Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Właśnie do mnie zadzwoniono z numeru: 504 577 894. Platforma nc+ zadzwoniła jako do stałego i dobrego klienta :D. Pani chciała złożyć mi ofertę, ale gdy powiedziałem że złożyłem wypowiedzenie to stwierdziła, że to sprawdzi i sie skontaktuje.

 

Dziwne, że spod numeru komórkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie mam 6 kanałów, canal+, canal+ family, c+ family2, c+ sport, c+ film, c+ film2, wutłumacz mi cóż to jest mediabox? mam 1 TV w domu tylko więc jakieś dziwne urządzenie mi nie potrzebne. Ponadto Pani konsultantka zaproponowała mi 17 nowych kanałów, które "weszły niedawno" :/ oczywiście w ramach 64zł/mc. Na dobrą sprawę filmy są mi zbedne w dobie Internetu i filmów on-line, a na tym c+ film i c+film2 to 1 film przez miesiąc leci. Co o tej całej sprawie myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie film, tak jak pisałem jest mi zbędny, konsultantka zaproponowała dekoder 49zł za aktywację plus 5zł/mc, ewentualnie 199zł JEDNORAZOWO i nie muszę płacić za dekoder do końca umowy. Już tak mam namieszane że szok... Chyba o to im chodzi. Jutro przemyślę temat na nowo, a umowę i tak wypowiem, zawsze to może lepsze warunki będą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Zadzwoniłem pod numer utrzymania. Trafiłem na chyba rzeczowego konsultanta...

 

Obecnie:

 

6 razy Canal+ w cenie 49 zł

 

Od teraz:

 

6 razy Canal+ oraz wymiana recordera na Mediaboxa

 

Abo 49 zł + 5 zł dzierżawa dekodera ----> 54 zł

 

Wydaje mi się że jest OK z uwagi na priorytet zachowania C+ oraz wymianę dekodera. Mógłbym podziękować i walczyć o tą "piątkę" za dekoder do ostatniego dnia ale myślę że nie miałoby to sensu. Najważniejsza wymiana + "Kanały"... Jak dawał to wziąłem...

 

Dla mnie na rok temat off... :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz aby wszystko było to samo na papierze i gitara... Słyszałem o robieniu w bambuko... Oferta dla mnie OK. Multiroom, HBO, Cinemax itp mnie nie interesują. Nawet nie pytałem o to tylko skupiałem się na Canal+ oraz wymianie. O dziwo gość od razu przystał na Canal+ a na moją prośbę o dekoder zmartwiony powiedział że za free nie może mi dać jedynie za "piątkę" (tu cytat) miesięcznie.

 

To wszystko dlatego że jestem z nimi 4 lata. cyt. Za dekoder nie ponoszę aktywacji bo już opłaciłem ją 4 lata temu. cyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...