Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, lukas88 napisał:

@robertokot25

Opcja 1. nie możliwa - nie dostaniesz MP bez pakietu Extra+ bądź innego podst. z kanałami Canal+.

Opcja 2. całkiem możliwa, z tym że MP raczej za 5zł a HBO możesz dostać na 2m za 0zł.

a opcja 1 bez MP możliwa? negocjacje tylko infolinia? przez ICA nie ma sensu? właśnie dostałem sms : "Podejmujemy wyzwanie. Mamy odpowiedź na Twoje wypowiedzenie - zadzwoń"

Edytowane przez robertokot25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kriss1901 napisał:

Umowa do końca grudnia, przedłużona na 24 mce:
Optimum 25zl
Canal+ 20zl
Canal+4k 0zl
Multiroom 10zl
Dekoder 4k z dyskiem 0zl
Suma 55zl
Na 2 m-ce HBO gratis, na 1mac dopełnienie do extra gratis.
Umowa na 24mce

Celuje w podobna ofertę jak twoja.

Jaki masz drugi dekoder do Multiroom?? Rozumie że Multiroom masz po nic+??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, igal napisał:

 

Kolekcję FOX Play, Nat Geo Play powinieneś dostać za 0 zł, jak i podstawowy Optimum za 24.99. Mnie się udało zejść z Superpremium 99.99 PLN, do tej kwoty.

Druga umowa z pakietem Extra+ za 10 PLN jest z tego co wiem, tylko dla obecnych abonentów, co mają MR post Cyfra, czyli dwa niespięte ze sobą dekodery. Skoro ty używasz MR na wifibox, to raczej nie dla Ciebie jest ta opcja. Jeśli chodzi o dopełnienie do pakietu Ekstra, to przy przedłużaniu dostaniesz na miesiąc na zachętę ten pakiet za 0 zł, a od kolejnego będziesz mógł włączyć z panelu abonenta, bez dzwonienia na infolinię. Tak jak napisałeś, możesz bawić się we włączanie / wyłącznie tej opcji, w trakcie trwania kontraktu.

MP to skrót od Mistrzowska Piłka i tak jak napisał kolega powyżej, są to kanały Polsat Sport Premium.

Dzięki za odpowiedź ale źle chyba zrozumiałeś cytuję siebie z poprzedniego postu, że obecnie "ja mam do tego dekoder 4k Ultrabox+ z dyskiem 1TB (5zł) oraz nieszczęsny Sagemcom DSI83(S) za free jeszcze na starej umowie po cyfrze z kartą CAMELEON." no i to jest niezależny multiroom i chodzi mi o to czy warto brać drugą umowę by dostać WiFi Premiumbox+ jak rzadko oglądam na tym drugim dekoderze bo z tego co wiem to do normalnego multiroom po wifi dają WiFiBox+ a on ponoć jest dziadowski? 

Ponawiam też pytanie czy ktoś się orientuje czy do tego WiFi Box+ można podłączyć swój dysk i czy to dobrze działa?

Pozdrawiam

Edytowane przez Jordan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.11.2021 o 19:26, Krzysiek11:) napisał:

 

 

Chyba, że zejdziesz do Optimum+ za 24.99 zł i włączysz dopełnienie do Extra+ za 10 zł, to byłoby jeszcze dychę mniej.

* pytanie do bardziej zorientowanych. :-D

W jakiej cenie byłby odpowiednik podobnego pakietu( wiadomo są różnice w zawartości programów)  w Polsat Box w ramach przedłużenia umowy?

 

Dobra opcja też Optimum+ i paczka C+: 45 zł 

Prawdopodobnie zrobię cesję umowy na rzecz moich rodziców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Jordan napisał:

.....Ponawiam też pytanie czy ktoś się orientuje czy do tego WiFi Box+ można podłączyć swój dysk i czy to dobrze działa?

Pozdrawiam

Jest temat o tym sprzęcie. Jest tam wyraźnie napisane, że możesz podłączyć swój dysk.  I na tym koniec  bo na 95% nic nie nagrasz. 

Pytaj w odpowiednim wątku o sprzęt.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Mam dwie karty cameleon. Dekodery Pace oraz Wifibox.
Wypowiedziałem umowę.
Dzisiaj dostałem 3 propozycje i w każdej obowiązkowy nowy dekoder + karta.

Wam też nie chcą zostawić starego Pace ?

Wysłane z mojego SM-N981B przy użyciu Tapatalka


Ktoś coś podpowie w tym temacie ?

Wysłane z mojego SM-N981B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
Godzinę temu, lakiman napisał:

* pytanie do bardziej zorientowanych. :-D

W jakiej cenie byłby odpowiednik podobnego pakietu( wiadomo są różnice w zawartości programów)  w Polsat Box w ramach przedłużenia umowy?

 

Dobra opcja też Optimum+ i paczka C+: 45 zł 

Prawdopodobnie zrobię cesję umowy na rzecz moich rodziców.

 

Chodzi o odpowiednik pakietu Extra+? To pakiet L, najtaniej to 50 zł miesięcznie w umowie 24m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu podpowiadać jak było pisane o tym nie jeden raz. Żegnasz się z Pejsem. 
Czytałem i myślałem, że przy dwóch umowach zostawiają Pace. Jak zepsuje mi się karta do tego dekodera to rozumiem, że od razu go wymienią na nowy dekoder + karta ? Czy jest szansa na otrzymanie nowej karty Cayman do tego dekodera ?

