Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wprost ciężko to będzie osiągnąć, ale co innego uzyskanie średniej miesięcznej opłaty w wysokości ok.49zł.

 

Niektórzy piszą że tak a niektórzy że nie... Ostatnio czytałem że jest osiągalna opcja 6 razy C+ wraz z wymianą na Mediaboxa za 49 zł + 5 zł czynsz za tuner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam obecnie w nc+ to co poniżej za 130,99zł. Proszę o info za ile mogę to mieć teraz czy ktoś już negociował taki pakiet w ostatnich dniach?

■ CANAL+ Platinum + HBO

■ Cinemax

■ Filmbox

■ History HD

■ Multiroom Standard

■ netVOD+ konto podstawowe

■ netVOD+ Pak. C+ Platinum+HBO

Dekoder Pace 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam obecnie w nc+ to co poniżej za 130,99zł. Proszę o info za ile mogę to mieć teraz czy ktoś już negociował taki pakiet w ostatnich dniach?

■ CANAL+ Platinum + HBO

■ Cinemax

■ Filmbox

■ History HD

■ Multiroom Standard

■ netVOD+ konto podstawowe

■ netVOD+ Pak. C+ Platinum+HBO

Dekoder Pace 500

 

Do kiedy masz umowę? Ja mam biedniejszy pakiet za te same pieniądze i oczekuję właśnie telefonu z DUK - wypowiedzenie wysłane w ubiegłym tygodniu. Tez chciałbym powalczyć o full extra, mam nadzieję, że się uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam obecnie w nc+ to co poniżej za 130,99zł. Proszę o info za ile mogę to mieć teraz czy ktoś już negociował taki pakiet w ostatnich dniach?

■ CANAL+ Platinum + HBO

■ Cinemax

■ Filmbox

■ History HD

■ Multiroom Standard

■ netVOD+ konto podstawowe

■ netVOD+ Pak. C+ Platinum+HBO

Dekoder Pace 500

 

Do kiedy masz umowę? Ja mam biedniejszy pakiet za te same pieniądze i oczekuję właśnie telefonu z DUK - wypowiedzenie wysłane w ubiegłym tygodniu. Tez chciałbym powalczyć o full extra, mam nadzieję, że się uda :)

 

Umowa do czerwca lada dzien tez złoże wypowiedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj złożone wypowiedzenie w punkcie nc+. Dziś pierwsza próba kontaktu o 9:42 ale miałem wyłączony telefon. Jestem zdziwiony że tak szybko. Umowa do końca kwietnia.

 

W związku z tym że wygląda na rozpoczęcie "działań wojennych" 8) chciałbym raz jeszcze na poważnie zapytać Was jak daleko mam iść w negocjacjach.

 

Umowa do końca kwietnia;

Warunki których nie popuszczę to utrzymanie tego co mam obecnie czyli 6 razy C+ przy abo 49 zł

Wymiana recordera na Mediaboxa - mogę przystać na miesięczny czynsz 5 zł czyli 49 zł + 5 zł

Czy jeżeli po pierwszych telefonach bez problemu zaoferują mi moje życzenia to czy od razu brać czy czekać do ostatnich chwil umowy licząc na jakieś dodatkowe programy (w sumie mi nie zależy na HBO itp ale skoro mógłbym je dostać to czemu nie). Czy może do "listy życzeń" dodać np. Cinemaxy itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...