Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

czy taka oferta jest ok. Do tej pory płace za to 84.99

 

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługiPakiet Extra+ z CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeExtra+ z CANAL+ 84,99 zł 24 m, a po tym okresie 93,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 89,99  zł 

 

 

z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się zejść na niższy pakiet - kilka msc przed zakończeniem. Obecnie:
14,99 zł Relax+
19,90 zł Canal+

0 zł - Polsat Sport Premium
Razem: 34,89 zł, umowa na dwa lata.
dobra oferta? Wydaje mi się, że tak, przy czym wszyscy piszą o podwyżkach itp. Wiec sam niewiem. Tak czy inaczej jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Darekn12 napisał:

Dzień dobry,

czy taka oferta jest ok. Do tej pory płace za to 84.99

 

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługiPakiet Extra+ z CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeExtra+ z CANAL+ 84,99 zł 24 m, a po tym okresie 93,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 89,99  zł 

 

 

z góry dziękuje za pomoc.

Jeśli masz 84,99 to powinieneś utrzymać tę cenę i jeszcze wyrwać viaplay za 0 zł. Opcjonalnie możesz te 89,99 z viaplay wziąć, to też będzie bardzo dobra oferta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, _Artek_ napisał:

Za mniej nie dostaniesz, jedyny minus nieokreślonego to brak, ale w niektórych przypadkach brak rabatów wychodzi taniej niż nowa oferta z rabatami.  

No w nim przypadku średnio to się opłaca 18.99vs 24.99 za optimum...a jeszcze pewnie wyrwę jakieś canal+ i HBO za free na zimowe wieczory 

 

Teraz, ememems napisał:

No w nim przypadku średnio to się opłaca 18.99vs 24.99 za optimum...a jeszcze pewnie wyrwę jakieś canal+ i HBO za free na zimowe wieczory 

 

Czego już na nieokreślonym nie mogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ememems napisał:

No w nim przypadku średnio to się opłaca 18.99vs 24.99 za optimum...a jeszcze pewnie wyrwę jakieś canal+ i HBO za free na zimowe wieczory 

 

Czego już na nieokreślonym nie mogę...

Wyrwiesz....Za opłatą dodatkową C+ na bank. Mała szansa na HBO za 0 na 2 m.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, puszczyk83 napisał:

To co mam do tej pory plus Viaplay za 139,99, brać czy jeszcze można coś ugrać?

 

Superpremium 4K, Mistrzowska Piłka, HBO, Eleven, ultrabox 4k plus wifibox na multiroomie.

Za 119,99, superpremium 4K - 109,99 + 10 zł za multiroom, reszta w cenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,

umowa wypowiedziana tydzień temu, zadzwonił miły pan z DUK, oto co otrzymałem na maila do akceptacji (umowa byłaby na 24 mies):

- Optimum+ 49,99

- Canal+ 19,90

- HBO+HBOmax za 0,00 do 31.03.2023

- BBC Player 0,00

- Filmbox Pack 0,00

- Ultrabox 0,00

- Dysk 5,00

Razem 74,89 PLN

Dotąd płaciłem 54,99 za Optimum+ i najem dysku.

Mam mieszane uczucia: potrzebuję podstawowej oferty filmowej, C+, Eurosport 1 i 2, TVNTurbo (Netflix mam z innego źródła). BBC Player + Filmbox - zbędne, a HBO w opcji 5miesięcy wyceniam na +5 PLN na stałe do rachunku (wolałbym ELEVEN).

 

Możnaby taniej, lub lepiej, np. HBO lub ELEVEN na stałe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

Wyrwiesz....Za opłatą dodatkową C+ na bank. Mała szansa na HBO za 0 na 2 m.

Taka oferta... także ten tego...jaki to bank😉

 

Wybrane usługiOptimum+, CANAL+, HBO, CANAL+ Family, HBO Max, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeOptimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ 0 zł 3 m i 30 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO Max 0 zł 3 m i 29,99 zł/m dla Abonentów (06/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

Początek okresu oznaczonego01-12-2022

Koniec okresu oznaczonego30-11-2024

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 24,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, robert197108 napisał:

Witam forumowiczów,

umowa wypowiedziana tydzień temu, zadzwonił miły pan z DUK, oto co otrzymałem na maila do akceptacji (umowa byłaby na 24 mies):

- Optimum+ 49,99

- Canal+ 19,90

- HBO+HBOmax za 0,00 do 31.03.2023

- BBC Player 0,00

- Filmbox Pack 0,00

- Ultrabox 0,00

- Dysk 5,00

Razem 74,89 PLN

Dotąd płaciłem 54,99 za Optimum+ i najem dysku.

Mam mieszane uczucia: potrzebuję podstawowej oferty filmowej, C+, Eurosport 1 i 2, TVNTurbo (Netflix mam z innego źródła). BBC Player + Filmbox - zbędne, a HBO w opcji 5miesięcy wyceniam na +5 PLN na stałe do rachunku (wolałbym ELEVEN).

 

Możnaby taniej, lub lepiej, np. HBO lub ELEVEN na stałe?

Jakieś 25 zł za drogo. Optimum od 24.99 i próbuj zejść z opłaty za dysk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, blade1230 napisał:

To już lepiej dorzucić i wziąć Extra z Canal+ za 79.99 i pewnie dysk zrabatują za 0 zł.

Dodam, że dopełnienie do pakietu Extra+ nic by mi nie zmieniło w ocenie oferty (dodatki w postaci AXNów, AMC, KinoTV czy FightClub są dla mnie pomijalne).

A Relax+ odpada, bo musiałbym Eurosport 1 i 2 dokupować np. w Playerze...

Edytowane przez robert197108
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, robert197108 napisał:

Dodam, że dopełnienie do pakietu Extra+ nic by mi nie zmieniło w ocenie oferty

W takim razie tak jak wyżej  kolega @CiekawskiC napisał, że zejść 10 zł z Optimum i ten dysk za free.

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa do końca roku. Obecnie Extra z MR na dwóch niezależnych dekoderach Wifibox Premium z dyskiem i Wifibox, całość za 44,99zł. Teraz dzwonią do mnie i chcą rozbijać MR na dwie umowy za 68zł lub pozostać z jedną umowę za 60zł, z tym, że musiałbym spiąć dekodery kablem. Umowa jest na mnie ale wziąłem ją dla rodziców (starsze osoby), które nie mają Internetu. Czy wystarczy, że zepnę te dekodery jakimś routerem i będzie działać, czy musi być Internet? O jaką cenę mogę walczyć przy tym co mam, bo chcą dużo więcej. Wypowiedzenie zarejestrowane.  

Edytowane przez Rozi5213
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...