Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wizyta w APS umowa przedłużona bez wypowiedzenia.

 

 

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE
Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
Cinemax 0 zł 5 m i 10 zł/m dla Abonentów (06/20)
HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów
Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów
Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L
History, H2, Adventure i Sportklub za 5zł/m dla Abonentów

 

MR

Pakiet Extra+ z CANAL+ Moduł za 25 zł
Dwie umowy na obu podobny pakiet.

Razem 100 zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co sądzicie:

 

Extra+ 44,99 zł

iCANAL+ 4K ULTRA HD 0

CANAL+ za 19,90 zł

Eleven Sports 11,90 zł

Filmbox Pack 5 zł

HBO i HBO GO 20 zł

History, H2, Adventure i Sportklub - 5zł

Mistrzowska Piłka - 10 zł

Multiroom Standard 10 zł - mam dwa dodatkowe dekodery więc 2x 10 zł

Najem 4K UltraBOX - 0 zł

 

Umowa na 12 miesięcy w sumie za wszystko wychodzi 138,79 zł - co sądzicie, bo ja za w zasadzie to samo tylko z erotykami (w MMP) wychodząc od opcji Superpremium 4K płaciłem do tej pory 165 zł. Da się z tego jeszcze coś urwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Filmbox można ugrać za 0 zł, ale w ogóle to nie ma co tam oglądać, szkoda 5 zł.

Mistrzowska Piłka do ugrania za 0 zł i jeden MR możliwy do ugrania za 0 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BIZON58 napisał:

Tylko z dekoderem...

no przecież ma dekoder 🤪

@najman12 109,99 za superpremium 4k trzeba było walczyć ale wydaje się ok. Choć niektórzy mają extra po składaku za 34,99 i MP za 0, także 20 zł oszczędności jeszcze mógłbyś wyrwać

Edytowane przez WojnaWkisielku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mi nie chciał już więcej zejść a z nim gadałem długo :) Wiem, że na FB nic nie ma, ale chciałem żeby zostało. Ta MP to chętnie bym za 0 zł wziął, ale gość za [beep]ę nie chciał zejść :) Niby już ofertę mam do zatwierdzenia na mailu, ale się waham :) Chyba jeszcze powalczę bo widzę, że jest o co.  Jak odrzucę ofertę to rozumiem, że nie muszę im ponownie wypowiedzenia wysyłać, czy muszę?

 

Ja chciałem wyjść od Superpremium, ale gość twierdził, że z Extra+ wyjdzie mniej w tym składaku.

Edytowane przez najman12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, najman12 napisał:

Pytanie co sądzicie:

 

Extra+ 44,99 zł

iCANAL+ 4K ULTRA HD 0

CANAL+ za 19,90 zł

Eleven Sports 11,90 zł

Filmbox Pack 5 zł

HBO i HBO GO 20 zł

History, H2, Adventure i Sportklub - 5zł

Mistrzowska Piłka - 10 zł

Multiroom Standard 10 zł - mam dwa dodatkowe dekodery więc 2x 10 zł

Najem 4K UltraBOX - 0 zł

 

Umowa na 12 miesięcy w sumie za wszystko wychodzi 138,79 zł - co sądzicie, bo ja za w zasadzie to samo tylko z erotykami (w MMP) wychodząc od opcji Superpremium 4K płaciłem do tej pory 165 zł. Da się z tego jeszcze coś urwać?

Drugi multiroom do wyjęcia za free, mistrzowska piłka tym bardziej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was  miał opcjię przy przedłużaniu umowy pozostania przy karcie Cameleon do multiroomu. Ja chcąc teraz przedłużyć  umowę ( koniec umowy 31 grudzień 2021r.) z multiroomem nie mogę pozostać przy karcie Cameleon, muszę zdać ją i pobrać od nich tuner WiFiBox+ (Sagemcom DSIW74) bez kosztów. Obecnie mam 4K Technicolor i swój prywatny tuner. Konsul powiadomił mnie, że od Nowego Roku wszystkie karty Cameleon będą likwidowane, a jeżeli chcę multirrom to tylko z ich tunerem. Jak jest z waszymi umowami. Obecnie mam pakiet super premium ze wszystkimi dostępnymi kanałami (oprócz kanałów dla dorosłych), które są w C+ za 109,70zł. Multirroom mam po Cyfrze+ za darmo.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mirko1801 napisał:

