Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, utede napisał(a):

@DrNo Viaplay pakiet medium? W jakiej cenie konkretnie pakiety masz? Bo całość ultra tanio, tym bardziej że pakiet extra.

 

HA! Otóż tak, już złożyłem wniosek o odstąpienie od przedłużenia umowy, bo całą rozmowę zapewniała mnie, że będę miał to samo co w poprzedniej umowie wszystko, kilka razy się upewniałem, a później wróciłem do domu, patrzę na maila i Viaplay Medium ;D skoro wyraźnie mówiłem, że zależy mi na sporcie i tym co miałem wcześniej (czyli total). Rozumiem, że teraz jak będą dzwonić to oczywiście total najtaniej za 39zł pewnie.. w życiu na to się nie zgodzę.

Gdzieś w wątku widziałem, że ktoś dostał Medium za 10zł + dopełnienie do total za 5zł. Ciekawe czy jest to dalej możliwe. Albo gdzieś zejść np. z najmu dekodera za 5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, DrNo napisał(a):

Gdzieś w wątku widziałem, że ktoś dostał Medium za 10zł + dopełnienie do total za 5zł. Ciekawe czy jest to dalej możliwe. Albo gdzieś zejść np. z najmu dekodera za 5zł.

Viapley Medium za 5 zł i Dopełnienie do Total za 10 zł dostaniesz tylko jak wcześniej nie miałeś Viapley. Takto masz Medium za 19 i dopełnienie do Total za 10 zł

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Płacę 127zł na dwa telewizory. Mam ten pakiet 166kanałow plus hbo+max. Canal plusy wszystkie i tyle. 4 miesiące do końca umowy i dzisiaj zadzwonił do mnie przedstawiciel że będę płacił na nowej 149 albo dzisiaj się zgodzę na to samo co mam (ale tylko dzisiaj). Powiedziałem że jak mi zwiększą nawet o 5 zł to mam ich gdzieś:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, utede napisał(a):

@GRmister Nie wszystkim jak widać- dobierałem w trakcie umowy via za 19zl i teraz proponują tylko niższe medium za 29 lub total za 39

Ile masz do końca umowy? Bo mnie to proponowali Viaplay Total za 55 zł, potem na 3 miesiące przed końcem za 39 zł. Po wypowiedzeniu bo mam miesiąc do końca otrzymałem za 29zł. Czekaj cierpliwie dostaniesz za 29zł ale na sam koniec po złożeniu wypowiedzenia oczywiście 😉👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, GRmister napisał(a):

Viapley Medium za 5 zł i Dopełnienie do Total za 10 zł dostaniesz tylko jak wcześniej nie miałeś Viapley. Takto masz Medium za 19 i dopełnienie do Total za 10 zł

 

Zgadza się. Jest też wtedy możliwość zejść z najmu dekodera za 5zł, potwierdziła mi to ale to jest możliwe przy spełnieniu jakiś innych warunków (typu jakiś pakiet lub usługa drożej by musiała być w systemie niż to co ja miałem, zatem nie była w stanie mi tego ustawić bo ja praktycznie wszystko mam zrabatowane maksymalnie). 

 

Podsumowując: umowa do 31.10., extra+z full paczką C+ 79,99, MP, C+4K 0,00, Viaplay Medium 19 (uznałem, że dla samego F1 nie warto - tym bardziej, że viaplay ma się wycofać, a sezon sie w grudniu kończy i wróci w marcu/kwietniu zaś KSW nie oglądam), Eleveny 11,90, MR 12,00, najem dysku 5,00 = 127,89 PLN, zatem drożej o 2zł/m-c niż to co miałem 

Edytowane przez DrNo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2023 o 17:27, GRmister napisał(a):

Witam Może komuś pomoże w negocjacjach.

Podstawa to wypowiedzenie (najlepiej miesiąc przed końcem obecnie)

Zapewnili mnie że jak Viaplay wycofa się z rynku polskiego to będzie aneks do umowy:

...

 

 

A ten aneks na czym będzie polegał? Jak mam viaplay za 0 pln to w aneksie napiszą, że go nie mam i cena się nie zmienia ;) ... czy będzie można wypowiedzieć umowę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minutes ago, jolka said:

A ten aneks na czym będzie polegał? Jak mam viaplay za 0 pln to w aneksie napiszą, że go nie mam i cena się nie zmienia ;) ... czy będzie można wypowiedzieć umowę ?

W teorii tak, ale może nie być tak hop siup z tym. Bo co jak zaczną powoli znikac a sam podmiot nie wyjdzie z PL jeszcze? Wtedy zostanie się z pakietem nic nie wartym  Póki co dużo gdybania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, jolka napisał(a):

A ten aneks na czym będzie polegał? Jak mam viaplay za 0 pln to w aneksie napiszą, że go nie mam i cena się nie zmienia ;) ... czy będzie można wypowiedzieć umowę ?

