Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, Brooklyn napisał(a):

 

Chyba trochę za drogo o 5-10 zł, nie? Czy mi się wydaje?

Bo za dekoder płacisz 5 zł , bez tego sama oferta 69 zł. Uważam że cena ok. Mi to samo proponują ale jeszcze mam czas i spróbuję HBO coś taniej niż 20 zł do tego ugrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Brooklyn napisał(a):

Już wiem. Jak biorę w pakiecie Optimum+, żeby zrabatować Viaplay do 5 zł, Optimum+ skacze do 39,99 zł :/

Jak zamiast Optimum+ biorę Extra+ to kosztuje jest tylko 5 zł drożej (czyli Extra+ kosztuje 44,99 zł).

 

W każdym razie albo:

Optimum, C+, Viaplay Medium, dekoder 4K - 69 zł

albo

Extra+, C+, Viaplay Medium, dekoder 4K - 74 zł

 

Chyba trochę za drogo o 5-10 zł, nie? Czy mi się wydaje?

Schodzisz z wyższego pakietu, więc to też może być powodem takiej kwoty Optimum+. U wielu osób też żeby dostać Viaplay za 5zł - podwyższali pakiet bazowy też o 5zł. 

18 minut temu, Oliwia napisał(a):

Bo za dekoder płacisz 5 zł , bez tego sama oferta 69 zł. Uważam że cena ok. Mi to samo proponują ale jeszcze mam czas i spróbuję HBO coś taniej niż 20 zł do tego ugrać. 

HBO nie dostaniesz taniej niż za 20zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Tym bardziej jak ktoś obecnie ma 20 zł/m, to powinien się cieszyć, że otrzymuje możliwość korzystania z tej opcji w takiej cenie, bo obecnie jest proponowana od 25 zł/m. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Oliwia napisał(a):

Bo za dekoder płacisz 5 zł , bez tego sama oferta 69 zł. Uważam że cena ok. Mi to samo proponują ale jeszcze mam czas i spróbuję HBO coś taniej niż 20 zł do tego ugrać. 

Mi się nie udało. Sztywne 20 zł.

 

15 minut temu, Krzysiek11:) napisał(a):

 to powinien się cieszyć, że otrzymuje możliwość korzystania z tej opcji w takiej cenie, bo obecnie jest proponowana od 25 zł/m.

25 zł? To jaki jest sens to brać, skoro kupując roczną subskrypcję bezpośrednio od HBO wychodzi po 19,5 zł. Dziwna oferta.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krzysiek11:) napisał(a):

Tym bardziej jak ktoś obecnie ma 20 zł/m, to powinien się cieszyć, że otrzymuje możliwość korzystania z tej opcji w takiej cenie, bo obecnie jest proponowana od 25 zł/m. 

Mimo wszystko czekam bo już nieraz się niespodzianki przytrafiały . 20 zł to standardowa cena raczej , żadna jakaś mega promocja . Dawniej sypali tym HBO za 0 zł , teraz przestali ale może znowu zaczną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie aby zadzwonić do nich i powiedzieć,że jak mi dadzą to co mam teraz w takiej samej cenie i Viaplay za 5 zł to przedłużam od razu. (moja ofertana poprzedniej stronie). Ale mam do końca roku umowę i może nie pójść tak łatwo z tym Viaplay. Co sądzicie? 

Edytowane przez ronnie84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Krzysiek11:) napisał(a):

Sypali, jak były do tego przesłanki. Teraz oferty za 0 zł/m już nie ma i nie będzie. 

Jeden polityk też mówił ze nie ma i nie będzie a później się okazało że jest ;)

24 minuty temu, ronnie84 napisał(a):

Kusi mnie aby zadzwonić do nich 

Zadzwoń, przecież nic nie tracisz 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem następującą ofertę przedłużeniową:

Extra+ z CANAL+ 89,99 zł 24 m, a po tym okresie 98,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L,

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20),

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21),

Viaplay Medium 5 zł/m dla Abonentów (03/23),

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 5 zł/m dla Abonentów (03/20),

Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Całość 104,99 zł.

