Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bez problemu uzyskasz jeszcze HBO na 6m-cy. Walcz.

 

A się zapytam, jeżeli do tego co kilka postów wyżej dodam MRS a z racji tego że kable są potrzebne a u mnie nie ma możliwości, dadzą mi 2xAccess Point, chyba mają coś takiego Netgear WNCE2001 Wifi? Czy trzeba dodatkowo płacić, może dzierżawa? Raczej karty cameleon nie wchodzą już teraz w grę, czy się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nic Ci nie dadzą, kupujesz na własną rękę, akurat WNCE2001 nie mają u mnie dobrej opinii, są lepsze i tańsze na rynku :-) Niezależne karty nie wchodzą w gre bo masz sprzęt ADB po "n"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak nieduża odległość to może być tp-link tl-wr702n, przy większych odległościach lepiej zaopatrzyć się w AP z anteną 5dBi np. do głownego dajesz tp-link tl-wr740n a do dodatkowego tp-link tl-wr702n :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wysłałem wypowiedzenie Umowa do końca maja posiadam Universe+ za 49zł + od miesiąca MR standard 10zł. Zobaczymy co mi zaproponują, chciałbym Universe+, 6xC+ i MR St. max za 64-69zł, co myślicie?

 

błąd, trzeba było wziąśc mr ostatniego miesiaca umowy, była by cena 49zł z mr i łatwiejszy start w negocjacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili z nc+ z ofertą 59 zł + 5zł za mediaboxa universe+ 6 C+ na 12 miesięcy czy to dobra oferta ?

Jeżeli umowa jest na 12 miesięcy i C+ też na 12 miesięcy to jest to dobra oferta, aczkolwiek jak Ci zależy możesz jeszcze próbować wyciągnąć HBO.

 

luukasz, tyle że ostatnio ktoś pisał, że miał problem z dobraniem MR w ostatnim miesiącu, więc to trochę ryzyko :) Do tego widzę, że kolega ma sprzęt ADB, nie wiem czy to tak łatwo dobrać w ostatnim miesiącu jak już wypowiedzenie jest złożone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu przedłużyłem umowę:

Dzisiaj dostałem ofertę (umowa do końca marca, wysłane wypowiedzenie):

Uniwers+

6xCanal+ - 18 m-cy (moja propozycja, żeby było na 18 miesięcy a nie na 12)

pakiet HBO - cały okres umowy czyli 18 m-cy (po konsultacji z przełożonym, bez konsultacji początkowo proponował tylko na 12 m-cy)

multiroom - 2 karty cameleon

dwa tunery PVR Pace 500GB (w dzierżawę)

całość za 64 zł (chciałem pierwszy miesiąc gratis, ale nie udało się)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, powiedzcie mi jakie mam, mniej więcej, możliwości na korzystną ofertę. Rok temu (niedługo po wejściu nc+) przedłużyłem ofertę w punkcie, miałem jakiś biedny Canal+ ale w wszystkimi C+, przedłużyłem w lekkiej nieświadomości na pakiet Comfort+ 6x Canal+ za ogromną kwotę 79zł. Teraz chcę zrezygnować lub renegocjować ofertę, wypowiedzenie wyślę w poniedziałek, do tej pory miałem parę telefonów ale jak już dowiedziałem się kto dzwoni to przestałem odbierać :) numer jakoś +61. Startując z ch***ej oferty jest szansa na coś konkretnego? Nie miałem wcześniej doświadczenia z tego typu negocjacjami, na co zwracać uwagę, poza tym-jakie mam potwierdzenie i pewność, że rozmowa i ustalenia będzie wprowadzona i wiążąca? Dostaje mailem jakieś potwierdzenie czy coś? Czy aneks pisemny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejsza propozycja Full Extra z fikołkami za 109 zł plus MR x 2 i wynajem MB czyli razem 109+20+5=134 zł na 12 miechów :mrgreen: .

ja.....nie chcę fikołków.... :rofl:

ona.......nie da się, Full Extra jest proszę Pana tylko z "fikołkami" (jak Pan to nazywa), nie ma możliwości zejść niżej... :read:

ja.....moja siostra ma Full Extra z MB i MR x 1 za 99 zł, mogę zeskanować fakturę i Pani wysłać.... :read:

ona.....nie możliwe nie ma takiej oferty...

ja....żegnam jest jeszcze CP....premium za 79.90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...