Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie!

Ja dzięki @Krzysiek11:)już jestem po przedłużeniu i dostałem to co chciałem za kwotę taką jaką mnie satysfakcjonuje. Dodam tylko, że wcześniej wszyscy konsultanci mówili, że nie da się i moja oferta która finalnie dostałem jest za 100, dzięki @Krzysiek11:)jest za 90. Oto co mam:

Pakiet Extra+ z Canal+, Canal+4k, Najem 4K Ultrabox+ wraz z dyskiem, Mistrzowska Piłka, HBO i HBO MAX, Multiroom standard (przez wifi), viaplay. Łącznie 89,99 za całość, umowa na 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

umowa do lutego 2023

chciałbym zrezygnować z Eleven i Filmboxa w zamian Viaplay

na co mogę liczyć?

Pakiet Extra+ z CANAL+ i Netflix  104,99

HBO Max  0,00

HBO Max  0,00

Netflix 4K  17,00

VOD+  0,00 

HBO 20,00

CANAL+4K ULTRA HD 0,00

Eleven Sports 11,90

Filmbox Pack 5,00

MISTRZOWSKA PIŁKA  0,00

Czynsz najmu sprzętu 10,00

DO ZAPŁATY 168,89 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2022 o 12:58, Krzysiek11:) napisał(a):

Na takie same warunki cenowe z viaplay. 

Dostałem przed chwilą propozycję:

 

Optimum+ za 44,99 zł 24 m a po tym okresie za 48,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20)

CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21)

Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18)

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21)

Viaplay 0 zł 1 m i 19 zł/m dla Abonentów (09/22)

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

76,79 zł pierwszy miesiąc, później 95,79 zł.

 

1. Można coś taniej urwać w obecnej konfiguracji?

2. Za ile można dorzucić dostęp do HBO Max?

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa mam do końca stycznia 2023r.

Obecnie posiadam:

pakiet Extra+

pakiet HBO z HBO MAX

multiroom standard (najem wifibox +)

Za całość płacę 64,99 zł

 

Za ile można wynegocjować taki sam pakiet z niezależnym multiroomem?

 

Czy można zejść z pakietu Extra + do pakietu Optimum + i reszta taka sama (niezależny multiroom i pakiet HBO z HBO MAX) - w jakiej cenie?

 

ps

Czy aby uzyskać te warunki trzeba wysłać wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Hej,

- umowa do 31.01.23

- dwa niezależne tunery w tym ten z 4k

- Pakiet Extra+ z CANAL+ (Hbo max, polsat sport premium, eleven, c+ online)

- obecnie płacę 111,89zl

 

czy obecnie da się przedłużyć umowę tak aby wszystko to co powyżej było dostępne na obu niezależnych jak do tej pory tunerach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa oferta po złożeniu wypowiedzenia:

 

Optimum+, CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+ Family, CANAL+4K ULTRA HD, Dop. do Extra+ dla Optimum+, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, Viaplay, Najem Dysk, Opłata najem N9 

 

Optimum+ za 29,99 zł 24 m a po tym okresie za 33,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO i HBO Max 0 zł 3 m i 29,99 zł/m dla Abonentów (06/22), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Viaplay 5 zł/m dla Abonentów (10/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

W obecnym czasie chyba max jaki można dostać za tę cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pora I na mnie, zbliża się koniec umowy. 

Obecnie :

Extra+ + 6x Canal+ + Multiroom. 

