Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

już się dowiedziałem, nie na pytania
 
Pytanie:
co oznaczają następujące elementy przy umowie przedłużeniowej, nie było mowy o tym w czasie rozmowy z konsultantem:
w wybrane usługi : Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
w wybrane promocje :  Multiroom Standard 0/49/99zł i 10 zł/m dla Abonentów , Najem WiFiPremiumBox+5zł dla Abonentów.
 
 
 
 
 
 
 
Edytowane przez macjuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Petrus_RNK napisał:

Witam tydzień temu złożone wypowiedzenie w dniu dzisiejszym telefon i oferta:

Extra C+ 8 79,99zł na 24 m.

Mistrzowska Piłka - 0 zł

HBO+HBO GO na 5m-0zł później 25zł

National Play i Fox Play - 0zł

Multi men pack z Elevenami - łącznie 25zł na 24m

Najem Wifi Premium box - 5zł 

Razem - 109,99 zł

 

Wydaje mi się, że oferta w miarę ok. Coś jeszcze z tego jest do urwania ?

 

Odnośnie Mistrzowskiej Piłki Pani powiedziała, że póki co z Polsatem dogadani są do czerwca ale jest pewna, że podpiszą porozumienie bo w razie jego braku   byłby to wizualny i finansowy strzał w stopę NC+ aczkolwiek gwarancji nie dała :-). 

Możesz jeszcze powalczyć o HBO za 0 zł /24 m. Zależy kiedy kończy ci się umowa

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, GRmister napisał:

Możesz jeszcze powalczyć o HBO za 0 zł /24 m. Zależy kiedy kończy ci się umowa

Umowa do końca lutego. Raczej HBO nie dostanę bo nie miałem nigdy. A mam jeszcze jedno pytanie czy w tej cenie dostanę multiroom z dekoderem wifi? Mój dekoder wif premium box+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony, u mnie zakończyło się tak:

Wybrane usługi

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Najem WiFi Premiumbox+

Wybrane promocje

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Standard 10 zł/m dla Abonentów , Najem WiFiPremiumBox+ 5zł dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 106,89 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś do kwietnia mam:

Comfort+ za 29,99 zł

C+(8) za 30 zł

Man Pack za 5 zł

Dekoder wifibox+ za 0 zł

Całość 64,99 zł i z tego co pamiętam pierwsze 3 miesiące były po 34,99 zł więc średnia opłata w okresie zobowiązania wychodzi mi około 61 zł/mc

Od paru tygodni wręcz nękany jestem telefonami (kierunkowy 022) w sprawie przedłużenia umowy. Ich oferta to przedłużenie usług głównych za 59,99 zł bo jak nie "to w przyszłości będzie drożej".  Próbują też wciskać mi dodatkowe pakiety np. filmbox albo telefon albo internet.  Konsekwentnie odmawiam i bezskutecznie proszę aby z takim ofertami nie dzwonili. Może po prostu przestanę odbierać telefon :) Analizując odpowiedzi użytkowników na tym forum mam plan aby w lutym złożyć wypowiedzenie i poczekać/powalczyć o ofertę:

Comfort+ za 22,50 zł

C+(8) za 25 zł - najlepiej od razu na całą umowę

Multi Man Pack + Eleven za 25 zł na całą umowę

Całość za 72,50 zł

 

Nie interesuje mnie ani multiroom, ani nagrywarki, ani wymiana dekodera ani telefony czy internety

 

Pytania:

1. jest to do ugrania - dobrze sobie liczę ceny?

2. dostanę do tego znowu 3 miesiące z niższą ceną?

3. przy takim pakiecie da się jeszcze powalczyć o jakieś dodatkowe bonusy/gratisy?

4. istnieje jeszcze przy przedłużeniu umowy stary Man Pack za 5 zł? Albo inaczej - czy jest opcja stary Man Pack + Eleven za mniej niż 25 zł/mc?

5. dostanę dopełnienie do Extra na miesiąc z opcją ewentualnego przedłużenia tej opcji za dodatkowe 10 zł?

6. wypowiedzenie najlepiej złożyć w punkcie obsługi klienta?

