Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o informację czy to dobra oferta:

Extra+

Netflix, Netflix 4K,

CANAL+ i CANAL+4K ULTRA HD,

HBO, HBO Max,

MISTRZOWSKA PIŁKA,

FOX Play, MOVIES Fun, Nat Geo Play, Najem Dysk, najem N9 UltraBox+

Cena 137 zł/ m-c

Mam tydzień na zaakceptowanie oferty. Czy jest ok, czy negocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Umowa podpisana. Podczas podpisywania dowiedziałem się, że żeby dopełnienie dostać to trzeba podpisać umowę w niższym pakiecie i potem dzwonić do nich po dopełnienie. W końcu podpisałem takie warunki:

 

Cytat

 

Wybrane usługi

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, HBO Max, History HD_H2, Nat Geo Play, SunDance HD, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocje

Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, History HD/H2 0 zł 1m 2,99 zł dla Abonentów, Sundance HD 0 zł 6m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
15 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 109,89  zł

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2022 o 15:02, gree napisał:

Witam serdecznie :)

Proszę o pomoc w "wyborze" najtańszej możliwej do uzyskania oferty. 

Czy miał ktoś podobną sytuację i może się podzielić swoimi osiągnięciami negocjacyjnymi?

Kończy mi się umowa z dniem 30.04.2022 (wypowiedzenie złożone w marcu).

  • Obecnie Posiadam ofertę za 115 zł:

PAKIET SUPERPREMIUM+ 4K 110 zł
NAJEM 4K ULTRABOX+ (N9) 5 zł
NAJEM DYSK 0 zł

WIFI BOX+ / SAGEMCOM DSIW74 (MR) 0 zł
MULTIROOM STANDARD 0 zł (2 karty: Cameleon i Cayman)
NAT GEO PLAY 0 zł
MISTRZOWSKA PIŁKA 0 zł
FOX PLAY 0 zł

  • Nie potrzebuję:

Cinemax, Filmbox, Mistrzowskiej Piłki ani innego sportu, Nat Geo Play, Fox Play

  • Zależy mi na:

Pakiet Extra+, Canal+, HBO Max, Multiroom z 4K ULTRABOX+ z dyskiem, oraz WIFI BOX+
 

Z racji wymiany karty z Cameleona na Caymana potrzebuję 2 identyczne oferty jak wyżej (dla mnie i dla rodziców).

Myślę że powinni uwzględnić dodatkowy rabat z racji zabrania Multiroomu i rozbicia na dwie umowy.

 

Dziękuję i Pozdrawiam :)

A czy da radę wynegocjować coś takiego?

 

1 Umowa główna (35 zł)
COMFORT+ 25 zł
MULTIROOM 0 zł
NAJEM 4K ULTRABOX+ (N9) z DYSKIEM 5zł
NAJEM 4K ULTRABOX+ (N9) bez DYSKU 5zł

2 Umowa z dodatkowym rabatem (60 zł)
EXTRA+ 10 zł
CANAL+ 20 zł
HBO MAX 20 zł
MULTIROOM 0 zł
NAJEM 4K ULTRABOX+ (N9) z DYSKIEM 5zł
NAJEM 4K ULTRABOX+ (N9) bez DYSKU 5zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, jupiter napisał:

@Ditcho

A w tej cenie jest już rozszerzenie do Netflixa Premium 4K za 0zł? Czy to jest na jakiś czas, np 6 mies a potem jest 17 zł więcej? Czy to jest już ostateczna cena na cały okres umowy?

@jupiter W tej cenie jest Netflix Premium 4K na cały okres umowy. Ewentualnie bez 4K za 120zł/m-c. Mam tydzień na akceptację oferty. Brać czy negocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wrócę do tematu MR z dwiema kartami kończy mi się umowa z końcem maja miałem pakiet extra z c+ płaciłem za to 79. Teraz po nowemu za to samo chcą 114 lub 89 ale w drugiej umowie bez pakietu C+ czy ktoś wynegocjował coś lepszego ? czy wypowiedzenie coś zmieni? bo na końcu rozmowy pan konsultant prawie się obraził i był bardzo agresywny co ja chcę przecież to tak tanio, a ja z nimi już prawie 14 lat się męczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dostalem telefon z propozycja oferty. Bylem nastawiony i przygotowany na Nowy Comfort ale konsultant mówił, że już nie ma i jest tylko Optimum. 

 

W takim razie czego mogę się spodziewać ?  Obecnie Nowy Comfort za 29.99 i multiroom za 10zl. Jest szansa płacić 29.99 za optimum przy przedłużeniu ?  Ircios, już kiedyś mi pomogłes. Podpowiesz coś ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, medalao napisał:

Wlasnie dostalem telefon z propozycja oferty. Bylem nastawiony i przygotowany na Nowy Comfort ale konsultant mówił, że już nie ma i jest tylko Optimum. 

 

W takim razie czego mogę się spodziewać ?  

Nowy Comfort za 22,50, ale jak chcesz to Optimum 24 99.

+10 MR

Konsul kłamie

 

21 minut temu, tico0 napisał:

....praktycznie żadnych negocjacji tylko jedna stała oferta albo wypad jak sie nie podoba.

Wypowiedzenie było?

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to numer z DUK  691450080 ?

 

Z tego numeru dzwonili z konkretną ofertą, umowy 24m i 12m (oczywiście droższa). Obecnie mam nowy komfort 22,50, C+ 25, Multiroom 0pln, 2x sagecome, wypowiedzenie złożone umowa do końca kwietnia.

