Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, JedynyTaki napisał(a):

Tym razem ceny nie obniżysz, a nawet dopłacisz 1 zł za Netflix 4K, 2 zł za Multiroom i oczywiście 20 zł za SuperSport.

Trochę to śmieszne że przed złożeniem  wypowiedzenia mam możliwość przedłużyć na takich samych warunkach Extra+,CANAL+,CANAL+ SPORT 79,99 zł. A po złożeniu wypowiedzenia cena rośnie o 10 zł, chyba powinni stałego klienta zachęcić do pozostania, a nie podnosić ofertę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kamlot92 napisał(a):

Trochę to śmieszne że przed złożeniem  wypowiedzenia mam możliwość przedłużyć na takich samych warunkach Extra+,CANAL+,CANAL+ SPORT 79,99 zł. A po złożeniu wypowiedzenia cena rośnie o 10 zł, chyba powinni stałego klienta zachęcić do pozostania, a nie podnosić ofertę. 

Będzie możliwość utrzymania takich warunków jak obecnie. Proszę się nie sugerować strefą C+.

7 godzin temu, minejtor1 napisał(a):

Dzień dobry, obecnie posiadam 

 

Pakiet Optimum+ 24,99 zł 

Viaplay  19,00 zł 

CANAL+ 19,90 zł 

CANAL+ Family 0,00 zł 

CANAL+4K ULTRA HD  0,00 zł 

Eleven Sports 11,90 zł 

MISTRZOWSKA PIŁKA 0,00 zł 

Opcje dodatkowe BBC Player 0,00 zł 

Czynsz najmu sprzętu 0,00 zł 

Razem 75,79 zł 

Umowa do końca Października 2024, wypowiedzenie złożone 

 

Za ile najtaniej mogę pozostać przy tym co mam aktualnie + Liga Mistrzów ? 

pozdrawiam 
 

Taka cena jak obecnie plus 20 zł/m za LM.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam serdecznie.Moja obecna umowa :

Extra z Canal+79,99

C+4k 0

MP 0

Eleven 11,99

Viaplay 0

BBC Player 0

Multiroom 0

Dekoder główny 4K bez dysku 5zł/m

Razem 96,89zł/m

Umowa do 31.01.2025

Czy jest szansa utrzymać kwotę na podobnym poziomie wliczając w to ligę mistrzów ?Czy warto wysyłać wypowiedzenie tak wcześnie czy lepiej poczekać i tym samym mieć lepszą pozycję negocjacyjną ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złóż zdecydowanie, tylko Ci pomoże.

 

LM:

nachwilę obecną są dwie oferty: 20zł z zobowiązaniem albo 30 zł bez. Czy coś się zmieni, trudno powiedzieć, ale na pewno nie można sobie założyć że pękną i zejdą z ceny. Wrzesień i październik będą myślę kluczowe bo zaczną się rozgrywki a wielu ludzi nadal nawet nie wie że coś się prawach zmieniło.

 

Viaplay:

nie oferują już za 0 zł, ja mam za 0 zł i najniżej mi proponowali 10 zł, choć były też oferty 19zł za Medium i 29 zł za Total.

 

Jak zaakceptujesz podbicie ceny na jakiś element to śmiało do ugrania zejście z czynszu za dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, bemol napisał(a):

Dziękuję za odpowiedź.Bedziemy walczyć.Nie rozumiem tej sytuacji z viaplay?Mają być w Polsce do maja a podpisując umowę na dwa lata będziemy płacić za coś czego nie będzie w ofercie czy kwota rachunku ulegnie zmianie?

W przypadku wyjścia Viaplay z rynku opłata na rachunku zostanie skorygowana. Tak jak napisał @Kyletrzeba będzie dopłacic za LM i Viaplay, reszta do utrzymania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwonili z działu utrzymania ofert tej chwili mam pakiet SuperPremium 4K to pronowali cenowo za 125 zł, przy wysłanym wypowiedzieniu, a płace za ten pakiet 147 zł z Cinemaxa którego będę rezygnował, jeśli chciałbym pakiet Extra+ z Canal+ oraz 4K Eleven Sport, LM to proponowali za 128 zł, czy to dobra i powiedział też że dekoder byłby zrabatowany do 0 zł z 5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dzisiaj dostałem taką ofertę, czy można coś tu urwać? Do tej pory miałem to samo bez BBC Player za 149,99 zł.

