Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przedlużyłem z końcem stycznia umowę z NC+ ( umowa była do marca ). Negocjowałem i otrzymałem: Universe+6 C+, HBO, Cinemax, Filmbox oraz HBO Go za 89 zł na18 miesięcy + dwie karty cameleon i PACE. Poprzednio miałem: Universe + 6C+ i HBO do końca grudnia promocyjnie za 99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu przedłużyłem umowę:

Dzisiaj dostałem ofertę (umowa do końca marca, wysłane wypowiedzenie):

Uniwers+

6xCanal+ - 18 m-cy (moja propozycja, żeby było na 18 miesięcy a nie na 12)

pakiet HBO - cały okres umowy czyli 18 m-cy (po konsultacji z przełożonym, bez konsultacji początkowo proponował tylko na 12 m-cy)

multiroom - 2 karty cameleon

dwa tunery PVR Pace 500GB (w dzierżawę)

całość za 64 zł (chciałem pierwszy miesiąc gratis, ale nie udało się)

Zeby mi taka oferte złożyli to bym sie zgodził bez gadania. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brutu zawsze możesz żądać przesłania warunków na maila zanim powiesz "TAK". A na jakiej ofercie Ci zależy?

 

Zależy mi na tym, żeby za to co mam płacić sporo mniej (z tego co mówicie, nawet 49zł, ale koniecznie 6xcyfra+ ze względu na sport) albo w tej cenie którą płacę mieć pełny pakiet*, bez multiroomu, nowego dekodera (mam taki stary z cyfry, strasznie wolny-Bytów dekoder wpływa na jakość obrazu?). Podpowiecie mi jak rozegrać rozmowę? A potwierdzenie na maila wysyłają bez problemów?

 

*pełny pakiet bez świerszczyków, hbo też przeżyję jak nie będzie-ale dużo naukowo-przyrodniczych bym chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,

 

Czy mając nową 12m umowę na universe z 3 miesięcznym filmowym c+ i hbo można aneksować do full extra, czy jest to przywilej zarezerwowany jedynie dla cierpliwie negocjujących osób, którym kończy się umowa? Jestem skłonny zatrzymać te 3 kanały filmowe, ale to wyjdzie prawie 100zł za mimo wszystko, okrojony pakiet. W sumie oferta z samymi 3xC+ mi odpowiada, ale cena nie zachwyca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacę 64 + 3 za NC+ GO = 67. HBO OD nie muszę mieć. Za WiMP płacę bezpośrednio przez WWW serwisu na rok z góry z 2 mies gratisem ;) opłaca się bardziej, niż przez nc+ ;)

 

Spróbuję. Jak się nie uda, to przycisnę ich za 6 mies jak zostaną 3 mies do końca. Tym bardziej, że pod moim adresem jest już podpisana inna umowa na 129zł :)

 

Dzięki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli aktualnie płacisz mniej niż te 99zł to powinno się udać. Nie mówię, że za pierwszym telefonem do DUK 122947879, ale próbuj. Tylko pamiętaj, że Full Extra nie zawiera w cenie HBO OD, WiMP czy nc+GO.

 

mi konsultant powiedział, że nc+go będę miał bez oplat przy Full Extra. Nie chciało mi się wierzyć, ale nie biłem się dalej ... po prostu złożę reklamację jak tylko pojawi się na fakturze i powołam się na rozmowę telefoniczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Posiadamy aktualnie Universe+ i dekoder pace PVR za 49zl/mc. Dekoder spisuje sie niezle wiec nie bedziemy kombinowac z wymiana. Umowa do konca kwietnia, wypowiedzenie zarejestrowane. Nie chcemy placic wiecej, dodatkowych kanalow tez nie potrzebujemy, ale przydalby sie drugi dekoder, najlepiej PVR. Jakie szanse/ewentualne opcje? Teraz gorsza kwestia. Mieszkamy na stale za granica. Jak wyglada sprawa z odbiorem ewentualnie drugiego dekodera? Czy musi odebrac osoba, na ktora jest umowa? Czy dekoder bedzie musial byc podpiety kablem sieciowym czy prosto do anteny? Wybaczcie glupie moze dla niektorych pytania, ale nie rozeznaje sie za bardzo w multiroomach. Z godzie dziekuje za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dostanie drugi PVR. Nie chcę wprowadzać w błąd i mam nadzieję, że nie mylę faktów, ale chyba cyfra.tv pisał, iż aktualnie wydają tylko Sagemy a na inne jest blokada systemowa. Jeżeli dobieramy MR na zasadach Cyfry+ to działa on niezależnie i nie ma konieczności łączenia dekoderów w sieci LAN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem,że drugą kartę będzie dobierał,więc oczywista oczywistość,że nic po kablu nie będzie. Chyba,że leonzpoczty nie wie o co biega. Przy przedłużaniu umowy też nie może PVR dobrać?. Jeśli sagema dostanie to za 0. Sagem ma możliwość nagrywania na dysk zew.lub pena ;) Dodam jeszcze,że osobiście musi się stawić w APS z dowodem po odbiór 2 karty i deka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 

mi konsultant powiedział, że nc+go będę miał bez oplat przy Full Extra. Nie chciało mi się wierzyć, ale nie biłem się dalej ... po prostu złożę reklamację jak tylko pojawi się na fakturze i powołam się na rozmowę telefoniczną.

Kolego konsultant wprowadził cię w błąd .....sprawdź regulamin "Full Extra" żadnej mowy tam nie ma o NC+GO...

Pewnie twoja reklamacja nic nie wniesie do tego co aktualnie posiadasz :lol2::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...