Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Kiler napisał(a):

Bez znajomości nie. 

Mnie się udało opisywaną ofertę uzyskać, bez żadnych znajomości w C+ ( 79,99 + 5 dekoder)😛. Szkoda tylko, że na rok. Ciekawy jestem tylko, jak to będzie z przedłużeniem umowy po 12-tu miesiącach. W prognozie rachunków po skończonym okresie oznaczonym ma wzrosnąć o 15 zł i zastanawiam się czy jest sens składać w odpowiedniej chwili wypowiedzenie, czy zostać z tym co proponują ( 99,99). Chyba niższej oferty na Pakiet Superpremium + 4K z MP raczej nie dostanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, as10A napisał(a):

Mnie się udało opisywaną ofertę uzyskać, bez żadnych znajomości w C+ ( 79,99 + 5 dekoder)😛. Szkoda tylko, że na rok. Ciekawy jestem tylko, jak to będzie z przedłużeniem umowy po 12-tu miesiącach. W prognozie rachunków po skończonym okresie oznaczonym ma wzrosnąć o 15 zł i zastanawiam się czy jest sens składać w odpowiedniej chwili wypowiedzenie, czy zostać z tym co proponują ( 99,99). Chyba niższej oferty na Pakiet Superpremium + 4K z MP raczej nie dostanę.

Jak udało Ci się uzyskać taką ofertę? W dziale utrzymania? Dekodery masz w cenie czy płacisz dodatkowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kreatywna9 napisał(a):
8 godzin temu, as10A napisał(a):

Mnie się udało opisywaną ofertę uzyskać, bez żadnych znajomości w C+ ( 79,99 + 5 dekoder)😛. Szkoda tylko, że na rok. Ciekawy jestem tylko, jak to będzie z przedłużeniem umowy po 12-tu miesiącach. W prognozie rachunków po skończonym okresie oznaczonym ma wzrosnąć o 15 zł i zastanawiam się czy jest sens składać w odpowiedniej chwili wypowiedzenie, czy zostać z tym co proponują ( 99,99). Chyba niższej oferty na Pakiet Superpremium + 4K z MP raczej nie dostanę.

Rozwiń  

Jak udało Ci się uzyskać taką ofertę?

Dobry bajer nie jest zły.  Czasami szarakom zdarzają się oferty pracownicze. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ircios napisał(a):

Dobry bajer nie jest zły.  

To prawda, musiałem się trochę nagadać zanim pojawiła się ta oferta "spod lady" dla szaraka. Oficjalnie takich ofert nie ma na "rynku". Zapewne pomogło mi kilkuletnie doświadczenie negocjacyjne u konkurencji.

11 godzin temu, kreatywna9 napisał(a):

Jak udało Ci się uzyskać taką ofertę? W dziale utrzymania? Dekodery masz w cenie czy płacisz dodatkowo?

Negocjacje i jeszcze raz negocjacje. Oferta dla nowego. Jeden dekoder Dualbox 4K ( 79,99 + 5,-).

Edytowane przez as10A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, awakeman napisał(a):

Witam, czy wypowiedznie jest jeszcze sens dawać, czy juz nie dziala tak jak kiedys?

Napisz najpierw co masz i za ile.

 

9 godzin temu, as10A napisał(a):

To prawda, musiałem się trochę nagadać zanim pojawiła się ta oferta "spod lady" dla szaraka. Oficjalnie takich ofert nie ma na "rynku". Zapewne pomogło mi kilkuletnie doświadczenie negocjacyjne u konkurencji.

Negocjacje i jeszcze raz negocjacje. Oferta dla nowego. Jeden dekoder Dualbox 4K ( 79,99 + 5,-).

To raczej nie kwestia negocjacji, a pewnie dopięcie planu sprzedażowego przez konsultanta. Niewiele mu brakowało do jego spełnienia, koniec miesiąca, więc dał Ci taką ofertę.  

Nie wiem jak jest w C+, ale u jednego z operatorów komórkowych każdy pracownik dostawał 5 kodów z ofertą pracowniczą na 2 lata współpracy. Potem kolejne 5 kodów. Mogłeś z nimi zrobić co chcesz. Przeznaczyć dla siebie, dla rodziny, dla znajomych albo dla klienta. 😁

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, k05 napisał(a):

 

 

To raczej nie kwestia negocjacji, a pewnie dopięcie planu sprzedażowego przez konsultanta. Niewiele mu brakowało do jego spełnienia, koniec miesiąca, więc dał Ci taką ofertę.  

 

Czyli jednym słowem miałem farta. Niemniej jednak moje "trucie" mogło go skłonić do wyciągnięcia takiej oferty. Z czego jestem bardzo zadowolony😀 Zastanawiam się tylko, czy po okresie promocyjnym kwota, którą mam w prognozie ( 99,99) będzie realna do utrzymania na bezterminowym ?

Edytowane przez as10A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Aktualnie mam dwie umowy do końca roku.

Pierwsza (65zł)

Extra +    45zł

canal+  20zł

MP         0zł

Najem dekodera i dysku 0 zł

MR standard 0zł

Druga umowa (30zł w tym najem 4K) i na niej to samo co wyżej.

Przez pół roku HBO.

Na co mogę liczyć po wysłaniu wypowiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2023 o 20:10, awakeman napisał(a):

 

To co w sygnaturze - 

 

Extra+, 6 x C+, Eleveny, Mistrzowska Piłka (LM), MR - 3 dekodery - 4K Ultrabox+, Wifibox x2, Netflix 4K, HBO Max, Viaplay - 168,89 zł.

 

Rozmawialem przed chwila z konsultantem w celu przedluzenia umowy i jesli chcialbym zachowac ten pakiet, to musialbym zaplacic teraz 199zl, a gdybym zrezygnowal z Viaplay, to placilbym 184zl. Dochodza mi Canal Sport 3 i 4, Dokument oraz Seriale. Tak, czy siak jest to jakas abstrakcja jak dla mnie placic az tyle. Mozna cos z tego urwac dajac wypowiedzenie, bo konsultant kiedy mu wspomnialem o wypowiedzeniu wlasnie powiedzial mi, ze to juz tak nie dziala jak kiedys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa kończy się 30-09-2023 więc mam jeszcze 7 dni na wypowiedzenie, obecnie wygląda tak:

 

Optimum+

Viaplay

C+4K

Mistrz. Piłka

Kanały C+ full

Ultrabox z dyskiem

Multiroom

 

110zł

 

Konsultant na ten moment za te pakiet proponuje jakieś 130zł. Dzwonić samemu i negocjować czy składać wypowiedzenie z nadzieją, że z utrzymania klienta dadzą coś lepszego? (tak miałem w zeszłym roku). 

PS. Z Viaplay mogę zejść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vaniliovsky Możliwe, nie oglądam tego. Natomiast jak ktoś się tym interesuje to nie może liczyć że weźmie największy pakiet i może obejrzy a może nie ;) I tak dobrze, że C+ wynegocjowało angielską ligę w medium pakiecie- przynajmniej można obniżyć pakiet bez podwyżki jeśli ktoś ma dla piłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...