Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najczęściej Universe+/6xCanal+ to wydatek 59-69zł, ale rzeczywiście zdarza się taniej. Twoja sytuacja jest o tyle nieciekawa, że nie posiadasz paczki Canal+, ale za to posiadasz Universe+ w tańszej wersji. Opcji jest kilka, ale prawdopodobne jest, iż dostaniesz Universe+/6xCanal+ za 59zł. Cierpliwości i nie daj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bez długiego wstępu. Wysłałem wypowiedzenie z terminem do końca marca, po kilku dniach Pan z DUK (chyba) zadzwonił do mnie i zapytał dlaczego to wypowiedzenie? Ja mu na to że śledzę fora i wiem że za 49 zł można mieć Univere + 6xC i tego chcę, miły Pan stwierdził że taka oferta dla mnie nie wchodzi w grę, bo ponoć takich już nie ma i na tym zakończyliśmy rozmowę. Jeśli do tej pory miałem Universe za 49 zł i do tego 6 m-cy gratis 3 x HBO to czego mogę oczekiwać w kwocie 49 - 59 zł. Pozdrawiam.

 

Mam identyczną sytuację i zastanawiam się czy wypowiedzieć umowę już teraz bo chcę też 6xC+ czy najpierw dokupić paczkę 6xC+ i dopiero wtedy złożyć wypowiedzenie, jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już chyba pewny że ci którzy nie mają w ofercie C+ nie dostaną tych programów za free na 12 miesięcy przy abo 49 zł. Ja miałem o tyle dobrze że migrując z N do nc+ załapałem się na 6 razy C+ i kilka dni temu nie było żadnych problemów aby utrzymać je nadal. Jestem pewny że gdybym chciał zamiast C+ kanały HBO na 12 miesięcy za free to nie dałoby rady. Tak więc obecnie mam spokój na rok (49 zł wraz z 6razy C+ oraz wymiana na Mediabox za 5 zł miesięcznie = 54 zł abo. Jestem zadowolony!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emarti Najgorsze co można robić to wlasnie gdybać. Co prawda o dodatkowe C+ w przypadku gdy sie ich nie miało jest ciężej (odczuwam to na własnej skórze), ale nie jest to niemożliwe i nie można być "chyba pewnym" ze jest inaczej. Ważne aby nie dać sie omamić w te zakłamane słowa o braku takiej oferty w tej cenie. Końcem kwietnia inaczej bedą śpiewać gdy grunt pod platforma zacznie sie rozjeżdżać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już chyba pewny że ci którzy nie mają w ofercie C+ nie dostaną tych programów za free na 12 miesięcy przy abo 49 zł. Ja miałem o tyle dobrze że migrując z N do nc+ załapałem się na 6 razy C+ i kilka dni temu nie było żadnych problemów aby utrzymać je nadal. Jestem pewny że gdybym chciał zamiast C+ kanały HBO na 12 miesięcy za free to nie dałoby rady. Tak więc obecnie mam spokój na rok (49 zł wraz z 6razy C+ oraz wymiana na Mediabox za 5 zł miesięcznie = 54 zł abo. Jestem zadowolony!)

 

Skąd ta pewność, moze nikt się nie chwalił tutaj jak do tej pory, ze dostał do U+ za 49 zl canal plusy ale ja w niedalekiej przyszłości zamierzam :D

płace 69 zł, a dostaje niewiele. U+ jest niewarty nawet 49 zł z tyloma kanałami niegwarantowanymi.. na 14 kanałów dla dzieci tylko 5 jest gwarantowanych :brawo: To będzie mój główny argument w negocjacjach- kanały niegwarantowane. Do tego konsultanci tak zachwalają U+ w liczbach- aż 131 kanałów, szkoda tylko, ze kilkanaście jest FTA, a drugie tyle to powielone wersje HD.