Obecnie płacę za ten pakiet 89,99 zł.

Różnica 15 zł wzięła się z dodania Viaplay za 5 zł i podniesienia Extra+ z CANAL+ z 79.99 na 89,99 zł.

Czy akcetować tą nową umowę? Aktualna upływa w grudniu. Z ofertą zadzwonili sami, wypowiedzenie nie było składane.

 

 

Edytowane przez xw9
korekta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon do konsula szybka i rzeczowa rozmowa i cel osiągnięty. 

Pakiet Ekstra + wszystkie c+ w tym 4k. Dek z dyskiem, multiroom, eleveny, hbo i hbo max, c+online, Polsat sport premium,  Viaplay za 5 zł bez problemu, netflix na dwa urządzenia i do końca wakacji Pakiet multi men pack.za 0 zł. Całość 169 zł. Umowa na 24 ms.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2023 o 22:36, markar napisał(a):

Dziś odbyłem pierwszą rozmowę. Na razie nie są gotowi z ofertami albo się nie spodziewają takich ruchów. Oprócz wymienionych pakietów Extra+, C+, Mistrzowska Piłka w grę jeszcze wchodzi pakiet C+4k w cenie 25 zł. Wg konsula jest na to szansa 50/50. Dam znać  gdy pojawią się konkrety. Pamiętajmy, że na umowa na czas nieoznaczony przewiduje kwotę 34 zł za pakiety Extra+, C+, MP.

Sprawdź sobie warunki umowy czy nie lepiej ci pozostać na czasie nieokreślonym, ja brałem pakiet extra za 15 a później tylko 5 zł doliczą. Możliwe   ze u ciebie też są niskie dopłaty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

do tej pory pakiet Extra+(8xCanal, mistrzowska piłka, eleven), dekoder 4K bez dysku i 3 multiroomy. Za wszystko 129zł. Umowa do Grudnia

Teraz telefon z propozycją przedłużenia za to samo w cenie 151zł - wiadomo inflacja. Brać czy uda się coś wyrwać taniej na koniec umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lion80 nie trzeba czekać na koniec umowy ale na pewno trzeba wysłać wypowiedzenie. Zrób to. potem napisz do @Krzysiek11:) i on sprawdzi jaka jest najtańsza opcja dla ciebie. Ja miałem umowę do końca października i już z miesiąc temu sprawa załatwiona: extra za 44,90 do tego pakiet canal plus z 4k za 2 dyszki i polsaty premium sporty za free (ale miałem tak już wcześniej). To co ci proponują teraz to jednak zbyt wysoko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lion80 napisał(a):

Cześć,

 

do tej pory pakiet Extra+(8xCanal, mistrzowska piłka, eleven), dekoder 4K bez dysku i 3 multiroomy. Za wszystko 129zł. Umowa do Grudnia

Teraz telefon z propozycją przedłużenia za to samo w cenie 151zł - wiadomo inflacja. Brać czy uda się coś wyrwać taniej na koniec umowy?

Superpremium 4k 109,99 + 3×MR 36. Jeden MR możesz mieć za free,Masz czas . Nie zawracaj sobie glowy jak narazie. Wyslij wypowiedzenie w październiku, bo dzisiaj nnie dostaniesz nic sensownego nawet z wypowiedzeniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam do tej pory taką umowę:

 

1.Comfort Plus - 22,50

 

2.Canal Plus - 19,90

 

3.Dysk Ultrabox N9 - 5zł

 

Razem: 47,40 zł

 

Otrzymałem taką ofertę:

 

1.Optimum + - 24,90

 

2.Canal Plus - 19,90

 

3.Dysk Ultrabox N9 - 5zł

 

4.Canal Plus Family - 0zł

 

Razem: 49,89 zł

Umowa do 30.09.

 

Walczyć o coś więcej czy nie ma sensu bawić się z wypowiedzeniem ? Wydaje mi się że to dobre warunki i więcej nic nie ugram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...