Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

2xMultiroom

 

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

91,89pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Dzisiaj kontaktował się ze mną konsultant z DUK i przedstawił ofertę

 

Wybrane usługi

Pakiet Nowy Comfort+, CANAL+, Eleven Sports, MULTIROOM STANDARD, Opłata za najem WiFiBOX+ 20zł

Wybrane promocje

Pakiet Nowy Comfort+ 24,99 zł 24 m, a po tym okresie 28,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem WiFiBox+ 5zł dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 66,89
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

W mojej aktualnej ofercie jest extra +, za całość płacę 78 zł to jedyna różnica.

Dodatkowo mam możliwość wymiany WIFIBOXA na ULTRA BOX z dyskiem 1T.

 

Napiszcie proszę czy warto?

 

pozdr

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dostałem coś takiego, wydaje mi się że jest ok, ale czy napewno ?

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Multi Man Pack, Nat Geo Play, Paramount Play, Najem Dysk, Najem HD Multiroom, Opłata najem N9 UltraBox+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 109,99 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa do końca kwietnia.

Obecnie posiadam pakiet superpremium+, MP, kolekcje nat geo i fox, hbo go, ultra box 4k z dyskiem, 4x mr standard. Za całość place 150zl

Dostałem dziś propozycję pakietu Superpremium+4K, 4x MR Standard, Ultrabox 4K z dyskiem, paczka FILMBOX, kolekcje natgeo i fox play i hustlera hd na pół roku za free. Całość 150zl. Mogę jeszcze coś wyciągnąć? Dodam jeszcze że interesuje mnie Bundesliga i Liga Europy które trafiły do NENT ale konsul powiedział ze oni nie mają zamiaru dzielić się prawami z nikim w Polsce... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy dla niektórych może to nie mieć różnicy. Pakiet Optimum+ można zmienić będąc na pakiecie Comfort+. W przypadku, gdy ktos ma Comfort+ za 39,99zł może przejść na Optimum+ za tę samą kwotę. W sumie nic nie dopłaca,  umowa się nie wydłuża, a zyskuje dodatkowe kanały.

Włączenia dokonuje się w taki sam sposób jak załączenie pakietu dodatkowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Jeżeli mam umowę do 30 kwietnia 2021. Wypowiedzialem ja. Dzis niby dogadalem sie z konsultantem ale znowu widze ze zaladowali mnie w konia z tym ze oferte mam do akceptacji na mailu i jej nie zaakceptuje to musze ponownie zlozyc wypowiedzenie jak rozumiem ? I wtedy umowa rozwiaze sie dopiero 31 maja (1 pelny miesiac wypowiedzenia i z maj musze zaplacic wg stawki nie z promocji) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...