Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chudzik - Wypowiedzenie to podstawa. Ponadto pamiętaj , że normalni konsultanci nie dadzą ci pakietu fe. Ten przywilej zarezerwowany jest dla DUK. Sam przez to przechodziłem.Bez wypowiedzenia słyszałem> " Już nie ma promocja na FE była ale tylko przez okres 2 tygodni. Po złożeniu wypowiedzenia, i bez czarowania sam zadzwoniłem do DUK sprawdzić czy "wypowiedzenie jest w systemie" . Nie było, ale jak Pani konsultanta dowiedziała się ze mam pokwitowanie na złożone wypowiedzenie Z APS - u padło pytanie co Pana by interesowało. Moja odpowiedź tylko i wyłącznie3FE Ależ proszę bardzo taką ofertę dla stałych abonentów mamy. Koniec kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przeglądając temat zauważyłem, że wg Was dekoder Mediabox+ jest wysoko "ceniony" przez konsultantów. Obecnie mam U+ / 6xC+ / mediaBox+ za 64zł (w tym ponoć jest 5zł za dekoder). 2 telefony od nc+ z propozycją zachowania tego co mam za 89zł, potem zeszli do 79zł. Ewentualnie za 74zł bez C+ filmowych. Wypowiedzenie wysłane, czekam na kolejne telefony (umowa do końca kwietnia). Czy wg Was mogę zachować tą cenę (a może da się taniej)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie skubańcy dzisiaj po wypowiedziu proponują Universe ze wszystkimi C+ za 74zl z mr i pace 500 tak jak mam, plus na 1 miesiąc z możliwością odłączenia czyli dalej to co mam łącznie za 99zł.

Powiedziałem, że czekam na Uńiverse z C+ za 59 albo full extra z mr moim. Konsultant powiedział oczywiście że nie ma i to były promocje "happy hour" , więc powiedziałem żeby dzwońił jak będzie "happy hour" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużyłem za 79 zł.

- pakiet Canal+ Silver w cenie promocyjnej 79 zł przez 12 miesięcy,

- opcja Canal+ Film&Premiere w cenie promocyjnej 0 zł przez 12 miesięcy,

- dekoder Ultrabox+ w cenie promocyjnej 0 zł przez 12 miesięcy.

- usługa Multiroom w cenie promocyjnej 0 zł przez 12 miesięcy.

Do maja płaciłbym za to samo tylko pod nazwą Platinum 114 zł a tak zyskałem 3 miesiące i od lutego biegnie kolejne 12 za 79 zł.

Może zyskałbym później a może nie z 10 zł. taniej ale płacąc przez 3 miesiące do maja 35 zł. drożej wyszło by w sumie na to samo.

Pytałem o dodatkowy dekoder do MR - 20 zł. miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Małe pytanko :wink:

Czy komuś udało się wymienić "Turbacza" na :

 

image.jpg

 

Ja chyba w październiku o to powalczę oczywiście za "0" pln :jupi:

 

ps.Za mało te 500 GB :wink:

No chyba że przywrócą tą opcję w "DGCB" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...