-nie ma już tej opcji i nie będzie

-to ja dziękuję do widzenia.

-od razu proszę poczekać już coś proponuję :smile:

Ostatecznie mam umowę na 2 lata za 99zł miesięcznie (czyli jak dotychczas) a w tym na cały okres:

-komfort

-extra

-6xcanal+

-HBO

-Cinemax

-pakiet Filmbox

W tym na 9 miesięcy:

-History HD (potem 1.99)

opcje VOD Picture box, seriale, prapremiery (trzeba pamiętać i wyłączyć) bo naliczają po tym okresie chyba 60zł :?

 

Obleci taka oferta? Nie wiem czy dało by się jeszcze coś ugrać, mam już doąść tych telefonów, pewnie gdyby nie zmienili tych pakietów, można by mieć wszystko za 99zeta i może jeszcze Red light HD. :? Ogólnie jestem zadowolony, bo przedtem w tej cenie miałem tylko C+ :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kris a maila ze zleceniem wyłączenia opcji po okresie promocyjnego udostępniania możesz wysłać nawet dzisiaj. http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas

 

A to nie wiedziałem dzięki :D W jakim temacie to się wysyła? Płatności? To jest ważne, bo jak pisałem oni tylko czekają żeby zapomnieć i potem przyjdzie fajny rachunek. Najlepiej od razu to załatwić, jeśli to pewne, a jak nie to wpis w kalendarzu :D

Generalnie chciałem zejśc z ceny i brać tylko c+,hbo oraz Cinemax, ale oni się bronią rękami i nogami aby przynajmniej zostać przy obecnej cenie. Mam wrażenie że mimo zmian pakietowych, zrobili się dość elastyczni jeśli chodzi o propozycje i co ważne można wynegocjować abonament w niezmiennej cenie na cały okres. No może jest mały niedosyt że znowu te History HD jest dodatkowo płatne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aniol1979 skoro aktualnie płacisz 69zł za Silver+/4xCanal+/MR/Pace to mnie by się średnio uśmiechało dopłacać 30zł za HBO i Cinemax. 10zł, no może 15zł i ani grosza więcej.

 

@Kris wcześniej przepłacałeś :mrgreen: teraz masz dobrą ofertę. Temat wybierz jaki Ci tam pasuje np. Oferta programowa a najważniejsza jest i tak treść wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisze @Kibo no Hikari przedtem sporo przepłacałem, o czym dobrze wiem, stąd postawiłem sobie za priorytet ukręcić tyle ile się da :D Druga sprawa ja już nie mogłem zejść z ceny, więc pozostało ciągnąć na kanałach i wytargać tyle ile się da w cenie 99zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej jak dostał Kris. Ta oferta VOD jest poza Twoim zasięgiem ze względu na dekodery z których korzystasz, ale z drugiej strony również dzięki nim płacisz mniej za aktualną promocję i masz szansę na lepszą ofertę niż dostał Kris. Oczywiście możesz uznać, że gra nie jest warta świeczki i brać co dają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kris masz rację zrobili się bardzo elastyczni teraz w tych nowych ofertach bo jeszcze nikomu nie udało się przedłużyć umowy w przedziale 49-59zł. na całą umowę i w równych ratach, a czemu bo ta kwota ich w oczy kole :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Państwo to już koniec przygody o nazwie "negocjacje 2014". Z jednej strony jestem na siebie zły bo złapałem się w sidła a miałem wytrwać do końca kwietnia. Z drugiej jednak strony ciesze się bo moje założenia zostały co do ceny i pakietów spełnione (nie obejdzie się bez średniej). Nie będę się więcej rozpisywał napisze co dostałem:

 

Umowa na czas:

15 miesięcy

 

pakiet:

Comfort+ Multi+ Extra+

 

opcje dodatkowe (na 15 miesięcy):

Sport+ (Film+ 4 miesiące gratis)

Canal+ VOD

upgrade dekodera do 500GB

 

Cena (mieszanie):

4 miesiące - 0,-zł (od kwietnia 2014)

11 miesięcy - 69,90zł (do czerwca 2015)

 

Przed rozpoczęciem negocjacji zakładałem Uniwerse+ z opcją 3xC+(sport) + dysk za 49zł na 12 miesiące.

Umowa zawarta dziś dodała do założeń kolekcję Canal+VOD, 3 miesiące umowy więcej ale cenę "średnią"(nienawidzę tego słowa) 49,90.

 

Dziękuje wszystkim za dzielenie się swoimi ofertami bo bez tego nie miał bym punktu odniesienia.

Wszystkiego dobrego i tylko lepszych warunków aneksowanych umów życzę!

 

ps. Moja sugestia - czekajcie do końca kwietnia wtedy dopiero się zacznie (jako fan ligi hiszpańskiej a dokładnie Barcelony z dniem dzisiejszym poległem) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy macie z tymi równymi ratami? Jakoś gdzie indziej to funkcjonuje tylko tu jak zwykle coś nie pasi. Nie zauważyłem by ktoś zdecydował się na gorszą umowę niż miał wcześniej a to, że nie jest łatwo i zanim dostanie się dobrą ofertę trochę telefonów upłynie też nie stanowi nowości. Cierpliwości.

 

@SiGi dobra oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużylem dziś umowę, nie wiem czy warto było, ale to co chciałem mam. :smile:

Dotychczas miałem platinum za 99zł po długich negocjacjach mam trochę zmodyfikowany full extra. Podobno starej opcji full w cenie 99zł juz nie ma. Na początku oczywiście propozycje typu 5 miesięcy na tyle potem na tyle, od razu mówię że chcę cenę od początku do końca tą samą i celuję w full extra.

Gosc mówi:

-nie ma już tej opcji i nie będzie

-to ja dziękuję do widzenia.

-od razu proszę poczekać już coś proponuję :smile:

Ostatecznie mam umowę na 2 lata za 99zł miesięcznie (czyli jak dotychczas) a w tym na cały okres:

-komfort

-extra

-6xcanal+

-HBO

-Cinemax

-pakiet Filmbox

W tym na 9 miesięcy:

-History HD (potem 1.99)

opcje VOD Picture box, seriale, prapremiery (trzeba pamiętać i wyłączyć) bo naliczają po tym okresie chyba 60zł :?

 

Obleci taka oferta? Nie wiem czy dało by się jeszcze coś ugrać, mam już doąść tych telefonów, pewnie gdyby nie zmienili tych pakietów, można by mieć wszystko za 99zeta i może jeszcze Red light HD. :? Ogólnie jestem zadowolony, bo przedtem w tej cenie miałem tylko C+ :twisted:

 

nieprawda!!!!!!!!!!!!!! jest full extra bo mi proponowano...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...