Obecnie płacę za wzystko 79,99/miesięcznie. Proponują przedłużenie na obecnych warunkach ale już po cenie 84,99 lub ewentualnie z Viaplay za 89,99/miesiecznie. Co mogę ugrać w tych samych pieniążkach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również proponowali 89 99 za extra z Canal Plus oraz Multiroom standard tylko że karta cameleon do zwrotu dobranie cayman do ich dekodera oraz brak gwarancji że druga karta dalej będzie cameleon.... Umowa do końca miesiąca i dowidzedzenia.Podpisalem lepszą o dwie

Dyszki mniej niż oferowano 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaspian0007 extra z Canal+ zawiera również mistrzowską piłkę, a Ty masz 20 zł taniej ale bez MP. Czyli dodając MP płaciłbyś tyle samo, więc nie masz lepszej oferty niż ci proponowali. Dodatkowo, Ciebie interesował niebieski moduł żebyś go sobie na enigmie odpalił, dlatego oddałeś im cameleona i wziałeś prepaid niebieski moduł, a piszesz o tym już 10 raz, nie wiem po co.

niektórzy mają to za 65 a Ty masz za 70 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Obecnie posiadam:

Pakiet Extra+Canal+(6)Live 69,99zł.

Eleven Sports 11,90zł. 

Muliroom standard 10,00zł

4K Ultrabox+ z dyskiem 5,00 zł

Canal+ 4K Ultra HD 0,00zł. 

Mistrzowska Piłka 0,00zł. 

Nat Geo Play 0,00zł

Series Fun 0,00zł.

Razem 96,89zł.

 

Czy po złożeniu wypowiedzenia w tej cenie: 96.89 zł moge otrzymac dodatkowo Viaplay za 0,00 zł i rozszerzenie do pelnego pakietu Canal+ extra(8 kanałów) i HBO na 5 miesiecy gratis? Ewentualnie przy utrzymaniu dotychczasowej ofert czy mozna na czymś zaoszczędzić 🙂

Z góry dzięki za pomoc. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
13 minut temu, Przemek345 napisał(a):

Witam, obecna umowa do 31.01.2023, wypowiedzenia jeszcze nie składałem. Pakiet jak poniżej, czy jest szansa na dodanie Viaplay i Eleven przy tej cenie ew. maksymalnie zwiększając do 120 zł/mies.pX3Xl7k.jpeg

+11,90 zł do obecnej ceny i można zrobić Eleven i viaplay.

10 minut temu, gof123 napisał(a):

[...]

Czy po złożeniu wypowiedzenia w tej cenie: 96.89 zł moge otrzymac dodatkowo Viaplay za 0,00 zł i rozszerzenie do pelnego pakietu Canal+ extra(8 kanałów) i HBO na 5 miesiecy gratis? Ewentualnie przy utrzymaniu dotychczasowej ofert czy mozna na czymś zaoszczędzić 🙂

Z góry dzięki za pomoc. 

 

10 zł trzeba dorzucić i można zrobić pełny pakiet C+ i viaplay. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, PawelTSW napisał(a):

@kaspian0007 extra z Canal+ zawiera również mistrzowską piłkę, a Ty masz 20 zł taniej ale bez MP. Czyli dodając MP płaciłbyś tyle samo, więc nie masz lepszej oferty niż ci proponowali. Dodatkowo, Ciebie interesował niebieski moduł żebyś go sobie na enigmie odpalił, dlatego oddałeś im cameleona i wziałeś prepaid niebieski moduł, a piszesz o tym już 10 raz, nie wiem po co.

niektórzy mają to za 65 a Ty masz za 70 :) 

No mają ale z kartami sparowanymi😂W jego przypadki priorytetem było odbieranie na własnym sprzecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

obecnie mam SuperPremium+ 4K z Mistrzowską piłka, HBO, 2x Multiroom i najem WiFi Premium Boxa za 134,99 zł. Umowa do końca Luty 2023, wypowiedzenie nie złożone.

Dzisiaj dostałem propozycję przedłużenia: to samo co miałem w ofercie +Viaplay za 10 zł i nowszy dekoder za free, razem: 144,99 zł.

Dam radę coś więcej z tego ugrać? Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

No to złóż wypowiedzenie i można się odezwać do mnie na PW, powinna być wymiana dekodera na 4K bez dysku i viaplay w tej samej cenie, ewentualnie za 139,99 zł to co obecnie, viaplay i dekoder 4K z dyskiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...