Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory jeden Pace miałem płatny 20zł,od dzisiaj obydwa za 0 zł ale wskoczyłem na Silver za 69.

Witam posiadam C+Silver,6C+,MR oraz Pace 500 i Philips 250 płace 84zl, i chciałem się dowiedzieć czy cięzko jest wywalczyć drugiego PVR za 0zł, długo musiałeś sie o to ubiegać??Mam jeszcze takie pytanko czy moge teraz w trakcie umowy wymienić Philipsa PVR 250 za którego płace 20zl na Pace PVR 500 bo działanie tego Philipsa doprowadza mnie do szału.

Wcale o to nie zabiegałem konsultant sam mi go dał za 0 zł.Teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłem zgadzając się na taki ruch,bo chyba wolałbym płacić tak jak do tej pory tzn.,univers z c+ 49zł plus dek 20 zł.W każdej chwili mógłbym zrezygnować z Pace i została by tylko opłata za pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czarek007 można i z tej strony na to patrzeć a planujesz rezygnować z MR i dekodera?

 

@ircios równie dobrze możesz poradzić komuś nie wymieniaj Pace SD na Pace PVR :mrgreen: przecież oba dekodery "działają" ;-)

 

Oczywiście przesadziłem, ale dekoder 5800SX często stwarza problemy i warto zastanowić się nad jego wymianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś sobie da kit wcisnąć to pewnie zapłaci krocie i rzeczywiście abo Cyfry mają problemy z wymianą dekoderów na ADB w dobrych cenach, ale już widziałem u nich mediaboxy za 5zł/m-c więc i tu da się dobrą ofertę wynegocjować. Trzeba próbować i tyle a w razie cen zaporowych zawsze można zostać na sprzęcie własnym bądź po Cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem czemu wołają za ADB jak za zboże, szczególnie od byłych cyfrowiczów.Po tych cenach co przed chwilą zobzczyłem za MR po dawnej N to napewno zostaje przy dwóch kartach.Pace teraz nie jest złym dekoderem, początki miał bardzo ciężkie ale juz jest ok.Bede próbował wymienić Philipsa 250 na Pace i obniżyć opłate za drugi dekoder z 20zl na 0zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca lipca. Jeszcze nie wypowiedziane. Zaproponowałem mailowo przedłużenie umowy na następujących warunkach:

Universe+, Canal+, Multiroom (Cameleon), drugi dekoder za 69zł/miesiąc. Napisałem im, że jeżeli przystaną na moje warunki, jestem skłonny z miejsca przedłużyć z nimi umowę. Z umowy 2) oznaczonej w moim podpisie rezygnuję całkowicie

Czekam na ich ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane jakis czas temu,najdziwniejsze jest to ze do nich nic nie dociera. Dzwonią kilka razy na tydzien i oferta jest taka sama,jeszcze troche a powiem im co o nich mysle w dosadnych słowach. Nie wiem czy trafiam na takich tepych konsultantów,czy mam taki niefart :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane jakis czas temu,najdziwniejsze jest to ze do nich nic nie dociera. Dzwonią kilka razy na tydzien i oferta jest taka sama,jeszcze troche a powiem im co o nich mysle w dosadnych słowach. Nie wiem czy trafiam na takich tepych konsultantów,czy mam taki niefart :?

 

Dociera. Dociera. Wczoraj sąsiad w rozmowie ze mną stwierdził, że nigdy nie wysyłał bo bal się, że mu na koniec TV odetną. Dziś ma iść wysłać. Umowę ma do końca marca i płaci z Pace i MR - 149zl bez Cinemaxow :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u+ MP= 69 zł

Dziś pierwszy telefon od DUK. Konsultantka bardzo nieprzyjemna. Zaoferowała u+ za 54 zł i tyle :brawo: o paczce 3x canal+ (film) wg niej w cenie do 70 zł mogę zapomnieć . Jeśli chodzi o premium to zaproponowała za 74 zł cinemax i filmbox + oczywiście MP za 20zł a canal+ chyba 94 zł :crazy:

 

Dostałem info, ze dekoder mam zwrócić w maju do punktu lub jak ktoś będzie chciał z rodziny, czy znajomych to będzie można zrobić cesje czy cos... mam wrażenie, ze juz do mnie nie zadzwonią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...