Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny (ostatni dzień przed oddaniem dekodera) telefon z działem utrzymania i informacja że nie ma możliwości zejścia z Extra+ na Optimum+ za 24.99 ani cokolwiek blisko tej kwoty.

Propozycja to 45zł - czy ktoś może potwierdzić że naprawdę nie ma takiej opcji?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj się za ile dostaniesz Pakiet Relax. U mnie dwa lata temu tez mowili ze nie da sie zejsc z Extra do Optimum czy Comfort ale udalo sie zejsc do Relax za 14,99 potem wzialem dopelnienie do Comfort za 10 i finalnie przeszedlem na Comfort (bez dopelnienia) za ta sama cene czyli 24.99. Miesiac temu przedluzalem umowe i bez problemu dostalem Optimum (przejscie z Comfort) za 24.99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, sal napisał(a):

Kolejny (ostatni dzień przed oddaniem dekodera) telefon z działem utrzymania i informacja że nie ma możliwości zejścia z Extra+ na Optimum+ za 24.99 ani cokolwiek blisko tej kwoty.

Propozycja to 45zł - czy ktoś może potwierdzić że naprawdę nie ma takiej opcji?

 

Zadzwoń na infolinię 223104545 lub idź do punktu bo Duk ma coraz gorsze oferty, ja dostałem lepszą ofertę na infolini niż DuK, może dadzą tobie Relax za 25zł 

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do lipca '24. Pakiet Extra+ z Canal+ (wszystkie), HBO MAX, HBO, Series Fun, Mistrzowska Piłka, Movies Fun, dekoder 4K ULTRABOX+, dysk za 89,99 zł. Dziś był telefon i oferta przedłużenia tego co mam + Canal+ 4K, BBC Player za 105 zł. Czy warto ? Jestem klientem jeszcze Wizji TV z 2 czy 3 kilkumiesięcznymi przerwami w Canal+ z uwagi na niesatysfakcjonujące oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i zawracam głowę bo nie mogę znaleźć informacji na stronie canalplus.

Obecnie mam:

Nowy Comfort+ - 22,50

CANAL+ SERIALE I FILMY - 19,00

Viaplay - 10,00

Eleven Sports - 11,90

Wifi PremiumBox+ - 0,0

Interesuje mnie podobny pakiet (teraz zdaje się optimum) + viaplay total (F1), reszta niekoniecznie. Ewentualnie sensowny dekoder z opcją oglądania online (obecnie korzystam z realme TV Stick - ze względu na viaplay i brak sygnału z anteny w lecie. Chyba przy przedłużaniu umowy nie robią problemów z wymianą dekodera.

Z tego co tu wyczytałem to optimum można dostać za ok. 25, a viaplay total za 29? Czy 39?

Umowę mam do końca maja, wypowiedzenia nie składałem jeszcze. Ale może nie trzeba będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Mam taki zestaw:

CANAL+za 19,90 zł/m złdla Abonentów

HBO i HBO GO20 zł/mdla Abonentów

Najem Dysk PVR 1 TBza 0 zł/mdla Abonentów

Najem 4K UltraBOX+ bez dyskuza 0 zł/mdla Abonentów

CANAL+ 4K ULTRA HD0 zł/mdla Abonentów

Optimum+za 29,99 zł 24 m a po tym okresie za 33,99 zł/mdla Abonentów

Dopełnienie do Pakietu z Netflix38 zł/mdla Abonentów

Razem: 107,98 zł

 

Poprosiłem o usunięcie pakietu Canal+

 

Dostałem propozycję:

HBO i HBO GO20 zł/mdla Abonentów

Najem Dysk PVR 1 TBza 0 zł/mdla Abonentów

Optimum+za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/mdla Abonentów

Najem 4K UltraBOX+ bez dyskuza 0 zł/mdla Abonentów

Dopełnienie do Pakietu z Netflix38 zł/mdla Abonentów

Razem: 82,99 zł

 

Co myślicie?

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@problem Oferta super tym bardziej, że pakiet Optimum+ dostałeś o piątkę taniej, czyli za 24,99 zł/m i to jest najtańsza cena za ten pakiet. Także nic tylko akceptować, aby nie stracić okazji na Optimum+ w cenie 24,99 zł/m. :)

Tak w ogóle do kiedy miałeś umowę i tą ofertę dostałeś po złożonej rezygnacji?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, pikoz11 napisał(a):

Relax za 25zł? Dla klienta, co przedłuża umowę? Drogo!

Tak teraz traktuje canal+ stałych klientów i każdy ma inne opcje i ceny 

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lukx95 napisał(a):

@problem Oferta super tym bardziej, że pakiet Optimum+ dostałeś o piątkę taniej, czyli za 24,99 zł/m i to jest najtańsza cena za ten pakiet. Także nic tylko akceptować, aby nie stracić okazji na Optimum+ w cenie 24,99 zł/m. :)

Tak w ogóle do kiedy miałeś umowę i tą ofertę dostałeś po złożonej rezygnacji?