 

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, BBC Player, Cinemax Pack, Dop. do Viaplay Total, Multi Man Pack, Super Sport, Viaplay Medium, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (07/24) - L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), Cinemax Pack 10 zł/m dla Abonentów (04/23), Dopełnienie do Viaplay Total 10 zł/m dla Abonentów (08/23), Multi Man Pack 20 zł/m dla Abonentów (03/20), Multiroom Standard/High Standard 12 zł/m i 20 zł/m + dysk dla Abonentów (04/23) - L, Super Sport 20 zł/m dla Abonentów (07/24), Viaplay Medium 10 zł/m dla Abonentów (08/23), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 199,99  zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły skok Ci zaproponowali. Spróbuj im powiedzieć tak:

Extra 44,99 zł

Canal+ 19,90 zł

HBO+Max Standard 25 zł (aczkolwiek proponowałbym po prostu wykupować niezależnie)

MultiManPack+Eleven 25 zł

LM 20 zł

Cinemax 8/10 zł

Viaplay 10+10 zł

Multiroom no jak 20 zł to 20 zł

 

Wychodzi 183-185 zł. Nadal dużo więcej niż miałeś ale trochę mniej niż proponują. Ktoś Ci być może powie że podstawa Extra 44,99 jest nieosiągalna bo masz spadek głównego pakietu ale to nieprawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam pakiet Entry+ z Canal+ i Netflx za który płaciłem 60 zł miesięcznie. Umowa przeszła na czas nieoznaczony i płacę teraz 90 zł. Orientuje się ktoś czy mogę włączyć pakiet z Ligą Mistrzów za 20 zł przy takiej umowie czy muszę płacić 30 zł?

Zastanawiam się nad złożeniem wypowiedzenia, interesowałby mnie pakiet Entry + Canal + więcej sportu, który kosztuje 75 zł i do tego Netflix. Jest coś takiego możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kyle napisał(a):

Niezły skok Ci zaproponowali. Spróbuj im powiedzieć tak:

Extra 44,99 zł

Canal+ 19,90 zł

Ktoś Ci być może powie że podstawa Extra 44,99 jest nieosiągalna bo masz spadek głównego pakietu ale to nieprawda.

To jak to jest z tym EXTRA?

Jest opcja zejscia na niższy pakiet?

Ma DUK ku temu możliwość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kyniu napisał(a):

Obecnie mam pakiet Entry+ z Canal+ i Netflx za który płaciłem 60 zł miesięcznie. Umowa przeszła na czas nieoznaczony i płacę teraz 90 zł. Orientuje się ktoś czy mogę włączyć pakiet z Ligą Mistrzów za 20 zł przy takiej umowie czy muszę płacić 30 zł?

Wejdź na Strefę Canal+ albo do nich zadzwoń to będziesz wiedział czy możesz coś dodać przy umowie na czas nieokreślony. Mi się coś kojarzy że nie można nic dodawać przy umowie na czas nieokreślony, ale mogę się mylić. Logiczne byłoby że w takiej sytuacji można dodać tylko bez zobowiązania, czyli 30 zł.

1 godzinę temu, kyniu napisał(a):

Zastanawiam się nad złożeniem wypowiedzenia, interesowałby mnie pakiet Entry + Canal + więcej sportu, który kosztuje 75 zł i do tego Netflix. Jest coś takiego możliwe?

Na 100% możesz przejść na ofertę z tzw podstawowego cennika, a jeśli jesteś na pierwszym czasu określonego to nadal konsul będzie zachwycony bo będzie mu się liczyło jako podbicie abonamentu. Później już nie wiem, ale na pewno taką ofertę mogą wprowadzić bez problemu.

Godzinę temu, Martinos napisał(a):

To jak to jest z tym EXTRA?

Jest opcja zejscia na niższy pakiet?

Ma DUK ku temu możliwość?

