Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj przedłużyłem umowę. Miałem comfort za 22.50, wziąłem optimum za 24.99. Do tego wifipremium box za 0, wcześniej miałem za 2zl. Ale poprzednio tłumaczyli ze nie ma takiej ceny. Inny powiedział że klient nie będzie dyktował warunków. Poczekaj aż zadzwonią z DUK a nie te łajzy z marketingu bo z nimi się gadać nie da.
PS. Powiedz ze znajomy dostał za 24.99 znajdzie się i dla Ciebie.

Wysłane z mojego RMX2030 przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to jest minus łączenia dodatków w jeden pakiet. Startujesz z wyższego poziomu do negocjacji co skutkuje wyższymi cenami w ICA.  Pewnie trudno będzie zejść w tej sytuacji do ceny 24,99 ale nie jest to niemożliwe. Czekaj do końca miesiąca.Luty dopiero się zaczął ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie posiadam 

Superpremimum 99.99zł

4x MR STANDARD 40zł

HBO GO 5zł

Eleven 7.90zł

Ultrabox 4K 5zł

Mistrzowska piłka 0zł

Nat geo i fox Play 0zł

Idzie wyrwać superpremimum 4k za 110zl z hbo go i natgeo z fox play i mistrzowska piłka? Plus dekoder za free lub mr po rabacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, ircios napisał:

Wszystko idzie. W temacie masz setki ofert o tym pakiecie w tej cenie co chcesz.

Zapoznaj się z tym pakietem. Sprawdź co ma,  a potem pytanie powinieneś zadać. 

Poszukalem i znalazłem to

superpremium 4k 109 zł

najem Ultrabox z dyskiem 0zł/mies

multiroom x4 10 zł/ za szt

Czyli mogę ugrać jedynie dekoder 4k z dyskiem za 0zl i mistrzowska piłkę za 0zl bez nat geo i fox play?bo widzę że eleven, hbo go i canal+4k w pakiecie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, damiant10 napisał:

Poszukalem i znalazłem to

superpremium 4k 109 zł

najem Ultrabox z dyskiem 0zł/mies

multiroom x4 10 zł/ za szt

Czyli mogę ugrać jedynie dekoder 4k z dyskiem za 0zl i mistrzowska piłkę za 0zl bez nat geo i fox play?bo widzę że eleven, hbo go i canal+4k w pakiecie 

 

Możesz ugrać jeden multiroom za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, CINEMAX, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, Hustler HD, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Paramount Play, Najem CAM Multiroom 10zł, Opłata za najem WiFiBOX+ 20zł
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Cinemax 0 zł 5 m i 10 zł/m dla Abonentów (06/20), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Hustler 0 zł 6 m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem WiFi Box+ w cenie 0zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 101,89 

 

Oferta zaakceptowana. 93zl placilem za extra z 10c+. Zyskane eleven,mistrzowska pilka na cala umowe,cinemax,hbo,hustler na 5miesiecy za 0 i net geo fox i paramount.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lukx95 napisał:

@blaugrana18 Na jakich warunkach udało Ci się uzyskać wymianę dekodera WiFi Box+ na dekoder 4K UltraBox+? Dekoder z dyskiem oczywiście? :D

Konsul sam był zdziwiony  że tak o cenach wiem :D sam zaproponował wymianę wifi na ultra 4k. Mam jeszcze moduł w zamian za camela bo padl . Nie dali camela 2 to wzialem modul zamiast deka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blaugrana18 To do tej oferty na przedłużenie umowy powinieneś dostać dekoder 4K UltraBox+ z dyskiem 1 TB za 0 zł aktywacja i 0 zł/m najem. Trzeba było negocjować, że jak nakładają Ci opłatę 10 zł/m za moduł CAM CI+ ECP, to niech Ci dadzą całkowicie bez opłat dekoder 4K UltraBox+ z dyskiem w zamian za WiFi Boxa+. Oferta na wymianę sprzętu, którą ustaliłeś z konsultantem podczas rozmowy telefonicznej będzie widoczna jedynie dla pracownika salonu CANAL+ po akceptacji oferty przedłużeniowej, także nie zobaczysz tego w Strefie CANAL+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, lukx95 napisał:

@blaugrana18 To do tej oferty na przedłużenie umowy powinieneś dostać dekoder 4K UltraBox+ z dyskiem 1 TB za 0 zł aktywacja i 0 zł/m najem. Trzeba było negocjować, że jak nakładają Ci opłatę 10 zł/m za moduł CAM CI+ ECP, to niech Ci dadzą całkowicie bez opłat dekoder 4K UltraBox+ z dyskiem w zamian za WiFi Boxa+. Oferta na wymianę sprzętu, którą ustaliłeś z konsultantem podczas rozmowy telefonicznej będzie widoczna jedynie dla pracownika salonu CANAL+ po akceptacji oferty przedłużeniowej, także nie zobaczysz tego w Strefie CANAL+.

On powiedział mi że  mogę wifi box wymienić na ultra box 4k. Nie pamiętam czy 5zl oplata będzie. Pierw kupię tv 4k by cieszyć się w 2 pokoju z 4k. Na module obejrzę 4k. Mi pasuje bo srednio 90zl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...