Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie lubię być okłamywanym 

Wczoraj oferta na 12 m-cy- jedna z osób z forum pochwaliła się taką długością aneksu.

Dzisiaj konsultant z nr podanego w mailu kategorycznie stwierdził, że aneksy tylko na 2 lata.  😉

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, mdmdm napisał:

A jak to jest z obowiązywaniem nowych warunków umowy?

Jeśli aktualna umowa jest do 31.12.2022, to da się tak zrobić, żeby nowe warunki zaczęły obowiązywać od 01.01.2023?

Czy od momentu otrzymania nowych warunków jest tylko 7 lub 14 dni przesunięcia?

Kiedyś były 3 opcje (z przykladem na dzien dzisiejszy)

1. Start oferty w dniu akceptacji. DZIŚ

2. Odroczona od 1 dnia nastepnego miesiąca.  OD 1 PAZDZIERNIKA

3. Odroczona aktywacja od 1 dnia 2.następnego miesiaca. OD 1 LISTOPADA

 

no i "od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies."

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Buziaczek1982 napisał:

Dzwonie sam co 2 lata i od ponad dobrych nastu lat i prawie zawsze osiągam co chce, dlatego jak jesteś cienki w gadce  to i takie dostajesz oferty. Mówisz co chcesz ,a jak nie do dziękujesz i się rozłączasz i tak do oporu .

Robię dokładne to samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a że super konsul to i poszło przedłużenie mojej umowy.

To co mam do tej pory + Viaplay za 0zł

Extra

Paczka C+

C+4k

HBO + HBO Max

Eleven

Mistrzowska piłka

Telewizja online

Viaplay

Ultrabox4K z dyskiem

Rachunek 96,89zł - tu już szczerze powiedział, że z opłaty za dekoder zejśc się nie da, bo prawie wszystko mam już wyzerowane.

 

na 2 lata spokój.

 

Edytowane przez Martinos
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Martinos napisał:

No a że super konsul to i poszło przedłużenie mojej umowy.

To co mam do tej pory + Viaplay za 0zł

Extra

Paczka C+

C+4k

HBO + HBO Max

Eleven

Mistrzowska piłka

Telewizja online

Viaplay

Ultrabox4K z dyskiem

Rachunek 96,89zł - tu już szczerze powiedział, że z opłaty za dekoder zejśc się nie da, bo prawie wszystko mam już wyzerowane.

 

na 2 lata spokój.

 

odejmując 20zł za hbo, dodając 15 za multiroom high standard i netflix za 55 wychodzi 148 czyli da się :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Bardzo dobra oferta, zwłaszcza, że dołożyli Viaplay za 0. 

Ja też jestem zadowolony.

Kolejne umowy przedłużone. Mam przekonanie, że są konsule, którzy dzwonią z ofertą i są tacy co dzwonią aby umowę przedłużyć. 😉

Wg mnie Optimum z dekoderem 4K za 24,99zł dla rodziców to też super cena.

EDIT: a teraz jeszcze widzę, że na 2 miesiaca jest uzupełnienie do extra za free a Optimum po 24 miesiacach tylko za 28,99zł.

 

 

 

 

Edytowane przez Martinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dziś. Zaakceptowana.

 

Pakiet Superpremium+ 4K, Adventure TV HD, H2, HISTORY HD, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Sportklub, Viaplay, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Superpremium+ 4K za 119,99 zł/m oraz za 134,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, History, H2, Adventure i Sportklub za 5zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 144,99  zł
 

Cena minus 20 zł po wymianie dekodera i karty do MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Wcześniej to samo za 79,99zl, tylko bez Viaplay. 

Umowa była do 12.2022, wypowiedzenie zarejestrowane. Zadzwoniłem sam na 12 294 79 97

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożone, dziś pierwszy telefon z następująca propozycja:

 

Pakiet Nowy Comfort+ 34,99 zł 24 m, a po tym okresie 38,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Dopełnienie do Pakietu z Netflix 38 zł/m dla Abonentów (02/22), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (07/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Bet Neflixa wyszłoby niecałe 72 zł.

 

Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem WiFi Box+ w cenie 0zł/m dla Abonentów

 

Wifi box pojawia się na rachunku, ale jutro wymieniam go w punkcie na Moduł CI+.

 

Druga umowa za Multiroom:

Extra+ z C+ i MP za 35. 

 

Wymiana sprzętu też na moduł.

 

Nie było żadnego problemu z dogadaniem się, dostałem co chciałem, w cenie którą chciałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Rogerson napisał:

Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem WiFi Box+ w cenie 0zł/m dla Abonentów

 

Wifi box pojawia się na rachunku, ale jutro wymieniam go w punkcie na Moduł CI+.

 

Druga umowa za Multiroom:

Extra+ z C+ i MP za 35. 

sam dzwoniłeś, czy oni do Ciebie?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, maciejuss napisał:

Czy można mieć ten Comfort za 22,5 bez opłat za dekoder przy multiroomie po wi fi? Konsultant wczoraj mówił że muszę dopłacić do pakietu 5 PLN miesięcznie za dzierżawę jednego dekodera.

Miał rację czy ściemniał?

 

Nikłe szanse za 0.

 

 

1 godzinę temu, Krzysiek11:) napisał:

@ircios

Tutaj screen z dodatkami: 

https://imgur.com/iunYW7Y

Dzięki 👊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam, tu i czytam. W takim razie w jakiej najlepszej cenie mogę dostać Optimum+ z MP, Canal+, Eleveny i Viaplay? Dostałem dotychczas ofertę za 75,89. Może do tego jeszcze ultrabox z dyskiem, bo wciąż mam mediabox i dotychczasowy pakiet start+ z c+, MP i Eleven za 57 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...