Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcą mi niestety zejść z superpremium 4k z netfliksem na optimum za 25 zł , choć do końca umowy równy miesiąc.
Mam takie pytanie gdyby mi się udało wynegocjować pakiet extra za 45zł + paczkę c+ za 20 zł to w jakiej cenie mogę najtaniej dostać netfliksa tylko na 2 odbiorniki ? Z tego co wyczytałem to od 28 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Jako że jestem tu nowy i to mój pierwszy post chciałem się przywitać.

A teraz do rzeczy, obecnie posiadany pakiet to Superpremium 4k z Eleven  Filmbox  HBO i całą paczką sport w cenie 109,99

Po dzisiejszej rozmowie to samo za to samo 109,99. Czy da się z tego zejść z ceną? Aaa dekoder 4k ultrabox+ bez Mr.

A jeśli chciałbym wszystko co mam prócz sportu to co polecacie, i w jakiej cenie negocjować...

Umowa za miesiąc się kończy. Jutro bym musiał wysłać wypowiedzenie. 

Będę wdzięczny za wszystkie sugestie i podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie kolegów.

Mam pakiet ekstra z C+, jeden dekoder 4k z dyskiem i jeden Pace z kartą cameleon - to za 74,99 zł

Chcę zrezygnować z paczki C+ i proponują mi sam extra na 44,99zł, pozostawić dekoder 4k i przymusowa wymianę pace na wifiboxa !!! (bez dysku). 

Dziś dowiedziałem się że przy przedłużaniu umowy mogę dobrać kolejny 4k z pakietem extra za 20 zł miesięcznie!!! jako nowa umowa. 

To chyba dobra oferta? Jeszcze myślałem przenieść netfix do nich.

Co sądzicie o ofercie?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2022 o 15:26, Vasiek napisał:

Mi dziś zaproponowano (różne opcje):

- Optimum+ za 24,99 zł (12 m) lub 22,50 zł (24 m)

- Extra+ 49,99 zł (12/24m)

- Canal+ 19,99 zł

- MP 10 zł

 

Usłyszałem, że nie ma już dopełnień do Extra+, bo "wszyscy tak robili". Ale nie do końca jestem przekonany, że to nie ściema.

Odniosłem się do tej wypowiedzi, chciałem potwierdzić, że optimum jest za 22,50/24m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam pakiet EXTRA+ Z CANAL+, HBO, HBO MAX, CINEMAX, FOX PLAY, FILMBOX PACK, NAT GEO PLAY, MOVIES FUN. Najem 4K UltraBox+ (N9), Multiroom Standard. Płacę 114,99zł. Umowę mam do końca kwietnia 2022r. Wypowiedzenie złożone. Jaką cenę mogę otrzymać za taki pakiet przedłużając umowę? Dziś był pierwszy telefon z nr 122947999 i proponowali tą samą cenę za przedłużenie, odmówiłem.

Edytowane przez KARMEL24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :)

Proszę o pomoc w "wyborze" najtańszej możliwej do uzyskania oferty. 

Czy miał ktoś podobną sytuację i może się podzielić swoimi osiągnięciami negocjacyjnymi?

Kończy mi się umowa z dniem 30.04.2022 (wypowiedzenie złożone w marcu).

  • Obecnie Posiadam ofertę za 115 zł:

PAKIET SUPERPREMIUM+ 4K 110 zł
NAJEM 4K ULTRABOX+ (N9) 5 zł
NAJEM DYSK 0 zł

WIFI BOX+ / SAGEMCOM DSIW74 (MR) 0 zł
MULTIROOM STANDARD 0 zł (2 karty: Cameleon i Cayman)
NAT GEO PLAY 0 zł
MISTRZOWSKA PIŁKA 0 zł
FOX PLAY 0 zł

  • Nie potrzebuję:

Cinemax, Filmbox, Mistrzowskiej Piłki ani innego sportu, Nat Geo Play, Fox Play

  • Zależy mi na:

Pakiet Extra+, Canal+, HBO Max, Multiroom z 4K ULTRABOX+ z dyskiem, oraz WIFI BOX+
 

Z racji wymiany karty z Cameleona na Caymana potrzebuję 2 identyczne oferty jak wyżej (dla mnie i dla rodziców).

Myślę że powinni uwzględnić dodatkowy rabat z racji zabrania Multiroomu i rozbicia na dwie umowy.

 

Dziękuję i Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chyba się trochę pośpieszyłem, bo Pani była bardzo miła 😁a mi się trochę śpieszyło do domu.

Pytanie: czy nie akceptować propozycji , jeszcze raz składać wypowiedzenie i starać się o lepszą ofertę?

 

Do tej pory : Nowy Comfort+, wszystkie C+, MP , karta Cameleon, dekoder PACE 500 GB, do 30.04.2022 r.

 

Na mailu mam propozycję:


WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Nowy Comfort+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, NAJEM PVR

Wybrane promocje Nowy Comfort+ z CANAL+ 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 10 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Czas trwania umowy(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego 24 mies.

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 79,99  zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, marekzer napisał:

Witam.

Chyba się trochę pośpieszyłem, bo Pani była bardzo miła 😁a mi się trochę śpieszyło do domu.

Pytanie: czy nie akceptować propozycji , jeszcze raz składać wypowiedzenie i starać się o lepszą ofertę?

 

Do tej pory : Nowy Comfort+, wszystkie C+, MP , karta Cameleon, dekoder PACE 500 GB, do 30.04.2022 r.

 

Na mailu mam propozycję:


WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Nowy Comfort+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, NAJEM PVR

Wybrane promocje Nowy Comfort+ z CANAL+ 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 10 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Czas trwania umowy(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego 24 mies.

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 79,99  zł

 

Problem w tym że teraz nawet jak złożysz wypowiedzenie/ odrzucisz ofertę  to i tak zadzwoni do Ciebie ta sama Pani z tym że może nie być już taka miła. ;D

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie taka miła bo dostała by dodatkową prowizję za sprzedaż C+ 4K za 10 zł ;-)

Swoją drogą " mój" konsultant był na tyle cierpliwy ( upier dliwy), że wykonał co najmniej kilka telefonów abym się zgodził na aneks.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

wczoraj przedłużyłem po wypowiedzeniu, umowa do 30.04.22. 

Optimum - 24,99zl

Canal + 4K - 19,99zł

HBO MAX - 20zł

Dekoder 4K z dyskiem  - 5zł

MulitmenPack i pakiet Extra do końca maja gratis 

Razem 69,89zł

Myślę, że oferta bardzo dobra, dziękuję za informacje z forum, które bardzo pomagają przy aneksowaniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...