 

Bez kanałów premium nie przedłużę z nimi umowy i licze na dobre promocje CP na święta dla przechodzących od innych operatorów, chociaż już dzisiaj ich oferta wydaje się być lepsza. filmboxy, cinemaxy i kanały mega premium :lol: sundance i history HD za 59 zl, multiroom dyszka tylko problemem jest drugi dek bez dysku :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gabrys nie żebym się czepiał, ale wpierw zadaj sobie pytanie dlaczego nie masz kanałów premium? Może dlatego, że podczas migracji nie zrobiłeś super interesu ;-) Pewnie, że aktualny brak Canal+ nie zamyka drogi do uzyskania tej opcji nawet za 0zł podczas aneksu, ale proste to nie będzie. Zastanawiasz się nad CP... płacisz za Universe+ 49zł, ale czy odpowiednik w CP jest tańszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emarti Najgorsze co można robić to wlasnie gdybać. Co prawda o dodatkowe C+ w przypadku gdy sie ich nie miało jest ciężej (odczuwam to na własnej skórze), ale nie jest to niemożliwe i nie można być "chyba pewnym" ze jest inaczej. Ważne aby nie dać sie omamić w te zakłamane słowa o braku takiej oferty w tej cenie. Końcem kwietnia inaczej bedą śpiewać gdy grunt pod platforma zacznie sie rozjeżdżać.

 

Zadzwoń sam pod numer utrzymania może trafisz na rzeczowego konsultanta. Jeżeli numer utrzymania już dzwonił do Ciebie to masz pretekst aby zadzwonić (oddzwonić).

 

Urzekła mnie moja historia :jupi:

 

Wczoraj złożone wypowiedzenie w punkcie nc+. Dziś pierwsza próba kontaktu o 9:42 ale miałem wyłączony telefon. Jestem zdziwiony że tak szybko. Umowa do końca kwietnia.

 

Przedłużenie umowy trwało w moim przypadku tylko 1 dzień! Trzy telefony z propozycjami nie do przyjęcia ale z numeru 122915555. Numer utrzymania który próbował kontaktować się ze mną rano niestety nie chciał zadzwonić raz jeszcze. Wieczorem postanowiłem sam zatelefonować pod ten numer. Trafiłem na wydaje mi się rzeczowego gościa który po krótkim czasie przystał na moje warunki. Nie chciałem nic wiele.

 

Stare warunki: za 49 zł 6 razy Canal+

Mój osiągnięty cel: za 49 zł 6 razy Canal+ oraz wymiana dekodera turbo na nowego Mediaboxa. Tutaj chciałem go za free jednak pan nie chciał się złamać i w rezultacie mam go za "piątkę" miesięcznie co daje abo 54 zł.

 

Po 4 latach zaczynając od 48 zł za wszystko oprócz premium w N następnie w nc+ 49 zł kwota 54 zł nie robi dużego niezadowolenia tym bardziej mając bogatą ofertę programową z wymianą dekodera.

 

Jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to jestem już w stałym kontakcie z 2 konsultantami. Nie mam parcia więc teraz czekam na ruch z ich strony.

Stare warunki: za 49 zł 6 razy Canal+

Mój osiągnięty cel: za 49 zł 6 razy Canal+ oraz wymiana dekodera turbo na nowego Mediaboxa. Tutaj chciałem go za free jednak pan nie chciał się złamać i w rezultacie mam go za "piątkę" miesięcznie co daje abo 54 zł.

A jaki pakiet u podstawy kryje się pod kwotą 49zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emarti To dobra oferta, gratuluje :)

 

Do mnie w ogóle nie dzwonią mimo zarejestrowanego wypowiedzenia - informacja pojawiła się na dekoderze. Dostałem tylko 2 SMSy. Mam się bać, że nie chcą już mieć ze mną nic wspólnego? :lol2:

 

Tną koszta. Smsy tańsze niż połączenia z klientem :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W sobotę przedłużyłem umowę Rodziców (nc+ poprzednio Cyfra+). Umowa była do końca kwietnia, wypowiedzenie zarejestrowane. Poprzednio U+/MR/Pace PVR/Philips PVR 79 zł. Obecnie Silver 6xC+/HBO/MR/Pace PVR/Philips PVR 79 zł. umowa na 12 mies. Pozdrawiam forum :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

zadzwonili przed chwilą z DUK i powiedzialem, że interesuje mnie Full Extra, ale Pan chce koniecznie mi to dać za 109(z fikołkami) + MR ... i w zaparte twierdzi, że nie moge zrezygnować z fikołków. Coś wiecie na ten temat? Szukam regulaminu w PDF ale nie widzę niestety :). Kazałem dzwonić później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...