Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

 

Obecnie posiadam pakiet taki jak poniżej (Netflix dobierałem jakiś rok temu, dostałem pół roku gratis). Okres minimalny do: 28.02.2023 wypowiedzenie wysłane.

 

Nowy Comfort+ z CANAL+  -  89,99 zł

CANAL+4K ULTRA HD  - 0,00 zł

HBO  - 0,00 zł, HBO Max   - 0,00 zł

CINEMAX  - 0,00 zł

Filmbox Pack  -  0,00 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA  -  0,00 zł

DOP. DO PAKIETU Z NETFLIX  - 38,00 zł, Netflix 4K  -  17,00 zł

Nat Geo Play  - 0,00 zł, SERIES Fun  - 0,00 zł, MOVIES Fun  - 0,00 zł

 

MULTIROOM STANDARD  - 0,00 zł

Najem 4K UltraBox+ (N9)  - 0,00 zł

Najem Dysk  -  5,00 zł

WiFi Box+  - 0,00 zł

 

Właściwie nie oglądam tv po za wydarzeniami sportowymi, w związku z czym chciałbym radykalnie zmniejszyć pakiet i zrezygnować z multiroom. Myślę o:

Entry/Optimum z Canal+, Canal+ 4k (10 kanałów) 

MISTRZOWSKA PIŁKA

Viaplay

-opcjonalnie Netflix

 

Za ile najtaniej da się wyrwać taki pakiet?

 

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam:

- Pakiet Nowy Start (9,99 zł),

- Multiroom (2x Cameleon)

- Dekodery (2x Pace PVR).

 

Umowa do końca kwietnia.

 

Dziś telefon z informacją o braku możliwości utrzymania Multiroom w dotychczasowej wersji i że trzeba to rozbić na 2 oddzielne umowy, przy okazji oferta na przedłużenie umowy.

Proponują obecny pakiet, który mam (Nowy Start) za 14,99 zł lub Extra za 20 zł z zachowaniem 1 dekodera, albo Extra za 20zł + obecny pakiet Start za 14,99 zł z zachowaniem 2 dekoderów.

Dekodery Wifi Premium Box.

 

Faktycznie nie ma możliwości użytkowania już 2 oddzielnych kart? Aby zachować Multiroom trzeba podpisać 2 oddzielne umowy? Jaką najkorzystniejszą ofertę dla mnie mogę uzyskać? Chcę płacić jak najmniej, najlepiej tyle co obecnie, lecz pewnie to już nieosiągalne. 

Prawdę mówiąc, jeśli będę mógł zachować obecny Multiroom w okresie nieoznaczonym to prognoza rachunków sugeruje 13,99zł / mc, co jest lepszą ofertą i bez zobowiązania. Tylko czy będę mógł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie idzie tego połączyć przez sieć w Multiroom? Tylko trzeba 2 oddzielne umowy? Dawno nie zagłębiałem się w temat, ale wydaje mi się to absurdalne.

Gdzieś czytałem że pakietu Start taniej niż 14,99 nie wyrwę, więc propozycja wydaje się być akceptowalna.

Natomiast dodatkowo za taki multiroom i dwa dekodery na ile mogę liczyć minimum, jeśli teraz mam wszystko zrabatowane do 0?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Colsman123 napisał(a):

Faktycznie nie ma możliwości użytkowania już 2 oddzielnych kart?

Od jakichś 2 lat . Poczytaj zanim zaczniesz negocjować 

 

3 godziny temu, arkosol napisał(a):

Druga kartę na nieoznaczony ci wyłączą. Ja mam Multiroom na nieoznaczonym, już ze trzy lata, jeden z jednym camelem i Pace i drugi z modułem.

Działa Ci, bo jeszcze przed zmianami przeszedłeś na nieokreślony.  Zapewne wkrótce pożegnasz się z MR niezależnym..

 

Godzinę temu, power550 napisał(a):

Na jakiej podstawie wyłączają drugą kartę Multiroom , jeśli przejdzie się na umowę na okres nieoznaczony . 

 

Na normalnej podstawie.  Koniec promocji wraz z końcem okresu oznaczonego. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, mam pytanie umowę mam do końca czerwca 2023, nie zdążyłem jeszcze wypowiedzieć dziś telefon,ale mam sprawdzić czy działają na moim Tv aplikacje, obecnie posiadam Ekstra wszystkie C+ MMP oraz mistrzowska piłka za razem płacę 94.99. Moje pytanie chcę pozostać przy tym co mam lub dostać w tej kwocie coś jeszcze, Netlix mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał(a):

Od jakichś 2 lat . Poczytaj zanim zaczniesz negocjować 

 

Idzie utrzymać MR i dekodery za 0? Mogą być po WiFi, nie muszą być niezależne dwie karty.

Jakie dekodery można wyrwać za 0? Najlepszy wybór to 2x Wifi Premium Box? za 4K czytałem że opłata + 15/m więc odpada.

 

Czytałem parę stron i rozumiem że 14,99 to najlepsza oferta jaką mogę otrzymać na mój obecny pakiet?

Ewentualnie 20 zł za Extra to dobra oferta?

 

Podsumowując temat MR - na nieoznaczonym wyłączają drugą kartę i można oglądać tylko na 1 dekoderze?