7. czy dobrą ofertę można dostać tylko z działu utrzymania klienta czy też np. od razu w punkcie obsługi klienta przy składaniu wypowiedzenia?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

@zyke

1. Dobrze liczysz

2. Nie dostaniesz

3.Hbo z hbo go 2m

4.w DUK mają starego Man packa za 5zl,powinieneś dostać

5.dostaniesz dopełnienie ma miesiąc, później dzwonisz i rozmawiasz

6. W POS albo poleconym

7.najlepsza  oferte z DUK dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca marca mam Extra, 6C+, za 69 zł MS standard (2 camele), 1xPACE za O zł. Na razie dzwonią bez mojego wypowiedzenia to nie odbieram, od grudnia codziennie 3 telefony:)

Zamierzam zrezygnować z MS i upolować:

Extra z 8C+, HBO GO (pewnie z HBO bo samego GO nie ma), Ultrabox, i Mistrzowska Piłka. Jest to realne za 90 zł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas Extra+ z 8C+ 82zł z groszami (z jakimś HBO przy przedłużaniu na 5mies free, szału nie było, do końca marca)

 

Nowa propozycja Extra+ z 6C+ (tak wolę) z 5mies HBO free 72,50zł i Eleven za 11,90zł czyli 84,50zł

szału by kompletnie nie było, ale to propozycja na 15m a nie 24m, więc jej tak stanowczo nie odrzucam

bez wypowiedzenia póki co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, prwsk napisał:

Dotychczas Extra+ z 8C+ 82zł z groszami (z jakimś HBO przy przedłużaniu na 5mies free, szału nie było, do końca marca)

 

Nowa propozycja Extra+ z 6C+ (tak wolę) z 5mies HBO free 72,50zł i Eleven za 11,90zł czyli 84,50zł

szału by kompletnie nie było, ale to propozycja na 15m a nie 24m, więc jej tak stanowczo nie odrzucam

bez wypowiedzenia póki co

 W ICA mam ofertę (bez wypowiedzenia) Extra+ 6C+ za 69,90 tylko nie wiem dlaczego nie mogę wybrać tego bez MR (10zł). Ostatecznie dobiorę HBO GO bez abonamentu (online) za 19 zł, testuję to od paru dni (miesiąc free) chodzi nieźle, choć gorzej od Netflixa, a plus taki, że można zrezygnować w każdym miesiącu.

33 minuty temu, ircios napisał:

@Pawcio29

Nie jest. O czym jest pisane w koło w tym wątku. 

No własnie siedziałem czytając wątek, aż tu ... telefon... 

Oferta: Extra+ 8C+, HBO, HBO GO 24 mc, Mistrzowska Piłka 24 mc, MR Standard free, Najem 1xPACE free -  99,99 zł za całość tylko dzisiaj, ostatnia szansa....

Ultrabox 4K nie przewidują dla mnie. Pytałem o mistrzowską piłkę po lipcu, czy jest gwarancja , oczywiście ma być:). Na razie podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Petrus_RNK napisał:

Umowa do końca lutego. Raczej HBO nie dostanę bo nie miałem nigdy. A mam jeszcze jedno pytanie czy w tej cenie dostanę multiroom z dekoderem wifi? Mój dekoder wif premium box+.

Ja też nie miałem HBO i dostałem. Tylko musisz czekać do końca lutego. Wierz mi że nawet po zakończeniu obecnej mogą 1 marca zadzwonić i otrzymasz HBO za free. Cierpliwość tu jest najważniejsza:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy to dobra oferta ?

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CINEMAX, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 108,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Cinemax 0 zł/m dla Abonentów, Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem WiFiPremiumBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 114,99 zł 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od 2 tygodni  męczę się z konsultantami NC+.Umowa wypowiedziana na koniec stycznia.Moja dotychczasowa oferta:

Superpremium  109,99 + HBO GO 8zl.

+ 2 dekodery na tych kartach cameleon.

Płaciłem 117,99 przy 12miesiecznej umowie.

Oczekiwania:

Ten sam pakiet + LM+ canal4k

Dekoder 4k   +  2lub3MR.

Jeśli chodzi o pakiet to całkiem dobra  ofertę otrzymałem.Wszystko co mam + filmbox,LM + canal4k za 109,99.

Jeśli chodzi o sprzęt to aktywacja każdego dekodera 49zl i 10zl do abonamentu .

Pytanie czy przy takim pakiecie ktoś dostał taniej niż 10zl dekoder 4k?czy jest szansa znieść opłatę aktywacyjna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja teraz to 48,99 bo jest na czas nieokreślony. Była 19,99 zl plus 25 za canal plusy... A później wzrosła o 4zl

Czyli mamy to samo. Ekstra za 10 to wielokrotnie mogłem wziąć. Nawet dzisiaj mi proponowano za 10 zl, ale tam dla mnie nic nie ma. 

 

Jednak trochę kusi mnie te 4k.Telewizor jest. Nie wiem czy na 50 calach to w ogóle zobaczę. 

 

Generalnie to jakby ten 4k kosztował mnie 26 zl... 

 

Po przejściu na czas nieokreślony tak rzadko dzwonią, także nie wiem. Samo 22,99 plus 25 zl (comfort plus i 8 canal plusów) nawet nie mieli choć dla mnie to żadna rewelacja 47,99 czy 48,99.

Tylko ewentualnie te 4k.

Edytowane przez robert771
błędy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...