Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, kończy mi się umowa i chciałbym zmniejszyć liczbę kanałów, które posiadam w tej chwili. Oto moja aktualna oferta do 30.04 (wypowiedzenie oczywiście złożone):

 

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L + Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19)

 

Chciałbym obniżyć Extra+ do Optimum+, mogę zostać z Canal+ (w najtańszym wariancie) i jeśli by się dało, to mogę dorzucić Viaplay Medium. Nie potrzebuję Mistrzowskiej Piłki. W poprzednich postach znalazłem coś takiego:

 

Optimum 24,99
Canal+ 19,90
Viaplay 5

 

Czy w moim przypadku taka oferta jest możliwa do uzyskania?

Edytowane przez Olek007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po wypowiedzeniu (umowa do końca kwietnia) taka oferta: 

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, HBO Max, Hustler HD, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, MULTIROOM STANDARD, Viaplay Medium, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

 

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO Max 0 zł 3 m i 29,99 zł/m dla Abonentów (06/22), Hustler 0 zł 6 m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów, Viaplay Medium 5 zł/m dla Abonentów (03/23), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 5 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

106,89  zł

 

Coś się im w cennikach pozmieniało od 4 kwietnia i w BOK tłumaczył, że taniej się nie da... Miał rację czy ściemniał?

 

Wysłać ponowne wypowiedzenie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak oceniacie oferę:

 

Relax+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 29,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 15 zł/m dla Abonentów (01/23), PLAYER (z reklamami) 5 zł/m dla Abonentów (03/23), Najem WiFi Box+ w cenie 0zł/m dla Abonentów

 

Oferte mam na mailu musze tylko kliknąc. Chyba nie ma tragedii? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
35 minut temu, lukas88 napisał(a):

@Miły jesteś pewien że Canal+ dają za 15zł? Pierwszy raz widzę taką cenę. Poza tym oferta OK.

 

Dają, ale nie wszystkim ;) jeśli ktoś miał obecnie opcję CANAL+ to nawet nie ma co liczyć na taką cenę.  

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam do lipca:

Nowy Start+
CANAL+
HBO
Dopełnienie do Nowy Comfort+
HBO Max
Najem Dysk
Opłata najem N9 UltraBox+

 

Łącznie 69,99 zł. W sumie używam prawie wyłącznie do C+, HBO i jakichś podstawowych kanałów, więc mogłoby zostać to co mam, ale ofertę dostałem o 10 zł droższą (albo o 20 zł z ViaPlayem). Jakie są szanse na lesze warunki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.04.2023 o 11:16, Olek007 napisał(a):

Hej, kończy mi się umowa i chciałbym zmniejszyć liczbę kanałów, które posiadam w tej chwili. Oto moja aktualna oferta do 30.04 (wypowiedzenie oczywiście złożone):

 

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L + Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19)

 

Chciałbym obniżyć Extra+ do Optimum+, mogę zostać z Canal+ (w najtańszym wariancie) i jeśli by się dało, to mogę dorzucić Viaplay Medium. Nie potrzebuję Mistrzowskiej Piłki. W poprzednich postach znalazłem coś takiego:

 

Optimum 24,99
Canal+ 19,90
Viaplay 5

 

Czy w moim przypadku taka oferta jest możliwa do uzyskania?

 

 

Dzwoniłem przed chwilą do DUK i zaproponowałem pakiety, które chciałbym zachować, lecz konsultant stwierdził, że optimum przy obniżeniu pakietu jest możliwe maks za 49,99 i dodatkowo Viaplay może być z Optimum tylko za 29,90. Czy to prawda, czy powinienem zaczekać, bo w mojej sytuacji jednak możliwe jest zamknięcie Optimum + Canal+ + Viaplay Medium w cenie 50 zł?

Edytowane przez Olek007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Bez szans na viaplay Medium w tej cenie przy schodzeniu niżej do tzw. składaków. W takim układzie wpada za 29 zł/m.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli chcąc zejść do Optimum i uzyskać kwotę do 50 zł będę musiał zrezygnować z Viaplay? A gdybym chciał pozostać przy pakiecie Extra, to do ilu najmniej jestem w stanie zejść, gdybym chciał zachować Canal+ i uzyskać ten Viaplay? Czy dobrze kojarzę, że będzie to łącznie około 70 zł? Oczywiście przy założeniu, że rezygnuję z Mistrzowskiej Piłki, chyba że jej pozostawienie nie wpłynie na wzrost ceny przy jednoczesnym uzyskaniu Viaplaya. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olek007

 

Jak weźmiesz Extra + C+ (pełny z 4K) = 79,99 zł

Mistrzowska piłka 0 zł

Viaplay - 5 zł

 

Inna opcja to: Extra + za 45 zł + C+ (pełny) 20 zł = 65 zł

Ciężko będzie ci uzyskać pozostałe dodatki w dobrej cenie.

 

Osobiście wybrałbym opcję nr.1. Niby przekracza twoje oczekiwania, ale przy obecnej inflacji i zarobkach ,,świat się nie zawali".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Umowa kończy się z końcem lipca, obecnie posiadam:

  • Extra+ 54,99 zł

  • Eleven Sports 11,90 zł

  • FOX Play 0,00 zł

  • History HD_H2 2,99 zł

  • Nat Geo Play 0,00 zł

  • 4K UltraBOX+ z dyskiem 5,00 zł

Razem: 74,88zł na 15 miesięcy

 

Chciałem tylko zrezygnować z Eleven Sports i dodać Viaplay Total. Nie chciałem CANAL+, ale konsultant powiedział że bez nich Viplay byłby w cenie 40zł.

Otrzymałem taką propozycję:

  • Pakiet Extra+ z CANAL+ (11 kanałów) 82,50 zł
  • History HD_H2 2,99 zł
  • MISTRZOWSKA PIŁKA 0,00 zł
  • MOVIES Fun 0,00 zł
  • Viaplay Medium 5,00 zł
  • Dop. do Viaplay Total 10,00 zł
  • 4K UltraBox+ z dyskiem 5,00 zł

Razem: 105.49zł na 15 miesięcy

Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2023 o 08:20, Faxe_86 napisał(a):

Inna opcja to: Extra + za 45 zł

Bardzo wątpliwa sprawa, aby dostał w tej cenie. 49,99 to najszybciej. 

 

 

17 godzin temu, junkers napisał(a):

To wszystko za 112 PLN

Teraz płacę 110 PLN

bez BBC i History

Warto ?

Taniej raczej nie dostaniesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...