Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

jestem migrowałem w zeszłym roku, umowa mam do końca lipca a pakiet mój to u+ 2xc+family za 49zł

o co można powalczyć?

Pozdrawiam!

Cenowo nic bym nie ruszał. Zaś powalczyłbym o rozszerzenie oferty programowej. Na przykład o 6xC+!

 

czyli można już wypowiedzenie słać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort + i Extra + jest promocyjnie za 29,9 i również przez 5 m-cy za darmo. Liczyłem średnią razem z konsultantem, więc traktuję to jako potwierdzenie :)

 

To możesz już zacząć pisać reklamację, bo na 100% extra+ jest tylko za free!!!, a za comfort+ będziesz płacił 29,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcje dodatkowe masz pod dekoderami (trzeba je rozwinąć),

 

https://ncplus.pl/sklep/oferta/comfortp ... er-dodatki

 

 

Dzięki nie zauważyłem 8) chyba mnie te zmiany tak dobiły. Czyli na dzień dzisiejszy najbezpieczniej walczyć o ten full extra, nie mam zamiaru liczyć kalkulatorem co na ile miesięcy :twisted:

Ps. History HD oczywiście 1.99zł :mrgreen: tak trzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezygnujesz z NC+? Znudziły się tobie programy oferowane, czy znalazłeś lepszą ofertę u innego operatora?

Rezygnuję, bo nie chcę płacić regularnej ceny - 149 pln-ów od maja. Oferta programowa w zupełności mi wystarcza, choć po cichu liczyłem, że uda mi się jeszcze wytargować HBO ( Żona suszy mi głowę, że ja mam co chciałem (sport), a ona to musi filmy z ipli i iplex-u oglądać) :smile: CP w ogóle nie biorę pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja aktualnie mam pakiet Universe + i canaly + w cenie 59,90 na co mogę teraz liczyć w podobnej cenie nie większej;-) czy warto zmienić dekoder jak tak to na jaki obecnie mam ten z nc+ nboxchyba z 250gb i czy przy zmienie muszę oddać ten stary czy może mógłbym go zatrzymać?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie po zmianie umowy dotych. universe+, 6xC+ = 99zl(nie wliczam promocyjnych kilku mies za free na hbo i cinemax, chyba jeszcze 5mies, potem wylaczenie i pozostanie z U+ i 6XC+ =99 lub nie wyl. i bulenie wieksze) Aktualnie umowa na 15m Comfort+34,90 opcja extra+ 2m free potem 10zl przez 13m 6xC+, HBO, CINEMAX 60zl caly okres umowy.

Podsumowanie dla mnie dobrze 15mies. comfort+ extra+ superpremium+ za 104,90 przy czym 2mies za 94,90 zle nie ma chyba konsultanci juz po dawnej cyferce zasiaduja :jupi:

Ps. i mam krótsza umowe bo 2mies na kozysc dla mie w stosunku do poprzedniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co miało przyjść te lepsze??A na co liczyłeś.

Przekaz ze strony chyba był jasny "Drogi kliencie! Zmieniamy sie na lepsze!" Ja tu nic lepszego nie widzę zarówno pod względem uproszczenia i poukladania pakietów (o liście kanałów nie wspomnę) po ceny które nie są atrakcyjne o raczej haotyczne. Liczylem na to ze ta platforma wkoncu po tylu wpadkach sie przebudzi i przestanie robić z ludzi skonczonych [beep]ów. Za czasów platformy n nie było nigdy problemów a oferta była konkretna i czytelna a pakiety dla abonentów przystepne. Tu natomiast zaczynaja sie *1*2*3*4 jeszcze poukrywanych i nieczytelnych co uważam za przebiegle i perfidne zarazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak mnie podliczyli w ICA

 

Aktualnie posiadasz

 

pakiet

Comfort+59zł

 

opcje dodatkowe:

HBO25zł

Cinemax15zł

Multi+15zł

EXTRA+ HB ITI30zł

Premium Sport &Film69zł

 

213zł

 

poprzednio wychodzilo 189zl ale bylo cosik mniej tych opcji w ICA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zaplace o 5,90zl mies. wiecej, ale na caly okres umowy mam hbo i cinemax w tej wiekszej, niz dotychczas kwocie, a umowe o 2miechy krotsza, przy starej umowie za 5mies placilbym nadal 99zl lecz juz za sam univers z C+x6

