Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@HansuHansu jesteś pewny , że przy przedłużeniu dadzą MR gratis tak bez problemu? Albo czy może już ktoś dostał gratis aktywację ? Niech opisze czy były /i jakie/ problemy w negocjacjach. Mi w maju kończy się umowa i będę walczył o MR z sagecomem gratis bo splitter nie sięga mi na działkę :). Pogodziłem się już z myślą, że jak co roku będę musiał stoczyć boje. I raczej nie liczę na to, że aktywacja będzie gratis, chociaż może czeka mi miła niespodzianka bo nie wymiękam do końca a z reguły satysfakcjonujące mnie negocjacje kończę po wygaśnięciu umowy a przed zdaniem sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobote wyslalem przez strone ncplus zapytanie o chec powiekszenia abon o kanaly canal plus (szczegolnie sport).posiadam pakiet silver ,dzis zadzwonil konsultant z propozycja ,myslalem ,ze zaoferuje mi te kanaly a on zaproponowal mi filmboxy za 4.90. podziekowalem bo te kanaly mnie nie interesuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HansuHansu jesteś pewny , że przy przedłużeniu dadzą MR gratis tak bez problemu? Albo czy może już ktoś dostał gratis aktywację ? Niech opisze czy były /i jakie/ problemy w negocjacjach. Mi w maju kończy się umowa i będę walczył o MR z sagecomem gratis bo splitter nie sięga mi na działkę :). Pogodziłem się już z myślą, że jak co roku będę musiał stoczyć boje. I raczej nie liczę na to, że aktywacja będzie gratis, chociaż może czeka mi miła niespodzianka bo nie wymiękam do końca a z reguły satysfakcjonujące mnie negocjacje kończę po wygaśnięciu umowy a przed zdaniem sprzętu.

 

nie ma rzeczy nie możliwych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki plan, proszę o komentarz czy warto.

Obecnie posiadam Universe+ za 49zł pierwsze trzy miesiące miałem gratis + HBO 6 mc gratis. Otrzymałem to po wypowiedzeniu umowy, przy starcie NC+. Znajomy dostał za taką samą kwotę dodatkowo 6xC+ ale bez HBO.

Też tak chciałem, ale ja nie mogłem ponieważ nie miałem wcześniej kanałów PREMIUM w ofercie.

I właśnie mój plan polega na dokupieniu pod koniec umowy 6xC+ wtedy będę płacił 84 zł po to, żeby potem wypowiedzieć umowę i negocjować cenę już z 6xC+.

Co wy na to ma to sens?

Dodam, że znajomy teraz przedłużył umowę i za Universe+, 6xC+, HBO na 3mc gratis płaci 54zł.

Będę wdzięczny za poradę, może ktoś praktykował takie posunięcie.

 

czyli do gołego uniwersa nie ma szans zeby dali 6xc+? :/

ja myśle, że to nie ma to sensu, bo z 84 zł raczej duzo z ceną nie zjadą... lepiej wysłać wypowiedzenie i cierpliwie czekać. Zawsze jest szansa, że DUK dorzuci jakieś kanały premium...

tez mam teraz goły u+ wyśle w tym tygodniu wypowiedzenie i podzielę się tu wynikiem negocjacji

 

"Nbox E2 - Universe + 6xC + HBO + pace pvr 500GB + multiroom (dwie karty) = 49 zł od września 2013. Wcześniej płaciłem 105 zł."

:shock::shock::shock: w negocjacjach chyba powinienem powoływać się na to forum ale pewnie powiedzą, ze ludzie tu kłamią ale aż sam w to nie wierze :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie już złożone w punkcie. PAKIET UNIVERSE+, 6pak C+ oraz dekoder Box+ za 59zł. Przed wypowiedzeniem oferowali przedłużenie umowy za 99zł, po złożeniu magicznego pisma rano oferowali 64 zł. O 18 maja znowu dzwonić. Będę targował się do oporu - umowa do 30 kwietnia 2014.

@faza grupowa Napisz co udało się Ci dogadać bo mam taki sam pakiet tylko za 54 zł. i umowę też do końca kwietnia, a dziś byłem w realu i bez wypowiedzenia pani zaoferowała mi to samo za 99zł. a jak chciałem żeby przyjeła mi wypowiedzenie to odmówiła bo powiedziała że za wczas dopiero mogę złożyć na początku marca bo jakbym teraz złożył to system by jej przyjął rezygnację z usług a nie wypowiedzenie :/ dziwne to ale widać że utrudniają na całego z tymi wypowiedzeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wypowiedzenie i od razu telefon jak dla mnie z fajną ofertą którą przyjąłem - miałem platinum z Canalami i HBO+Cinemax+VOD seriale+ MR za 119 - propozycja jaką przyjąłem Wszystkie kanały tematyczne +Canal+ + HBO+Cinemax+Filmbox+History i Sundence + VoD Canal,seriale i Picture BOX + MR za to samo - jak dla mnie fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HansuHansu jesteś pewny , że przy przedłużeniu dadzą MR gratis tak bez problemu? Albo czy może już ktoś dostał gratis aktywację ? Niech opisze czy były /i jakie/ problemy w negocjacjach. Mi w maju kończy się umowa i będę walczył o MR z sagecomem gratis bo splitter nie sięga mi na działkę :). Pogodziłem się już z myślą, że jak co roku będę musiał stoczyć boje. I raczej nie liczę na to, że aktywacja będzie gratis, chociaż może czeka mi miła niespodzianka bo nie wymiękam do końca a z reguły satysfakcjonujące mnie negocjacje kończę po wygaśnięciu umowy a przed zdaniem sprzętu.