 

Wypowiedzenie złożyłem w grudniu. 

Umowa do 30.04.2024.

Było kilka rozmów, ale z utrzymaniem cen takich jak mam przy usunięciu pakiety C+. 

Po każdej rozmowie przychodziła ankieta na mail i wypełniałem ją pisząc, że nie jestem zadowolony, bo chciałem dostać HBO w wersji online bez pakietów HBO w TV, których nie oglądam.

Tłumaczono mi, że nie można samego HBO MAX.

I w końcu przy 4 rozmowie o tym samym konsultant zadzwonił i powiedział, że obniżyłem mu ocenę po rozmowie i chce ją poprawić i zaproponował, żeby spotkać się gdzieś po drodze i obniżył o 5 zł Optimum.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

u mnie co 2 lata ten sam problem przedłużać nie przedłużać, aktualnie mam optimum+ z c+ ,eleven, viaplay i jakieś drobne jak history sportklub za 95/mc . Teraz dzwonią i proponują mi to samo za 115 no bardzo śmieszne ani jeden nie zaproponował mi mniej nawet jak mówię że nie chce viaplay nie chce c+ oni niczego nie mogą wyłączyć ? Czy liczą że się zgodzę i będę bulił jeszcze więcej 🤬 I nie wiem jak to rozegrać niby online mogę wybrać sam optimum to znów doliczają 10 za moduł ci+ który od 4lat miałem za 0.. Najchętniej bym wyłożył wypowiedzenie i wziął nową umowę o ile się coś kalkuluje ale najgorsze że wtedy dostanę moduł z ecp który to może mi nie zadziałać i wtedy płace 24mc za czarny ekran ? 🙉  

 

Dziś mi proponowała jakąś ofertę łączoną z tel nawet nie chciało mi się tego słuchać, jakoś online można wybrac sam optimum + tą 10 za moduł to i tak z 95 robi się 60 ale się da a telefonicznie da się tylko w drugą stronę bo wszystko zdrożało bla bla

 

Może ktoś przedłużał ostatnio i coś podpowie . Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MEQSATYH napisał(a):

Witam 

 

u mnie co 2 lata ten sam problem przedłużać nie przedłużać, aktualnie mam optimum+ z c+ ,eleven, viaplay i jakieś drobne jak history sportklub za 95/mc . Teraz dzwonią i proponują mi to samo za 115 no bardzo śmieszne ani jeden nie zaproponował mi mniej nawet jak mówię że nie chce viaplay nie chce c+ oni niczego nie mogą wyłączyć ? Czy liczą że się zgodzę i będę bulił jeszcze więcej 🤬 I nie wiem jak to rozegrać niby online mogę wybrać sam optimum to znów doliczają 10 za moduł ci+ który od 4lat miałem za 0.. Najchętniej bym wyłożył wypowiedzenie i wziął nową umowę o ile się coś kalkuluje ale najgorsze że wtedy dostanę moduł z ecp który to może mi nie zadziałać i wtedy płace 24mc za czarny ekran ? 🙉  

 

Dziś mi proponowała jakąś ofertę łączoną z tel nawet nie chciało mi się tego słuchać, jakoś online można wybrac sam optimum + tą 10 za moduł to i tak z 95 robi się 60 ale się da a telefonicznie da się tylko w drugą stronę bo wszystko zdrożało bla bla

 

Może ktoś przedłużał ostatnio i coś podpowie . Dzięki :)

A może złóż decyzję o wyłączenie wszystkich pakietów dodatkowych z końcem okresu gwarantowanego korzystania i zostaw tylko sam optimum i przejdź na bezterminową...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny miesiąc to 118 które raczej będę musiał opłacić bo za późno się zabrałem za to ,a jak teraz wyśle wypowiedzenie to ono trwa miesiąc. To są 2 opcje

wyłączenie dodatkowych pakietów(nie wiadomo czy się da bo umowa do końca lutego) wtedy sam optimum byłby w starej cene 39.99? 🤔 

wypowiedzenie i za miesiąc nowa umowa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Ruben Rybnik napisał(a):

Infolinia mnie rozbroiła. Podobno Viaplay (total) można dostać tylko z paczką Canal+.

Najtańszy zestaw (74,00) z viaplay total w menu to podobno:

Nowy Entry+ z Canal+
CANAL+4K ULTRA HD
Dop. do Viaplay Total
MOVIES Fun
Viaplay Medium

Prawda to?

@Ruben Rybnik Viaplay Medium lub Total można dostać jedynie z pełną paczką 11x"CANAL+", albo z mniejszą tańszą paczką "CANAL+ Seriale i Filmy" z 6xCANAL+. Mniejsza paczka CANAL+ nie zawiera w ogóle kanałów sportowych CANAL+ Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...