Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie dzwonili z takiego numeru: 12 294 79 99. Przedłużałem pakiet superpremium+ i dostałem takie coś.

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzows ka Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, evsthebaws napisał:

Do mnie dzwonili z takiego numeru: 12 294 79 99. Przedłużałem pakiet superpremium+ i dostałem takie coś.

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzows ka Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

   

 

Zaakceptowales ? Bo skoro nowym daja Extra+ z 8C, C+4K, MP, FOX, NG, HBO z GO + dekoder 4K za 99 przez 6 miesięcy i 100 przez kolejne 6 miesięcy to chyba szalu nie ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mniam napisał:

No to widać że co region Polski i inna centrala  lub inna sieć to jest inaczej. Ja dzwonię z plusa i nie mam nic co by mi blokowało. Próbuje z 2 telefonów tyle że są w plusie i kicha.

Dokladnie to samo mam. Zadnych apek blokujących. 

 

Może jest tak ze jak wszystkie linie zajęte to mowi ze nie ma takiego numeru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zaproponowali mi ofertę jak dla nowego  Comfort z Canal + z tą różnicą ze na dwa lata. 

- Comfort

- C+8

- 3 X HBO

- 4K C+ 

- dekoder 4K 0+ 0

- nc Go 100 godz

Całość: 79,99

A to  co chce czyli:   Comfort,  C+8 i dekoder 4k  - wtedy drogo  74,99.

Czekam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Czy da się wynegocjować Superpremium + z Eleven i Mistrzowską piłką + Multiroom Standard za 115 zł? 

Dekoder 4K zawsze jest za dodatkową opłatą, czy można gratis?

 

Aktualna propozycja z DUK to 130 zł za ten zestaw.

 

EDIT:

ok nadrobiłem kilka stron

w teorii superpremium+ dają 99

MR mogą zrabatować

a Eleven za 7 zł

 

Powinno się dać za ok 110 PLN wyrwać z dekoderem 4K, udało się komuś?

Edytowane przez godsmack
poczytałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sponn napisał:

 

Zaakceptowales ? Bo skoro nowym daja Extra+ z 8C, C+4K, MP, FOX, NG, HBO z GO + dekoder 4K za 99 przez 6 miesięcy i 100 przez kolejne 6 miesięcy to chyba szalu nie ma ?

Tak. HBO nie potrzebuję chociaż mogłem zostawic za 98zł, dekoder mogłem dostać za 5zł/miesiąc ale telewizor 1080p.

Godzinę temu, godsmack napisał:

Witajcie.

 

Czy da się wynegocjować Superpremium + z Eleven i Mistrzowską piłką + Multiroom Standard za 115 zł? 

Dekoder 4K zawsze jest za dodatkową opłatą, czy można gratis?

 

Aktualna propozycja z DUK to 130 zł za ten zestaw.

 

Za taki zestaw w DUK najmniej mi proponowali 120zł. MP wtedy za darmo tylko przydało by sie przy przedłużaniu umowy płacić mniej a nie tyle samo lub więcej jak mi na początku proponowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, evsthebaws napisał:

 

Za taki zestaw w DUK najmniej mi proponowali 120zł. MP wtedy za darmo tylko przydało by sie przy przedłużaniu umowy płacić mniej a nie tyle samo lub więcej jak mi na początku proponowali.

 

Zastanawiam się, czy nie lepiej spróbować wziąć Extra+ z 8 Canal+ i liczyć, że dorzucą HBO, + MP + Eleveny + MR + najem 4k żeby wyszło 110. Ale nie widziałem żeby ktoś taki zestaw tu miał

 

A próbował ktoś negocjować drugi dekoder do multiroomu? Ten wifibox się ciągle psuje i jestem ciekaw czy daliby Ultrabox jako pierwszy i Wifipremiumbox jako drugi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja klepnalem to co dla nowych w zasadzie. Pewnie można cos ugrac jeszcze skoro nowym daja. Ale mam za 121 zl Extra+, C+8, C+4K, MP,HBO,Fox,NatGeo,  z elevenami i MR x 1. Mysle ze można jeszcze spokojnie ponegocjować Superpremium w cenie 99 + cala reszta. Dekoder 4K za 0 oczywiście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ircios napisał:

Nie ma w MR 2 dekoderów z dyskiem. Więc co tu negocjować. 

Mam swój dysk zewnętrzny, więc dysk mi obojetny, chodzi jedynie o to że wifibox cras[beep]e się nawet przy oryginalnym dysku nc+, już drugi egzemplarz. Nie da się korzystać. No ale raczej tak jak piszesz, wifibox+ to najlepsze co mogą dać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów i Panie ;)

Jestem z NC+ od 10 lat i teraz chcą mi dać Extra+ za 44.99, posiadam obecnie Comfort+ z dopełnieniem do Extra+ za 34.99.

Czy komuśudało się wynegocjować lepszą cenę za Extra+ ? 44.99 to chyba jak dla nowych abonentów? Przykre jest to jakie mają tam podejście. W zasadzie w innych obszarach szeroko pojętych mediów dostajemy z czasem coraz więcej w podobnej cenie a nawet w coraz niższej. Tutaj chyba swiat się zatrzymał albo nawet się cofa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz to samo co teraz masz w tej samej cenie. Zawsze szukają na początku jeleni do płacenia. A że jesteś abonentem 10 lat to ich nie interesuje. Z nc+, a nie z NC+ jesteś 7 lat. Wcześniej nie było tego tworu na rynku. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Czy aktualnie jest szansa na canal+ 4k za 0 zł dla stałych abonentów? Czy w ogóle nie ma szans? Chodzi mi tylko o samo włączenie tego kanału podczas trwania umowy. Bez dodatkowej opłaty. 

Edytowane przez lotus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...