Jest opcja. Ogólnie salony i infolinia nie mają dostępnych niższych cen na pakiet, który masz (czyli np ty masz Extra za 59,99 to oni nie mają cen 44,99; 49,99 albo 54,99) ale mają niższe ceny na wyższe pakiety (czyli np ty masz Start za 19,99 to oni mogą ci zrobić np Optimum za 29,99 lub 34,99 zamiast standardowych 49,99). Jeśli chodzi o DUK to nie wiem czy mają od ręki wprowadzone te niższe oferty czy ktoś musi je wprowadzić po analizie kontaktów z abonentem, ale na 100% jest to możliwe. Trudne do osiągnięcia nie oznacza niemożliwe. Ogólnie myślę że łatwiej jest po prostu zejść na jeszcze niższy pakiet w cenie podstawowej i potem negocjować rozszerzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem możliwość przedłużenia obecnego pakietu

 

Extra +  54,99

HBO i Max Standardowy 25 zł

Canal+ 11 kanałów - 19.90 zł

Sport - 20 zł

 

Obecna umowa do końca października 2024. Czy brać co dają, czy złożyć wypowiedzenie i czekać na propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi utrzymać w tej samej cenie Superpremium 4K za 109 zł już bez opłat za dysk który miałem wcześniej za 5 zł, a Viaplay teraz mam za 10 zł wcześniej 0 zł i do tego Liga Mistrzów 

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, BBC Player, H2, HISTORY HD, Super Sport, Viaplay Medium, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (07/24) - L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), H2 0 zł 1 m i 1,99 zł dentów, Hiso końca okresu oznaczonego dla Abontory HD 0 zł 1 m i 1,99 zł do końca okresu oznaczonego dla Abonentów, Super Sport 20 zł/m dla Abonentów (07/24), Viaplay Medium 10 zł/m dla Abonentów (08/23), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 139,99  zł

 

Wcześniejsze oferty miałem inne ceny 

Edytowane przez Jakub471
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

propozycja z dziś, umowa do końca września:

 

Comfort+ 24,90

Canal+ 19,90

Canal+4K - 0

MR Standard - 0

Najem Ultrabox - 0

Najem dysk - 0

BBC Player - 0

Łacznie: 44,80

HBO Max srtandard nie chcą dać za mniej niż 25 zł.

Wcześniej z reklamacji na cały okres umowy miałem jeszcze Men Pack, teraz podobno się już nie da mieć go za darmo?

 

Do tego druga niezależna umowa z pakietem Extra+ i Wifi Premium Box z dyskiem za - 20 zł na czas nieokreślone ( wcześniej było za 15 )

 

Czy można jeszcze coś ugrać - dostać za free szczególnie do tej pierwszej głównej umowy?.

 

 

Edytowane przez Dexirz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza umowa: myślę że oferta, którą masz jest bardzo dobra i jak zrobią 1:1 i pakiet jest dla Ciebie ok to bierz.

Co do HBO+Max to chyba 25 zł to minimum jak do tej pory nie miałeś. Proponowałbym raczej wziąć bezpośrednio od Max za 29,99, w każdej chwili możesz wyłączyć.

Co do gratisów to na całą umowę chyba nie ma już nic do wyciągnięcia, ale mogą mieć HBO na 3 m-ce bez zobowiązania.

 

Co do drugiej umowy to próbują podbijać te ceny ludziom, dążą do stopniowego dobicia ich do cen standardowych więc czas nieokreślony będzie prawdopodobnie najbardziej opłacalny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mnie już drugi raz powtarzają, że Superpremum 4K może być tylko za 124,99 i innych ofert dla mnie nie ma (obecnie mam za 109,99 zł). Do tego proponują Viaplay za 10 zł, Netflix za 38 zł, LM za 20 zł i 5 za wynajem Wi-Fi Boxa 4k.

Do tego druga niezależna umowa z pakietem Extra+ i Wifi Premium za - 30 zł na czas nieokreślone ( obecnie 20 zł )

 

Umowa do 30.11.2024 r. Czy warto wypowiedzieć i wtedy będzie inna rozmowa? Gdzie się w tej chwili wysyła wypowiedzenie i jaki jest na to termin? Można już wysłać mimo ze umowa wygasa za niecałe 3 miesiące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...