Edytowane przez Colsman123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam:

 

Extra+ 44,99 zł 15 m, 

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m 

CANAL+ za 19,90 zł/m,

Mistrzowska Piłka za 5 zł/m ,

2xMultiroom Standard

Najem 4K UltraBOX Dysk PVR 1 TB

 

Opłata za całość 89,89 zł

 

Umowa do końca lutego 2023r. Wypowiedzenie złożone 😀 Dwa telefony z działu utrzymania klienta za każdym razem to samo zachowanie tego co mam za 89,89 zł dodatkowo HBO na pół roku za free  😃

 

Czy mogę coś lepszego wywalczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam coś takiego:

pakiet Pakiet Extra+ z CANAL+  79,99 zł   /wszystkie canal +/

Multi Man Pack 15,00 zł

Eleven Sports 10,00 zł

HBO 0,00 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA 0,00 zł

HBO Max 0,00 zł

MOVIES Fun 0,00 zł

SERIES Fun 0,00 zł

Najem Dysk 0,00 zł

Najem Wifi PremiumBox+ (G5) 0,00 zł.

 

Całkowity rachunek 104,99 zł przez cały okres.

 

Chciałbym obniżyć trochę miesięczny rachunek przy zachowaniu jak największej liczby kanałów (wiadomo :-)), może ktoś podpowie o co tu można powalczyć, a z czego zrezygnować. W sumie to chyba najbardziej zależałoby mi na tej podstawie Extra+ z canal plus i ewentualnie do tego HBO. Umowa do 31.03.2023 - na razie nie odbieram tel. od konsultantów, a wypowiedzenie na dniach wysyłam. No i ogólnie powiedzcie czy nie przepłacałem za bardzo przez ostatnie 2 lata :-). Dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa kończy się w marcu.

 

PAKIET EXTRA+ (44.99 PLN)

 

VIAPLAY (19 PLN)

 

CINEMAX (8 PLN)

 

CANAL+ 4K (0 PLN)

 

HBO (15 PLN)

 

H / H2 (2.99 PLN)

 

MISTRZOWSKA PIŁKA (0 PLN)

 

HBO MAX (5 PLN)

 

CANAL+ (19.90 PLN)

 

NAT GEO PLAY (0 PLN)

 

ELEVEN SPORTS (11.90 PLN)

 

SERIES FUN (0 PLN)

 

NAJEM 4K ULTRABOX+ (N9) (0 PLN)

 

MULTIROOM STANDARD (10 PLN)

 

NAJEM DYSK (5 PLN)

 

W sumie daje to 141.78 PLN. Czy jest możliwość dostania przy przedłużeniu w takiej samej konfiguracji VP za 5 PLN? Rozumiem, że żadnej innej ceny nie da się już zredukować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca kwietnia, wypowiedzenie wysłane, po krótkiej rozmowie z konsultantem:

 

Pakiet Extra+ z CANAL+,

HBO,

CANAL+4K ULTRA HD,

Eleven Sports,

HBO Max,

MISTRZOWSKA PIŁKA,

MOVIES Fun,

MULTIROOM STANDARD,

Multi Man Pack,

Viaplay, Najem Dysk,

Najem HD Multiroom,

Opłata najem N9 UltraBox+

 

Razem 199,99 zł i tak na to przystałem, wydaje mi się atrakcyjna oferta.  Oprócz Cinemax i Filmbox mam praktycznie wszystko co oferuje na dziś Canalplus łącznie ze wszystkimi kanałami w 4K.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca kwietnia, wypowiedzenie wysłane, po krótkiej rozmowie z konsultantem:
 
Pakiet Extra+ z CANAL+,
HBO,
CANAL+4K ULTRA HD,
Eleven Sports,
HBO Max,
MISTRZOWSKA PIŁKA,
MOVIES Fun,
MULTIROOM STANDARD,
Multi Man Pack,
Viaplay, Najem Dysk,
Najem HD Multiroom,
Opłata najem N9 UltraBox+
 
Razem 199,99 zł i tak na to przystałem, wydaje mi się atrakcyjna oferta.  Oprócz Cinemax i Filmbox mam praktycznie wszystko co oferuje na dziś Canalplus łącznie ze wszystkimi kanałami w 4K.  

To może i ja się odezwę. Mam wszystko co daje c+ wraz z filmboxami i Cinemax, Viaplay, Mezzo którego kolega nie wymienił. Różnica to brak u mnie multiroom. Do zapłaty 156 pln.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tomi79pc napisał(a):

Umowa do końca kwietnia, wypowiedzenie wysłane, po krótkiej rozmowie z konsultantem:

 

Pakiet Extra+ z CANAL+,

HBO,

CANAL+4K ULTRA HD,

Eleven Sports,

HBO Max,

MISTRZOWSKA PIŁKA,

MOVIES Fun,

MULTIROOM STANDARD,

Multi Man Pack,

Viaplay, Najem Dysk,

Najem HD Multiroom,

Opłata najem N9 UltraBox+

 

Razem 199,99 zł i tak na to przystałem, wydaje mi się atrakcyjna oferta.  Oprócz Cinemax i Filmbox mam praktycznie wszystko co oferuje na dziś Canalplus łącznie ze wszystkimi kanałami w 4K.  

Przepraszam, literówka mi się wkradła, jak czytam że to drogo to się zastanawiam o co chodzi i czytam co napisałem i mój błąd - za to będę płacił 119,99 zł. Tyle, że faktycznie muszę pożegnać się z tradycyjnym multiroomem , na rzecz nowego w jednej sieci WiFi. 

Edytowane przez Tomi79pc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam umowa do końca Maja , wypowiedzenie nie wysłane . Dziś telefon z propozycją obecnie mam 

Pakiet Pakiet Nowy Comfort+ 22,50
Opcje dodatkowe CANAL+  25,00
CANAL+4K ULTRA HD 0,00
Multiroom Standard-  10,00
Inne opłaty Czynsz najmu sprzętu dekoder 4k  5,00

Cena obecnie 62.50 propozycją za to samo tylko optima pakiet bo nie ma już Comfort 74.99 . Chciałbym dołożyć viaplay jak to rozegrać żeby płacić jak najmniej 😁  
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...