Tak jestem pewny. Powiedziała mi konsultantka, że już teraz mogę przedłużyć umowę a multiroom dobrać potem w dowolnym czasie i będzie on za 0zł, tylko zapłacę aktywację. I dlatego zadałem pytanie czy komuś udało się zbić cenę aktywacji multiroomu przy przedłużaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wITAM

 

Wysłałem wczoraj wypowiedzenie mam univerce + HBO + 6X CANAL+ za 59 zł . Mam zamiar przedłużyć w tej samej cenie myślę ze mi sie uda. Mój największy problem to dekoder prv box 250 gb- to jest istna tragedia , zawiesza się non stop. Proszę doradźcie jaki mam wybrać dekoder przy przedłużeniu umowy aby dobrze działał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wITAM

 

Wysłałem wczoraj wypowiedzenie mam univerce + HBO + 6X CANAL+ za 59 zł . Mam zamiar przedłużyć w tej samej cenie myślę ze mi sie uda. Mój największy problem to dekoder prv box 250 gb- to jest istna tragedia , zawiesza się non stop. Proszę doradźcie jaki mam wybrać dekoder przy przedłużeniu umowy aby dobrze działał

 

ich dekoder

Reklamuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki plan, proszę o komentarz czy warto.

Obecnie posiadam Universe+ za 49zł pierwsze trzy miesiące miałem gratis + HBO 6 mc gratis. Otrzymałem to po wypowiedzeniu umowy, przy starcie NC+. Znajomy dostał za taką samą kwotę dodatkowo 6xC+ ale bez HBO.

Też tak chciałem, ale ja nie mogłem ponieważ nie miałem wcześniej kanałów PREMIUM w ofercie.

I właśnie mój plan polega na dokupieniu pod koniec umowy 6xC+ wtedy będę płacił 84 zł po to, żeby potem wypowiedzieć umowę i negocjować cenę już z 6xC+.

Co wy na to ma to sens?

Dodam, że znajomy teraz przedłużył umowę i za Universe+, 6xC+, HBO na 3mc gratis płaci 54zł.

Będę wdzięczny za poradę, może ktoś praktykował takie posunięcie.

 

czyli do gołego uniwersa nie ma szans zeby dali 6xc+? :/

ja myśle, że to nie ma to sensu, bo z 84 zł raczej duzo z ceną nie zjadą... lepiej wysłać wypowiedzenie i cierpliwie czekać. Zawsze jest szansa, że DUK dorzuci jakieś kanały premium...

tez mam teraz goły u+ wyśle w tym tygodniu wypowiedzenie i podzielę się tu wynikiem negocjacji

 

"Nbox E2 - Universe + 6xC + HBO + pace pvr 500GB + multiroom (dwie karty) = 49 zł od września 2013. Wcześniej płaciłem 105 zł."

:shock::shock::shock: w negocjacjach chyba powinienem powoływać się na to forum ale pewnie powiedzą, ze ludzie tu kłamią ale aż sam w to nie wierze :shock:

 

Z doświadczenia, przy ostatnim wypowiedzeniu nie było możliwości dołożyć kanałów Premium w dobrej cenie tylko dlatego, że ich wcześniej nie miałem jedyne co wysępiłem to 3 miesiące gratis abon. A umowę przedłużyłem w ostatnim dniu.

Daj znać co uzyskasz po wypowiedzeniu, będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dali. Miałem Kompakt HD za 44 zł /39 abonament i 5 zł za PACE/ a mam to co w podpisie. Ale negocjacje były trudne i praktycznie się poddałem. Chciałem oddać sprzęt, ale gdy po wygaśnięciu umowy zadzwoniłem do nich z pytaniem gdzie go oddać jednak przystali na moje warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu 2013 roku zmigrowałem z N do nc+. W zamian dostałem umowę na 12 miesięcy, HBO na 6 miesięcy i paczkę wszystkich Canal+ na 12 miesięcy. Wszystko za 49 zł. Zbliżam się do końca umowy i powoli muszę zacząć działać. Oczywiście chcę utrzymać cenę 49 zł + paczkę 6 Canal+. Nie zależy mi na HBO i innych dodatkach. Z tego co czytam to chyba moje wymagania są w standardzie bo ci którzy już teraz przedłużają umowę bez większego trudu otrzymują ofertę oczywiście po wysłaniu wcześniej wypowiedzenia. Ja jednak bardzo chciałbym wymienić swojego recordera (nie wiem jak teraz się on nazywa) na nowego Mediaboxa oczywiście za free i oczywiście otrzymując utrzymanie obecnej oferty. Jak myślicie czy jest szansa na wymianie dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Umowa kończy mi się 30 kwietnia , wypowiedzenie jeszcze nie wysłane ale już pisałem email, że będę chciał wypowiedzieć, dziś zadzwonił konsultant i zaproponował ofertę Universe i 6xC za 84 zł. Oczywiście odrzuciłem ponieważ czekam na ofertę taką jaką mam czyli Universe i 6xC+ za 49 zł ( rok temu dostałem jeszcze HBO, Cinemaxy oraz Filmboxy na 6 miesięcy free ), a on na to że takie oferty tylko były przy migracji i już nie będzie takich warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...