Czy ktoś z Was  miał opcjię przy przedłużaniu umowy pozostania przy karcie Cameleon do multiroomu

Zapomnij o Cameleonie, mi zabrali Caymana z modułem ECP i wydali też moduł ECP zkartą cayman do MR za 25 zł (druga umowa). Masz też do wyboru dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2021 o 17:39, gadi napisał:

U mnie umowa była do końca roku 2021 potem przechodzi na czas nieokreślony. Wypowiedzenie złożyłem dopiero 2 grudnia. 

Jak wcześniej ciągle dzwonili, tak teraz w grudniu zero telefonów. 

Już 7 dzień bez telefonu od DUK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, najman12 napisał:

Gość mi nie chciał już więcej zejść a z nim gadałem długo :) Wiem, że na FB nic nie ma, ale chciałem żeby zostało. Ta MP to chętnie bym za 0 zł wziął, ale gość za [beep]ę nie chciał zejść :) Niby już ofertę mam do zatwierdzenia na mailu, ale się waham :)

@najman12 Możesz też nie odrzucać oferty i do nich zadzwonić pod nr 12 294 79 97 i ponegocjować o pewne elementy chociaż Mistrzowską Piłkę za free. Możesz też poprosić konsultanta, aby skonsultował się ze swoim kierownikiem/przełożonym odnośnie Twoich oczekiwań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta Comfort+ i paczka C+ za 49,99. Niby po kontakcie z kierownikiem.

Odrzucona.

Ciekawe do jakiej ceny będą skłonni zejść zanim oddam dekoder na początku stycznia...

*Obecnie Superpremium 4K ostatnia  faktura: 143 zł.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ciekawe do jakiej ceny będą skłonni zejść zanim oddam dekoder na początku stycznia..." Możesz się zdziwić. Ja dwa lata temu negocjowałem do samego końca i ? I nic nie ugrałem. Dopiero w punkcie C+ dogadałem się ze sprzedawcą gdy zaniosłem sprzęt do zdania po wyłączeniu sygnału.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Skończyło mi się 6 miesięcy canal+ bez 4k za 25 złotych miesięcznie i za grudzień naliczyli już 40 złotych. Czy jeśli teraz wyłączę, to skończy mi się pod koniec grudnia? (czy może do końca stycznia, nie ogarniam, bo włączając coś w ciągu miesiąca mam następny gratis, ale u mnie w abo płacę za cały miesiąc, może głupio pytam dla pewności).  W jakiej cenie można ugadać paczkę canal+  bez opcji 4k? Dziękuję za czas i odpowiedzi.

 

Raczej interesuje mnie opcja na 6 miesięcy, bo wszystko wykupuję na 6 (hbo), żeby przed końcem umowy powyłączać i mieć lepszy start w negocjacjach. 

Edytowane przez nkardo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tweed77 napisał:

@lakiman

Comfort+ za 22.50 + paczka C+ wraz z C+ 4K za 19.99 zł.

 

@nkardo paczka C+ za 19.99 zł miesięcznie na całą umowę.

Wiem, że Comfort+ można taniej.

Nie będę umowy przedłużał, ale proponowanie ceny jak dla nowych to przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W lutym kończy mi się umowa

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Płacę 84,99zł z dekoderem 4k(cayman) i Pace 250gb (cameleon). Oczywiście cameleona zabierają razem z dekoderem i oferują wifi box. 

Dziś proponują mi przejście na dwie umowy , to samo na obu dekoderach i abo za 109,99zł. 

Możecie mnie oświecić czy to dobra oferta bo wydaje mi się ,że nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...