Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Lutym przedłużałem umowęw NC+. Tak jak pisałem wziąłem Universe, 6xC+, Cinemax, HBO i Filmbox ,MR, Pace 500 +dobranie Sagemcom, wszystko za 99zł.

Po dłuższej rozmowie udało się ustalić aby HBO i Filmbox można było odłączyć. Warunkiem było zostawienie na 1 miesiąc i odłączenie w Marcu.

Dzisiaj złożyłem dyspozycje i wszystko się zgadza. Pakiety zostaną odłączone na koniec Marca. Od kwietnia będę płacił 59zł za:

Universe, 6xC+,Cinemax,MR,Pace 500 i Sagemcom HD.

Jak będą Wam wciskać pakiety po 99zł minimum to sprawdzajcie co można odłączać i może okaże się,że stworzycie ofertę najlepszą dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona!!!

Nowa oferta: Pakiet Comfort+, Extra+ 3 miesiące gratis (potem 10 zł z możliwością odłączenia), Canal+ Sport&Film+, multiroom Cameleon, Pace PVR HD+, Sagemcom DSI83.

Nie chciałem HBO ani żadnych innych dodatków.

Cena za całość 74,90. Wprawdzie mogłem taniej, ale o te kilkanaście złotych nie będe się już sprzeczał. Mi to pasuje. Akurat mi się skończy tamta druga umowa i zaoszczędzę 99 zł, bo będę miał jedną umowę.

Umowa na 15 miesięcy liczona od kwietnia 2014 r. do końca czerwca 2015 r.. Pozdrawiam i powodzenia!!! :)

 

@cyfra.tv

 

Na to wygląda. Konsultant mi powiedział, że pakietu Universe+ już nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W starym U+ było 108 kanałów w tym 34 HD za 59pln. Nowy Comfort + jest niby tańszy (39,90) ale są tam tylko 82 kanały w tym 25 HD, więc tu okroili. W zamian do Comfortu+ można dostać na pół roku za free (nie wiadomo jaki będzie koszt po pół roku ;) Extra+, czyli 43 kanały, w tym 10 HD, co daje nam razem 124 kanały, w tym 35 HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie mam ofertę universe + i canal + opcja do końca maja. Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane i od tej pory cisza żadnych propozycji. Po dzisiejszych zmianach, żeby mieć to samo to trzeba walczyć o comfort + i extra + oraz sport&fiml +. Dobrze "kumam".

 

PS. Z tego co piszecie nie będzie już możliwości ( w razie przedłużenia) dobrania multiroomu na dwóch niezależnych kartach. Pozdrawiam i czekam na info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...