Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich.

Właśnie jestem w trakcie przedłużenia umowy z nc+ po złożeniu w zeszłym tygodniu wypowiedzenia, w chwili obecnej posiadam pakiet silver w tym 6canal+ i do tego dwa dekodery standard wszystko w cenie 89 zł, 69 zł. pakiet + 20 zł. dekodery, celuję w to co mam + 3xHBO i jak na razie po 4 telefonach z DUK nie ma szansy przedłużyć umowy na moich warunkach, że niby HBO to pakiet dodatkowo płatny i nie szans otrzymać go za free do powyższej ceny.

Póki co obecną umowę mam do 30.04.2014r. także nie spieszy mi się, mam nadzieję że trochę zmiękną, na chwilę obecną jedyne co mi proponują to to co mam za tą samą cenę lub do tego HBO i dopłata 20 zł. Także nie ma co trzeba się wstrzymać i poczekać pod koniec umowy.

Dzięki, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowę mam do końca maja Universe+ i multiroom standard 49+10 zł. Dzisiaj dzwonili do mnie z NC+ i namawiali do przedłużenia umowy niby na lepszych warunkach.

Zażyczyłem sobie Universe+ +6xC +multiroom wyliczyła mi pani 109 zł. Wyśmiałem ją. Zapytała to co pan by zaproponował więc mówię to co wymieniłem za 59 zł, odpowiedź nie ma szans

więc podziękowałem. Oferowała mi jeszcze U+,3xC i multiroom za 84zł. Czytając co niektórzy dostają, to jest to żadna oferta. Tak na marginesie to kiedy mogę już złożyć wypowiedzenie umowę mam do końca maja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Umowę podpisałem 2 maja 2013 (umowa do 31.05.2014). Była podpisana z tzw: "braku innych opcji tv w moim miejscu zamieszkania" - polsat przegrał na starcie. Obecnie mam Oferte Platinum+ (czyli Universe+Canale+seriale+netVOD+ncGO+jakie tam prapremiery TVP ... i nie wiem czy coś jeszcze), płacę za to 119zł + 1,99zł (History HD - tata chciał :D) + Multiroom standard 10zl = 130,99zł. Wypowiedzenie wysłane, czekam na telefony. Umowę podpisałem wtedy własnie z myślą, że rok szybko zleci i coś nowego się wynegocjuje.

 

Teraz moje pytanie: Jak myślicie, co mogę wynegocjować już teraz? Zapewne więcej będzie w maju lub kwietniu... Powiem szczerze, że z tych prapremier, seriali to chyba mogę zrezygnować bo nie oglądałem tam prawie nic.

 

Z góry dzięki za informacje :) - przeczytałem chyba ze 40stron, ale wersji jest pełno, więc może ktoś miał podobne doświadczenie :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Byłbym super zadowolony bo mój mediaBox spisuje się świetnie, 99zl za to plus MR mógłbym płacić. Ale na infolinii twardo twierdzą, że takiej oferty nie mają ;-). Zapewne jest, ale losuja komu ją dadzą.... Innego wytłumaczenia nie widzę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie czytam tutaj co sie dzieje dla przedluzajacych i widze ze nie jest rozowo

to ma byc "zalezy im" na utrzymaniu klienta?

 

Skoro dawali konkretny pakiet podczas migracji to czemu nie chca przedluzyc na takich samym warunkach i jeszcze cos dodatkowego wlaczyc ?

Naprawde nie wiem kogo tam zatrudniaja do call center skoro bez wypowiedzenia niczego nie mozna a jak papierek jest to juz wszystko mozna i leca bonusy gratisy

 

Co do full extra to u nich jak ktos idzie w cene zblizona do 100zl to daja co sie chce.

 

A taki pakieicik jak Universe/Silver z kompletem C+ HBO i np History RED SUNDANCE wszystko na caly okres umowy za 8x zl do wyciagniecia.

Ja co prawda nie wybiegam w przyszlosc az tak daleko bo przez ten czas pojawi sie jeszcze zapewne ~10 nowych kanalow

 

TVP SPORT HD i paczka NBC to juz wiemy :)

 

 

@ircios kiedy u Ciebie koniec umowy ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pretorian tylko nie daj sobie kitu wcisnąć przy okazji Fulla Extra, bo zapewne będą chcieli Ci go dać jak najdrożej i stanie na tym, że kanałów Ci przybędzie, ale nic nie oszczędzisz. W Twoim interesie jest dostać wersję za 99zł a pozostałe opcje w formie gratisu bądź innej kalkulacji by całość abo zamknąć w 100zł.

 

@blofeld1410 wyślij rezygnację i negocjuj, jeżeli chcesz płacić trochę więcej np.59zł to tylko z Universe+ i 6xCanal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dawali konkretny pakiet podczas migracji to czemu nie chca przedluzyc na takich samym warunkach i jeszcze cos dodatkowego wlaczyc ?

Naprawde nie wiem kogo tam zatrudniaja do call center skoro bez wypowiedzenia niczego nie mozna a jak papierek jest to juz wszystko mozna i leca bonusy gratisy

 

Masz rację. Koniec umowy, telefon z pytaniem co dalej, oferta słaba, pisanie pisma z wypowiedzeniem i jak za sprawą czarodziejskiej różdżki pojawiają się znacznie lepsze oferty. Ja już traktuję wysłanie pisma jako proforma i powiem szczerze że męczy mnie pisanie co roku... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim interesie jest dostać wersję za 99zł a pozostałe opcje w formie gratisu bądź innej kalkulacji by całość abo zamknąć w 100zł.

 

Cześć!

 

Dokładnie o to mi chodzi, chociaż jakby się nic nie dało zrobić to ten MR za 10zł bym jakoś przełknął. To jeszcze jest do zniesienia, oczywiście nc+GO musi być jako gratis. Wypowiedzenie poszło, czekam na telefon :)

 

Ja już traktuję wysłanie pisma jako proforma i powiem szczerze że męczy mnie pisanie co roku... :?

 

już nie przesadzaj, że zmiana daty Cie męczy :D, a 7,40zł to akurat nie zaboli raz do roku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...