Chcesz wypowiadać umowę że nie masz czegoś za co nie płaciłaś?😂 Powodzenia. Jeszcze pytanie czy ten serwis jest gwarantowany.

 

4 godziny temu, GRmister napisał(a):

Masz za darmo Viaplay? Jak to zrobiłaś ?😁

Stare umowy nic dziwnego. Droższy odpowiedni pakiet i był Viaplay za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 godzin temu, GRmister napisał(a):

Masz za darmo Viaplay? Jak to zrobiłaś ?😁

Umowa z grudnia 2012 na entry + sport [viaplay (total bo wtedy nie było jeszcze podziału ) za 0 do końca umowy potem 34 pln ;) )] . Za cały pakiet ... 60pln ... wychodzi na to że interes życia 💪😊

1 godzinę temu, czerstwy napisał(a):

Chcesz wypowiadać umowę że nie masz czegoś za co nie płaciłaś?😂 Powodzenia. Jeszcze pytanie czy ten serwis jest gwarantowany.

 

...

jest w pakiecie za który płacę ... A moje pytanie dotyczyło tego jak "c+" do tego podchodzi, że się wykpią podpisaniem korzystnych dla nich aneksów czy są przygotowani na lawinę wypowiedzeń ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2023 o 11:11, Prezes123 napisał(a):

Cześć,

Umowa do końca stycznia ale już zaczynają wydzwaniać.

Teraz mam:

Optimum+

Canal plusy

Multiroom

Całość za 54,89

Wydaje mi się że utrzymanie oferty na tym samym poziomie byłoby bardzo dobre, bo zakładam że nie chcesz wprowadzać zmian?

Wypowiedzenie możesz wysłać w każdej chwili, choćby w dniu zawarcia umowy, musisz tylko zaznaczyć że wypowiadasz końcem okresu umowy.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Obecnie mama taki pakiet

 Płacę 153zł

Pakiet Extra+ z CANAL+

Okres minimalny do: 31.10.2023

87,50 zł

Viaplay

Zobowiązanie do: 31.10.2023

Szczegóły

19,00 zł

BBC Player

Szczegóły

0,00 zł

HBO

25,00 zł

Kolejny miesiąc 25,00 zl

MISTRZOWSKA PIŁKA

0,00 zł

HBO Max

10,00 zł

Eleven Sports

11,90 zł

MOVIES Fun

0,00 zł

Najem 4K UltraBox+

0,00 zł

Kolejny miesiąc 0,00 zl

Multiroom Standard

0,00 zł

HBO i Viaplay Dobierane w trakcie umowy

Wypowiedzenie złożone

Chciałbym to samo  plus ewentualnie dodatkowo Netflix  dodatkowo .W jakiej najniższej cenie mogę wynegocjować taki pakiet na chwile obecną?

Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

obecnie mam extra z 6xC+, HBO i netflix za 135. zbliża się koniec umowy. Netflixa chę wywalić żeby nie wiązać się umową. pytanie moje: czmu nie ma pakietu komfort w aktualnej ofercie? widzę coś takiego w ofercie na kartę i chyba tam pójdę. dotychczasowe moje przedłużenia umów w NC+ słabo mi wychodziły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma, ale udało się wynegocjować lekko mniej choć kosztem F1.

Do tej pory nowy comfort+ (29,99zł), canal+ i 4k (19.90), eleven (11,90), viaplay (19zł) za 85,79zł a teraz to samo ale z viaplay bez f1, bez opłaty za dysk i zamiast comfort+ pakiet optimum. Całość 80.79zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2023 o 11:11, Prezes123 napisał(a):

Cześć,

Umowa do końca stycznia ale już zaczynają wydzwaniać.

Teraz mam:

Optimum+

Canal plusy

Multiroom

Całość za 54,89

 

Co można teraz ugrać?

Kiedy składać wypo?

 

Z góry dzieki

Też mam umowę do końca stycznia/lutego, po co już teraz wydzwaniają? co chcą ugrać poł roku przed końcem umowy, wypowiedzenia nie złożyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Obecnie posiadam pakiet superpremium + za 104,99zł do końca października 2023 w tym ( 6x Canal+, Hbo, mistrzowska piłka 0zł, filmbox pack 5zł, najem wifi premiumbox 0zł, najem dysk 0zł ). Zaczynają się telefony, cenowo chcą drożej o 30zł wypowiedzenie jeszcze nie poszło. Czy jest opcja coś taniej ugrać w tym pakiecie?

Edytowane przez erp
dopisanie informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...