Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie obecnie mam taką umowę:

Entry z Canal+ i Netflix 60,00
HBO 20,00
HBO Max 0,00
CANAL+4K ULTRA HD 0,00
Eleven Sports 10,00
MISTRZOWSKA PIŁKA 0,00
Viaplay 10,00
Dysk 5,00
UltraBox+ 0,00

 

Razem 105

 

Na pewno chcę utrzymać komplet sportowy z LM. Streamingi niekoniecznie. Pierwsza propozycja za przedłużenie sprzed kilku tygodni to jakaś absurdalna podwyżka o coś koło 40zł. Jestem umówiony na jutro na telefon. Na jaką podwyżkę powinienem się nastawić chcąc utrzymać to co mamy, albo z czego najlepiej zejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, scriptorignotus napisał(a):

Umowa przedłużona, może komuś się przyda:

Wybrane usługiPakiet Extra+ z CANAL+, HBO i Max Standardowy, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, Cinemax Pack, MOVIES Fun, Multi Man Pack, SunDance HD, Najem 4K DualBOX+

Wybrane promocjeExtra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Cinemax Pack 0 zł 3 m dla Abonentów (04/23), HBO i Max Standardowy 5 zł/m dla Abonentów (06/24), Multiroom Standard 0 zł/49 zł i opłata 0zł/10 zł/m dla Abonentów (06/21), Sundance HD 0 zł 6m dla Abonentów, Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów, Najem 4K DualBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (01/23)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 84,99  zł

Mógłbyś wymienić składniki umowy bez tych wszystkich "dla abonentów" i tych liczb w nawiasach, bo i tak nie rozumiem co oznaczają. co oni {Canal+} mają z tym "dla abonentów" - dla kogo jak nie dla abonentów?

Albo "okres oznaczony"? a nie może być "okres umowy"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2024 o 20:26, Dexirz napisał(a):

Witam,

 

propozycja z dziś, umowa do końca września:

 

Comfort+ 24,90

Canal+ 19,90

Canal+4K - 0

MR Standard - 0

Najem Ultrabox - 0

Najem dysk - 0

BBC Player - 0

Łacznie: 44,80

HBO Max srtandard nie chcą dać za mniej niż 25 zł.

Wcześniej z reklamacji na cały okres umowy miałem jeszcze Men Pack, teraz podobno się już nie da mieć go za darmo?

 

Do tego druga niezależna umowa z pakietem Extra+ i Wifi Premium Box z dyskiem za - 20 zł na czas nieokreślone ( wcześniej było za 15 )

 

Czy można jeszcze coś ugrać - dostać za free szczególnie do tej pierwszej głównej umowy?.

 

 

Dziwne że zaproponowali ci Comfort+ na przedłużenie. Teraz dają już tylko Optimum z tego co wiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roc45 Dzisiaj były zmiany w ofertach dla nowych i stałych klientów i pakiet Optimum+ został z dniem dzisiejszym wycofany z ofert przedłużenia umowy. Ktoś kto ma pakiet Optimum+ albo przejdzie potem na czas nieokreślony z tym pakietem, albo przedłuży umowę na nowych zasadach z niższym pakietem Relax+ albo z wyższym Extra+. Poza tym pakietu Nowy Start+ też od dziś nie można odtworzyć na kolejny okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dziś pierwszy telefon mimo że umowa kończy mi się 31 stycznia narazie bez wypowiedzenia!To co mam teraz czyli:extra canal plus,eleven,viaplay,multiroom i dekoder główny 4K i BBC player oraz c+4k płaciłem 96,89 a oferta od Pani 132 z groszem z czego viaplay 10zł z ligą angielską i 20 za ligę mistrzów!Jest możliwość coś ugrać lepszego bez wypowiedzenia?Jest możliwość zejścia niżej za viaplay i super sport?Przeczytalem na forum że jest szansa żeby nie płacić 5zł za wynajem dekodera 4K,Pani powiedziała że nie ma takiej możliwości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bemol Pierwsza i podstawowa zasada: zawsze wypowiedzenie.

Na wypowiedzeniu zawsze masz szansę na lepszą ofertę, jakiej po prostu nie dostaniesz bez wypowiedzenia.

Jeśli masz umowę do 31 stycznia, a nowe pakiety i tak już powchodziły, to gdzie Ci się spieszy? Złóż sobie wypowiedzenie i czekaj cierpliwie na oferty, nawet do końca stycznia. Tu czas gra na twoją korzyść, a cierpliwość popłaca - pamiętaj o tym ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bemol

 

W ICOK C+ powinieneś mieć opcję Super Sport bez zobowiązania - pierwszy miesiąc za 0 zł - płacisz za drugi 30 zł - wychodzi 15 zł 🤣.

Aktywujesz dziś - wrzesień za darmo - płacisz za październik. Pod koniec października rezygnujesz - wyłączą z końcem października.

Na początku listopada aktywujesz - listopad za darmo - płacisz za grudzień.

Pod koniec grudnia rezygnujesz z opcji Super Sport.

W między czasie składasz wypowiedzenie umowy i negocjujesz nową.

 

Druga opcja ze zobowiązaniem do końca umowy to 20 zł miesięcznie.

 

Przechwycenie-obrazu-ekranu-2024-09-13-1

 

 

Edytowane przez tweed77
  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Martinos włączyć można zawsze z poziomu ICOK samemu.

 

Jak korzystałem z opcji dodatkowych to wyłączenie opcji zlecałem przez konsultanta na czacie w ICOK.

Nie było problemów - potwierdzenie rezygnacji przychodziło na maila po kilkunastu minutach.

Edytowane przez tweed77
  • Popieram 1
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, tweed77 napisał(a):

@bemol

 

W ICOK C+ powinieneś mieć opcję Super Sport bez zobowiązania - pierwszy miesiąc za 0 zł - płacisz za drugi 30 zł - wychodzi 15 zł 🤣.

Aktywujesz dziś - wrzesień za darmo - płacisz za październik. Pod koniec października rezygnujesz - wyłączą z końcem października.

 

To ma sens szczególnie, że w roku jest kilka miesięcy bez LM. Pytanie czy tam prócz LM też będą pokazywali coś jeszcze innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Martinos będą powtórki powtórek - komentarze i reklamy 🤣

 

W skład pakietu Super Sport wejdzie: Kanał CANAL+ Extra 1 nadawany 24/7 przez satelitę i przez internet w serwisie CANAL+ online Kanały eventowe CANAL+ Extra 2, CANAL+ Extra 3, CANAL+ Extra 4 uruchamiane na czas rozgrywanych meczów i nadawane przez satelitę oraz przez internet w serwisie CANAL+ online

Czytaj więcej na:

https://satkurier.pl/news/237642/liga-mistrzow-w-canal-znane-pakiety-i-ceny.html

 

https://satkurier.pl/news/238228/sport-w-canal-online-znacznie-drozej.html

Edytowane przez tweed77
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...