ps.kanaly sci fi 13ta ulica i universal ida na wlasnym sprzecie karta kameleon!!!!!!! od okolo 0:45 po polnocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że bezwiednie miałem ostatnio szczęście. Otóż 11 lutego, za namową żony zadzwoniłem na infolinię nC+ i poprosiłem o włączenie promocyjnej opcji HBO na 6 m-cy po 20zł. Do 30 czerwca br. miałem pakiet Universe+ z opcją Canal+OP za 54zł/m-c. W trakcie rozmowy konsultantka zaczęła mnie gorąco namawiać na przedłużenie umowy na kolejne 18 m-cy. Z ciekawości podjąłem ten wątek i po długiej rozmowie skończyło się następująco: 1. umowa przedłużona na 18 m-cy (III.2014 - VIII.2015), 2. do posiadanego Universe+/Canal+OP za 54zł/m-c doszły opcje HBO za 20zł/m-c, Cinemax za 9,90zł/m-c, Filmbox za 4,90zł/m-c - co łącznie miesięcznie daje kwotę 88,80zł, 3. z opcji, które doszły (HBO, Cinemax, Filmbox) będę mógł zrezygnować, razem lub osobno, w cyklach co 6 m-cy, 4. dobrałem drugą kartę cameleon (za 99zł opłaty aktywacyjnej) oraz Sagemcoma do multiroomu, 5. zostałem zwolniony z miesięcznej opłaty dzierżawnej za drugą kartę (15zł/m-c). Podczas rozmowy miałem mieszane odczucia, ale konsultantka utwierdzała mnie, że jest to bardzo dobra oferta uwzględniająca mój długi staż (z Cyfrą+ od 2006r.) abonencki. Była rzeczowa i w trakcie dyskusji wtrąciła zdanie, że niedługo będę jej wdzięczny za tą ofertę. Poprosiłem ją o wyjaśnienie tej kwestii, ale usłyszałem tylko o projekcie zmian w ofercie abonamentowej, które mają za zadanie ją uporządkować i ujednolicić. Z tego co obecnie opisujecie, wygląda, że ona miała rację, a ja przypadkowo załapałem się na korzystne "ostatki". Pozdrawiam: Piotr Olczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że bezwiednie miałem ostatnio szczęście. Otóż 11 lutego, za namową żony zadzwoniłem na infolinię nC+ i poprosiłem o włączenie promocyjnej opcji HBO na 6 m-cy po 20zł. Do 30 czerwca br. miałem pakiet Universe+ z opcją Canal+OP za 54zł/m-c. W trakcie rozmowy konsultantka zaczęła mnie gorąco namawiać na przedłużenie umowy na kolejne 18 m-cy. Z ciekawości podjąłem ten wątek i po długiej rozmowie skończyło się następująco: 1. umowa przedłużona na 18 m-cy (III.2014 - VIII.2015), 2. do posiadanego Universe+/Canal+OP za 54zł/m-c doszły opcje HBO za 20zł/m-c, Cinemax za 9,90zł/m-c, Filmbox za 4,90zł/m-c - co łącznie miesięcznie daje kwotę 88,80zł, 3. z opcji, które doszły (HBO, Cinemax, Filmbox) będę mógł zrezygnować, razem lub osobno, w cyklach co 6 m-cy, 4. dobrałem drugą kartę cameleon (za 99zł opłaty aktywacyjnej) oraz Sagemcoma do multiroomu, 5. zostałem zwolniony z miesięcznej opłaty dzierżawnej za drugą kartę (15zł/m-c). Podczas rozmowy miałem mieszane odczucia, ale konsultantka utwierdzała mnie, że jest to bardzo dobra oferta uwzględniająca mój długi staż (z Cyfrą+ od 2006r.) abonencki. Była rzeczowa i w trakcie dyskusji wtrąciła zdanie, że niedługo będę jej wdzięczny za tą ofertę. Poprosiłem ją o wyjaśnienie tej kwestii, ale usłyszałem tylko o projekcie zmian w ofercie abonamentowej, które mają za zadanie ją uporządkować i ujednolicić. Z tego co obecnie opisujecie, wygląda, że ona miała rację, a ja przypadkowo załapałem się na korzystne "ostatki". Pozdrawiam: Piotr Olczyk

 

Cinemax-y i Filmbox-y w tej cenie tylko przez 6 miesięcy a potem normalna opłata albo rezygnacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Mam umowę do końca kwietnia U+ z HBO za 49 zł, wypowiedzenie złożone w styczniu i po pierwszych intensywnych kontaktach cisza...

Dostałem propozycje na przedłużenie tego co mam i jakieś abstrakcyjne oferty, ale marzy mi się U+,6xC,HBO i multiroom za 69 zł. Jest szansa, że zmiękną?

2.Czy warto przy przedłużaniu walczyć o wymianę N Turbo 500GB na mediaboxa? Zależy mi przede wszystkim na jakości sygnału na wyjściu (mam plazmę 55"), a mediabox ma ponoć skalowanie do 1080p. Czy ktoś ma porównanie obrazu z tych dekoderów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Canal+ Platinum + HBO + MR, + dekoder PVR(0zł) do MR za 99zł, zadzwoniłem zapytać czy wypowiedzenie jest już zarejestrowane i po potwierdzeniu propozycja za to samo co mam teraz, przez pierwsze dwa miesiące 99zł,90gr a później 109zł,90gr na 15mc, do końca maja mam czas, więc poprosiłem o kontakt jak będzie lepsza oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...