 

Propozycja 24m

Comfort - 22,50 lub Optimum 24,99zł

C+ 19,90

Multiroom z wymianą dekoderów:

Ultrabox 4k + dysk 5zł (po konsultacji z przełożonym być może, bez dysku za 0zł)

Wifibox 0pln

Nie zgodziłem się, gdyż nie chcieli dorzucić mistrzowskiej piłki za free, realne żeby ją dali ? 

 

Czy do w/w warunków jak dobiorę kolejną umowę (multihouse z EXTRA+C+ + mistrzowska piłka za 35zł) to czy da się rozszerzyć (oczywiście odpłatnie) o kanały eleveny, czy pakiet z tymi kanały musi być na obu umowach ?

Edytowane przez ziutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, ziutek napisał:

Propozycja 24m

Comfort - 22,50 lub Optimum 24,99zł

C+ 19,90

Multiroom z wymianą dekoderów:

Ultrabox 4k + dysk 5zł (po konsultacji z przełożonym być może, bez dysku za 0zł)

Wifibox 0pln

Nie zgodziłem się, gdyż nie chcieli dorzucić mistrzowskiej piłki za free, realne żeby ją dali ? 

Nie dostaniesz Mistrzowskiej Piłki za 0zł do C+ za 19,90zł. Gdybyś miał C+ za 25zł to wtedy jest MP za 0zł, ale finalnie wychodzi cenowo na jedno.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam obecnie:

- Superpremiu+ (Było coś takiego:))

- HBO (bez GO)

- Paczka Canal+ (bez 4K)

- Mistrzowska Piłka

- Multi Man Pack

- Dekoder 4K z dyskiem 1T

- Multiroom WiFi HD (1szt)

Płacę 124,99 zł. Umowa kończy się w lipcu, a już miałem 7 telefonów. Wszystkie połączenia przerwałem nie wysłuchując ofert.

Z tego co czytam na forum to przepłacam zdrowo. Proszę o porade na co moge liczyc zakladajac ze nie chce z niczego rezygnowac, a raczej powiększyć, tylko bez Netflixa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, django napisał:

@pospolity Do 14 dni od przedłużenia na odległość możesz odstąpić od oferty z prośbą o powrót do poprzedniej. Wtedy można zacząć nowe negocjacje oferty przedłużeniowej. Jaki miałeś wcześniej pakiet i w jakiej cenie?

  

23 godziny temu, pospolity napisał:

Miałem:

Pakiet Extra
Canal+
Eleven Sports
Mistrzowska Piłka (0,00)
4K UltraBox+

za 87 zł

 

 

Macie pewność, że mogę teraz zrezygnować i wracam do etapu negocjacji z poprzedniej pozycji?

Z drugiej strony nic nie tracę bo i tak mam pakiet za 15 zł więc nawet jakbym wziął C+ jako nowy użytkownik to nic to nie zmieni(?)

 

I czy jeśli zrobie taki manewr to dzwonić do działu od wypowiedzeń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam Superpremium 4k do końca lipca. Jak kilka stron wcześniej pisałem, zaakceptowałem jedną umowę z której się wycofałem (drożej niż powinno, thx @ircios).
Jednak po tych kilkunastu dniach przemyśleń, informacji o wejściu Disney+ i złożeniu kolejnego wypowiedzenia, mój wniosek jest taki, że chce to co poniżej na 12 miesięcy, bo nie chce zostać w czarnej d**ie jak stracą prawa do naszej ligi, co wcale nie jest takie niemożliwe, jeśli Viaplay faktycznie sypnie groszem. jeśli nie stracą praw, to po tych 12 miesiącach pogadamy z nimi ponownie :)
Zatem co bym chciał na 12 miesięcy:
Pakiet Entry za 9,99zł
Canal+ 19,90zł
Canal+4K za 0zł 
Dekoder Ultrabox 4K za 0zł
Dysk za 0zł, jeśli płatny, to go im oddam.
Mistrzowska piłka 5zł.

Czyli całość za 34,89 zł
Oczywiście, to że chcę, to nie wiadomo czy mi dadzą i za ile.
Jednak jeśli mogę prosić o informację ile realnie może mnie to kosztować w opcji na 12miesięcy aby warte było zaakceptowania. Jak będę musiał, poczekam do końca umowy, bo mi się już nie spieszy.

Dziękuję za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje porady. Obecnie mam Extra wszystkie C+i mistrzowska piłka za 82,50 plus MNP za 20 zł. Umowa do końca kwietnia wypowiedziana i zajerestrowana w systemie. Proponują to samo umowa na 15 m-cy za 102,50 lub umowa na 24 m-ce za 99,99 plus HBO gratis 4 m-ce. Można coś ugrać. Pani dzwoniła z tel komórkowego zawsze dzwonili z numeru kierunkowego 12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam Superpremium+ 99,99 zł (z  NC+  Cinemaxy i HBO) + History/K2 (2,99zł) +5 zł HBO Go (bez Multi Man Pack) ,  2 dekodery i MR 0. Umowa do 31 maja. Rezygnuje z drugiego dekodera i multiroomu. Otrzymuję kolejną  propozycję utrzymującą stare warunki 107,98 za Superpremium + HBO+History. Jest to optimum czy są szanse  na realne negocjacje?  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...