Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

odpowiedź od operatora oczywiście że brak możliwości dania programu gratis na próbę.

 

Mam w związku z tym jeszcze pytanie, jeśli ewentualnie zdecyduję się na promocyjną cenę t.j. 9.90 zł m-c na okres 9 miesięcy to od kiedy, jak będzie rozliczana ta opcja jeśli zdeklaruję się w grudniu? Czy jeśli powiedzmy zadzwonię w styczniu to od lutego będzie rozliczany ten pakiet a styczeń gratis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pytałeś czy możesz uruchomić kanał na 1 m-c? Zapewne uruchamiając kanał w styczniu płaci się dopiero w lutym albo rozliczają proporcjonalnie.

 

 

@moryl oferta na 9 m-cy jest do zamówienia na stronie więc nie sądzę by jakiemukolwiek abonentowi NC+ robili problem(pod warunkiem, że okres obowiązywania umowy pozwala)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kibo, nie nie pytałem o 1 m-c. Jeśli byłoby tak jak piszesz to lepiej uruchomić w takim razie w styczniu.

@moryl, w odpowiedzi m.in. sugerowali pakiet promocyjny za 9.90 zł na 9 m-cy

 

I zastanawia mnie również jak byłoby w przypadku gdybym się zdecydował na ten pakiet za 9.90 i czy byłaby możliwość rezygnacji w trakcie tych dziewięciu miesięcy czy też musiałbym utrzymać pakiet przez całe 9 miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po dluzszej przerwie(,ach jak ten czas leci)a wiec krotko i na temat ,zmigrowalem z cyfry do NC+ na wiosne br umowa do konca kwietnia'14' z pakietem i cena jak w podpisie. Po Nowym Roku wysylam wypowiedzenie i tu mam pytanie bo nie jestem w temacie,czy moge ew. liczyc na to samo w tej cenie?Za ile moge dostac jakis kanal dla doroslych ktorego nigdy nie mialem,co sie oplaca prosze o jakies wskazowki i rady, acha na jaki adres wysyla sie teraz wypowiedzenie? Dziekuje za info i wszystkiego najlepszego dla Wszystkich w 2014 ROKU:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Czy ludzie ktorzy skorzystali z full extra za 99 zyli mają jeszcze jakieś dodatkowe opłaty dzierżawa mediaboxa itp. ?

Ja żadnej opłaty za dzierżawę nie mam .... wszystko zależy z jakim sprzętem przechodziło się do NC+

posiadam Tubodekoder( spadek po Nce :D ) i nic za niego nie płacę

ps. Haracz za dekoder to chyba z Cyfry przyszło.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...