Wysłane z mojego SM-N981B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, robertokot25 napisał:

a opcja 1 bez MP możliwa? negocjacje tylko infolinia? przez ICA nie ma sensu? właśnie dostałem sms : "Podejmujemy wyzwanie. Mamy odpowiedź na Twoje wypowiedzenie - zadzwoń"

Bez MP tak. Mogą się opierać z zejściem na 25 za Optimum (najpewniej zaproponują 29.99) ale jest to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 
Posiadam Extra plus 6live
Eleven
Mistrzostwska Piłka
Multi standard
4k ultrabox i SAGEM com box HD
Płace 81 zł. Umowa wygasa z końcem listopada. 
Proponują 81 plus 25 za druga umowę po podobno nie da się inaczej. Podpowiedzcie czy to jest ok. Pozdrawiam
Przeglądnij kilka ostatnich stron

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziś dostałem ofertę przedłużenia /obecna Super Premium 4K do 30.04.22 za 109,99 zł z dodatkami/po dyskusji pozostaje wszystko za to samo od 1.05.22

Wybrane usługiPakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeSuperpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 109,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Chyba warto potwierdzić po z uwagi na swój termin nie śledziłem jak chodzą oferty.Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, trojannin napisał:

Witam. 

Posiadam Extra plus 6live

Eleven

Mistrzostwska Piłka

Multi standard

4k ultrabox i SAGEM com box HD

Płace 81 zł. Umowa wygasa z końcem listopada. 

Proponują 81 plus 25 za druga umowę po podobno nie da się inaczej. Podpowiedzcie czy to jest ok. Pozdrawiam

@trojannin Napisałem Ci w wiadomości prywatnej tu na forum jakie masz możliwości. :)

Edytowane przez django
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kucykspeedway napisał:

Czytałem i myślałem, że przy dwóch umowach zostawiają Pace. Jak zepsuje mi się karta do tego dekodera to rozumiem, że od razu go wymienią na nowy dekoder + karta ? Czy jest szansa na otrzymanie nowej karty Cayman do tego dekodera ?

Wysłane z mojego SM-N981B przy użyciu Tapatalka
 

Dekoder leciwy ale w sumie mogli by go nadal zostawic, na stronie nc+ jest w pozycji: 'Pozostale dekodery' 

https://pl.canalplus.com/dekodery.    ,  https://pl.canalplus.com/dekodery/pvr-box-hd-pace

Moze by zostawili jak byś nie miał multiroom.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez goabroad
B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ten dekoder mogli by nadal zostawic, na stronie nc+ jest w pozycji: 'Pozostale dekodery' 
https://pl.canalplus.com/dekodery.    ,  https://pl.canalplus.com/dekodery/pvr-box-hd-pace
Moze by zostawili jak byś nie miał multiroom.
 
 
 
 
 
 
W tym sęk, że ja chciałem dwie umowy lub rezygnację z MR, lecz podobno nie są już wspierane te dekodery i wycofywane. Wiemy wszyscy, że to sciema, bo na stronie są podane jako wspierane ;) Wszystkie opcje proponowane przez konsultantów zmuszają mnie do wymiany dekodera/dekoderów bez znaczenia czy umowa jedna czy dwie.

Wysłane z mojego SM-N981B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kucykspeedway napisał:

W tym sęk, że ja chciałem dwie umowy lub rezygnację z MR, lecz podobno nie są już wspierane te dekodery i wycofywane. Wiemy wszyscy, że to sciema, bo na stronie są podane jako wspierane ;) Wszystkie opcje proponowane przez konsultantów zmuszają mnie do wymiany dekodera/dekoderów bez znaczenia czy umowa jedna czy dwie.

Wysłane z mojego SM-N981B przy użyciu Tapatalka
 

Dziwne to bo usłudze na kartę  wyprzedawali lub nadal wyprzedają te dekodery z kartami cayman a z takiego zestawu na karte mozna przejsc na abonament. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dekoder jest twój czy operatora ?  Własnościowego nie mogą ci zabrać :D, napiszą tylko jako właściciel ponosisz odpowiedzialność za sprawność dekodera bo usługa jest parowana, w przypadku awarii nie zwalnia cię od wnoszenia opłat abonamentowych. Wiedzą że Pace to szrot, koszta jego obsługi przewyższają jego wartość i te w dzierżawie wycofują.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ICA nic nie wynegocjujesz. Wybierasz po prostu jeden z dostępnych pakietów i i możesz dobrać opcje dodatkowe w standardowej cenie. Co gorsze, w ICA nalicza się opłata za dekoder i Multiroom opłata standardowa (maksymalna - 20 zł za MR, 20 zł za dekoder i 10 zł za dysk). Także nie warto nawet tracić czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca listopada. Do tej pory Comfort+ za 22.5, multiroom po cyfrze. Od grudnia umowa na dwa lata:

- Comfort+ za 22.5

- Canal+ za 19.9 

- Canal+ 4k za 0

- mistrzowska pilka za 0

- HBO na 5 miesięcy za darmo potem wyłączenie 

- Do końca grudnia jakies dopełnienie, ktore automatycznie się wyłączy

- wymiana multiroomu na nowy po WiFi z dekoderami: Ultrabox 4k z dyskiem za 5 zł i WiFibox+ za darmo

 

Łacznie: 47.4 miesięcznie 

 

Dzięki i do zobaczenia za 2 lata. Pozdrawiam

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...