Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą to jest chore,aby za kartę przetargową brać dodatkowo płatne History, powiększanie dysu itd. Wymysł,cwaniactwo i nabijanie abonentów w butelkę,to całe iti. Dysk powinien być na starcie dostępny cały. Takie praktyki to tylko w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem ofertę dziś na to samo co miałem czyli:

Universe+ z 6xC+, HBO na 12 kwota 69 zł. Proponowano jeszcze Universe+ z 6xC+, HBO + Cinemax za 74 zł/12m.

Jeżeli chciałbym wymienić dekoder z ADB na Mediabox to albo jednorazowo 149 lub miesięcznie 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)Widzę, że oferta Universe+ z 6xC+, HBO i Cinemax za 74zł/12m jest jak najbardziej do osiągnięcia. Jest to oferta z Multiroom i Pace? Bo ja obecne mam Silver+6C+Multiroom na zasadach cyfry i Pace PVR za 64zł i w sumie byłby zainteresowany przejściem na tę powyższą, ale zastanawiam się czy dla tych z Multiroom i Pace też ta oferta jest do osiągnięcia?

 

2) Obecnie mam do multiroomu pace sd na własność - czy przy przedłużeniu jest możliwość wymiany tego dekodera na jakiś dekoder HD lub drugi PVR? Jeżeli tak, to w jakiej cenie?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego PVR jako głównego mam i mi wystarczy. Ten dekoder multiroom jest u mnie jako dodatek do drugiego TV, więc nawet ten SD w zupełności wystarcza. Swoją drogą, sam dekoder, pomimo kilku lat użytkowania, spisuje się wyśmienicie. Jednak mam obawy czy w końcu się nie zepsuje. I się zastanawiam co wtedy? Stąd też moje pytanie czy można dobrać jakiś dodatkowy dekoder chociażby HD. Pomyślałem, że przedłużenie umowy będzie dobrym momentem na wymianę, by można było spać spokojnie. W każdym bądź razie dziękuję Wam za odpowiedź. Zobaczymy co mi powiedzą jak zadzwonią z propozycją oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj pierwszy telefon po przyjęciu przez NC+ wypowiedzenia.

Oferta 1. Universe+ z 6xC+, HBO i Cinemaxami za 109 zł. W tym MR i Pace i jakaś tam możliwość wymienienia kart na 2 niezależne.

Oferta 2. Universe+ z 6xC+, MR i Pace za 99 zł.

 

Powiedziałem, że mnie takie coś nie satysfakcjonuje i pożegnałem się. Czekamy na coś lepszego.

 

Proponować samemu Universe+ z 6xC+, MR i Pacem za 69 lub 79 zł ?

A ile teraz płacisz?

Teraz 109 zł za Platinum, MR i Pace

 

Interesuje mnie właśnie ten U+ z 6xC+ (Właśnie na pakiecie sportowym zależy mi najbardziej), MR (Mam te Cameleon, drugi dekoder to Technisat MediaBoXX) i Pace (dosyć dobry dekoder więc nie chciałbym zmieniać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane tydzień temu, umowa do końca września, obecnie płacę 139 zł....dzisiejsza propozycja Full Extra za 99 zł......nie zgodziłem się

moja propozycja: Full Extra za 99zł plus fikołki za 0 zł na 12 miechów......na chwile obecna nie mogę dać Panu takiej oferty ale jest ona możliwa (??????) pod koniec tego miesiąca powinien Pan taką ofertę już mieć :D

 

czy w pakiecie Full Extra osobno się płaci za dzierżawę Mediaboxa i MR standard ?? czy coś już jest w tym pakiecie??

jak jest z rezygnacją z tego pakietu ( coś słyszałem że nie można ??) proszę o wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Full Extra za 99zł plus fikołki za 0 zł na 12 miechów......na chwile obecna nie mogę dać Panu takiej oferty ale jest ona możliwa (??????) pod koniec tego miesiąca powinien Pan taką ofertę już mieć :D

 

czy w pakiecie Full Extra osobno się płaci za dzierżawę Mediaboxa i MR standard ?? czy coś już jest w tym pakiecie??

jak jest z rezygnacją z tego pakietu ( coś słyszałem że nie można ??) proszę o wyjaśnienie.

 

 

I dzierżawa mediaboxa i MR generalnie są dodatkowo płatne, ale :mrgreen: ... doświadczenie uczy, że wiele rzeczy jest negocjowalnych-patrz w/w przykład Redlight, za który normalnie jest dopłata +10zł/m-c. Oczywiście ciężko liczyć, iż wszystkie te bonusy dostaniemy razem za darmo :>

 

Procedura rezygnacji z Fulla Extra jest standardowa jak dla innych promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakich numerów oni dzwonią do was w sprawie przedłużenia? Chciałbym to wiedzieć, bo niektórych połączeń z numerów stacjonarnych nie odbieram i dlatego pytam

W większości przypadków z zaczynających się na 22310.

 

do mnie dzisiaj dzwonili z 122947879

 

Kibo no Hikari - dzięki śliczne za informację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dziś drugi telefon, wypowiedzenie wysłane w zeszłym tygodniu.

 

Universe+

6 C+

3 HBO

Multiroom (2 niezależne karty, dekodery PACE oraz BOX+ HD PVR Ready Sagemcom)

Umowa na 12 miesięcy

Cena za wszystko 99zł

 

Póki co podziękowałem, będę próbował zbić jeszcze cenę, lub jeśli się nie da upchnąć w w/w cenie jeszcze jakieś gratisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie i proszę o radę. W zeszłą sobotą podpisałem umowę na 12 mcy. Pakiet Comfort+, kanały HBO i MR w cenie 29 zł/mc. Dzisiaj przy okazji odblokowywania konta do ica, pan zaproponował mi ofertę o poszerzenie kanałów do całej paczki Canal+. Cena wzrosłaby do 54,90 zł. Pytanie czy warto? Podzielcie się swoimi opiniami, jutro będą dzwonić i może się zdecyduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...