Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś kolejny telefon i kolejny raz Optimum za 44.90 ew. Pakiet Nowy Comfort. Kolejny raz zapewnienie, że Optimum za 24.99 był do końca grudnia i teraz nie ma możliwości technicznej uruchomienia tej opcji za te pieniądze



98093ce1552f90939b760dbf77ff2d83.jpg
To z 1,5 h temu podpisałem :) także gadają głupoty

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pawdoe napisał:

 

 

 

 

2 minuty temu, pawdoe napisał:

że Optimum za 24.99 był do końca grudnia i teraz nie ma możliwości technicznej uruchomienia tej opcji za te pieniądze

Dzisiaj miła pani zaproponowała mi za 29,99

20 minut temu, morfeusz-22 napisał:

ile droższy byłby pakiet Optimum+ z tymi dodatkami? 

Zerknij TYLKO na poprzednią stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pawdoe napisał:

Witam dzisiaj bez żadnego targowania dział utrzymania klienta zrobił mi :
Optimum + 24,99 zł
Canal + 19,99
Mistrzowska piłka 5 zł
Multiroom 10 zł
Razem niecałe 60 zł .
Umowa na 12 miesięcy .
Przypomnę ze wypowiedzenie składałem w grudniu a umowa kończy się z końcem stycznia .

Dotychczas miałem :
Pakiet extra + z canal + 99,99
Mulit room 10 zł
Razem 109,99

Mi pasuje , dzięki wszystkim za dobre podpowiedzi .

Jeszcze zapomniałem dodać a czytałem wyżej ze niby już nie ma dopełnienia do extra za 10 zł , oferta mi się już zmieniła w panelu i jest dopełnienie za 10 :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

U mnie było Optimum+ za 29,99 a więc o 5zł drożej. Za to MP z 0 zł więc efekt finansowy ten sam. Dziś dzwoniłem żeby wyłączyli HBO i spytałem o uzupełnienie do Extra+. Dostałem propozycję za dodatkowe 20zł i taką ofertę mam na koncie w canal. Tak więc oferty mogą się znacznie różnić i nie sposób to zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pawdoe napisał:

Witam dzisiaj bez żadnego targowania dział utrzymania klienta zrobił mi :
Optimum + 24,99 zł
Canal + 19,99
Mistrzowska piłka 5 zł
Multiroom 10 zł
Razem niecałe 60 zł .
Umowa na 12 miesięcy .
Przypomnę ze wypowiedzenie składałem w grudniu a umowa kończy się z końcem stycznia .

Dotychczas miałem :
Pakiet extra + z canal + 99,99
Mulit room 10 zł
Razem 109,99

Mi pasuje , dzięki wszystkim za dobre podpowiedzi .

Jeszcze zapomniałem dodać a czytałem wyżej ze niby już nie ma dopełnienia do extra za 10 zł , oferta mi się już zmieniła w panelu i jest dopełnienie za 10 :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I w to celuję tylko Multi mam za free i tak zostanie.Dysk za 5 wezmę jeden. Piłkę jak bym ugrał za zero to jestem w domu. Ale to jeszcze 1,5 miecha.

6 minut temu, sp4 napisał:

Dostałem propozycję za dodatkowe 20zł i taką ofertę mam na koncie w canal.

Teraz to rozwaliłeś system,a miałem już wszystko poukładane😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Stasio777 napisał:

 

Dzisiaj miła pani zaproponowała mi za 29,99

Zerknij TYLKO na poprzednią stronę.

 

Czyli różnica między pakietami Nowy Start+, a Optimum+ to tylko 10zł.

To spróbuję negocjować Optimum+.

 

Nie orientujecie się czy można wymienić drugi dekoder WifiBox na inny?

Często się wiesza, ale słyszałem one że tak mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nadal dają ten Optimum+ za 24,99. Ja miałem umowę do końca 2021 i nie udało mi się tym razem uzyskać takiej ceny. Teraz mam jeszcze 3 dni na oddanie sprzętu i 2 razy dzwoniłem do nich do DUK w celu negocjacji i niestety fiasko. Twierdzą, że nie ma możliwości taniej za Optimum niż 39,99.  Dzisiaj mi zaproponowali 3 opcje: Optimum za 39,99; C+ z 4k 20zł, HBO z GO 20 zł i MP za 5zł (dodatkowo mam MR za 10zł i brak opłat za dekoder 4k z dyskiem 1TB); umowa na 24m. Druga propozycja to START+ za 15zł, a reszta to samo co wyżej tylko umowa na 12m. Trzecia propozycja to podobnie to co obecnie mam czyli EXTRA+, C+ wraz z C+4k, HBO z HBO GO i MR za 100zł (dołożyli MP za 5zł). Bez MP miałem taki pakiet za 104,99.  Niestety ostatnio już 2 razy trafiłem na fatalnego konsultanta M. D. Powiem szczerze, że takiego niemiłego gościa to w swojej przygodzie z TV satelitarną to jeszcze nie słyszałem. W sumie to trochę szkoda mi stracić sprzęt Ultrabox 4k za 0zł. Chętnie zatrzymałbym też Canal+. Czy jest sens w tej sytuacji wznawiać umowę z pakietem Start+ za 15zł z C+ wraz z C+4k za 20zł oraz ewentualnie HBO z HBO GO za 20zł i MR za 10zl? Czy do takiego pakietu jest możliwość później w Strefie C+ podwyższyć pakiet w dobrej cenie np do Optimum+ lub Extra+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, wepses napisał:

Twierdzą, że nie ma możliwości taniej za Optimum niż 39,99

Ściema, ale to pokazuje że taka cena nie jest dla wszystkich. 

Nie dziwi mnie to, nie wszyscy mogą dostać taką cenę. Być może jest pewien limit :)

Teraz, maciekmm napisał:

Moze jak sie wezmie start+ to potem mozna przejść na Optimum za 24.99 ?

Raczej za 39,99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Ja dziś usłyszałem, że nie ma takich ofert, jak chce, czyli Optimum+ 24,99, CANAL+ 19.90 zł, CANAL+4K 0 zł, Mistrzowska Piłka 0 zł i Eleven za 11.90 zł. :lol2:

 

Mogą zaproponować Extra+, CANAL+, CANAL+4K, MP i Eleven, MRS za 91.89 zł/mieś.

 

A jak chce zejść do tego Optimum+ z takim zestawem, to płaci się drożej, bo Optimum to taka droższa propozycja dla nowych, czyli 3m za 60 zł, 21m za 99.90 :chair:

 

To będą ciężkie negocjacje :popcorn:bo na moje słowa, że poczekamy na lepszą ofertę, usłyszałem, że okres świąteczny się skończył i możemy się nie doczekać.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Ja dziś usłyszałem, że nie ma takich ofert, jak chce, czyli Optimum+ 24,99, CANAL+ 19.90 zł, CANAL+4K 0 zł, Mistrzowska Piłka 0 zł i Eleven za 11.90 zł. :lol2:

 

Mogą zaproponować Extra+, CANAL+, CANAL+4K, MP i Eleven, MRS za 91.89 zł/mieś.

 

A jak chce zejść do tego Optimum+ z takim zestawem, to płaci się drożej, bo Optimum to taka droższa propozycja dla nowych, czyli 3m za 60 zł, 21m za 99.90 :chair:

 

To będą ciężkie negocjacje :popcorn:bo na moje słowa, że poczekamy na lepszą ofertę, usłyszałem, że okres świąteczny się skończył i możemy się nie doczekać.

Do kiedy umowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...