Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czarny_figa

Jeśli będziesz miał wypowiedziana umowę to taka oferta będzie odblokowane dla Ciebie około 15-20lutego.Wczesniej niż w lutym nie ma szansy na taka ofertę przy pakiecie który masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Robusto78 napisał:

Witam Umowa do końca roku, wypowiedzenie wysłane. Aktualnie posiadam Extra + z 8C+ do tego HBO i HBO GO i PVR za łącznie 84,99 (umowa była na 2 lata).

 

Oferta dzisiejsza

to co powyżej + Mistrzowska Piłka, Fox Play, NG Play za dotychczasową kwotę, czyli 84,99. Brać, czy coś można jeszcze  wycisnąć ?

 

Co do Mistrzowskiej Piłki, konsultant stwierdził, że od stycznia będzie po 20 zł/mies. i mają umowę do czerwca 2019, jeśli przedłużą umowę z Polsatem to dalej będzie na podobnych warunkach. Dla mnie oferta 0zł/mies.

 

Przepraszam, że się narzucam. Podpowie ktoś z doświadczonych użytkowników ? Wiem, że zapewne można znaleźć odpowiedź na moje pytanie kilka stron wstecz, ale naprawdę mam dziś napięty dzień i nie za dużo czasu, a może oferta jest wystarczająco dobra i po prostu trzeba ją klepnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś SMS z krakowskiego numeru - w treści info o dobrej ofercie.

Zadzwoniłem i zaproponowali mi:

8C+, HBO i Go, eleven, dekoder 4k, 2multiroom, C+4k, manpack, Liga mistrzów - 131 z groszami. Dekodera 4k zupełnie zrabatować nie chcą. Jeszcze aktywację 49 PLN mam zapłacić, jak już 8 lat z nimi jestem. Ofertę dorzuciłem... Waszym zdaniem coś mogę jeszcze ugrać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Robusto78 napisał:

Przepraszam, że się narzucam. Podpowie ktoś z doświadczonych użytkowników ? Wiem, że zapewne można znaleźć odpowiedź na moje pytanie kilka stron wstecz, ale naprawdę mam dziś napięty dzień i nie za dużo czasu, a może oferta jest wystarczająco dobra i po prostu trzeba ją klepnąć.

Tak jak czytasz to co masz jest w cenie 79,99zl także dobra oferta, te +5zl jest za HBO go czy dekoder? Obrazek masz czyli rozumiem pace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 zł za HBO GO. Klepnąłem. Stanęło na tym:

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 84,99 zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2018 o 13:09, ciara69 napisał:

Witam.

Oferta ważna do 31.01.2019 .

Na dziś jest:

Extra + z Canal (6), Eleven, Multiroom (2 x karta Cameleon), dekoder Pace PVR

Płacę 84.99zł. 

 

Umowa nie wypowiedziana i dzisiejsza oferta na mailu do akceptacji:

Extra + z Canal (6) za 69,99zł

Eleven 11,90zł

Mistrzowska piłka 5zł

HBO i HBO Go na 5 m-cy gratis

Filmbox 1 m-c gratis

Multiroom (2 x Cameleon) 0zł

Pace PVR 0zł

Czas umowy to 24 m-ce. razem 86,89 zł

 

Pytanie: warto, czy odrzucić ofertę i pisać wypowiedzenie?

Bardzo proszę o pomoc.

Czy jest możliwość po wysłaniu wypowiedzenia na niższą cenę albo choć na 2 dodatkowe Canal+??

 

Edytowane przez ciara69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka minut temu  telefon - DUK z numeru 12 294 78 79 i  kolejna  propozycja przedłużenia "na preferencyjnych  warunkach".. ? 
Czyli to samo co w ICA :
Extra+ z CANAL+ (6) 69 zł/m-c
SUPERPREMIUM 104zl/m-c
Lub
Świąteczna:
Extra+ z CANAL+ (8) 99 zł/m-c i reszta dodatków
Odrzucone 
Pytanie Konsultanta - co by mnie mogło zatrzymać w nc+ ?
Powiedziałem, że nie mam wygórowanych oczekiwań :

Extra+ z CANAL+ (8) 79 zł/m-c
HBO  0/24,
FOX Play 0/24, 
Nat Geo Play 0/24, 
MP 0 zł
MULTIROOM STANDARD 0/24,
+ do tego dobieram 
MULTI MAN PACKa i  ELEVENY jeśli byłyby w przystępnej cenie..
Na co usłyszałem, że MULTI MAN PACK jest teraz w promocji za 15 zl/m
Ale jeśli chodzi o moje oczekiwania t.j. Extra+ z CANAL+ (8) 79 zł/m-c - to niema dla mnie takiej oferty.
Więc grzecznie podziekowalem..

Jedni dostają na dzień dobry, dla innych po krótszych bojach.., a dla mnie oczywiscie niema.. 
Do końca umowy raptem kilka dni, a czas im ucieka nie ubłaganie - widać NC + nie chce mojej kasy.. 
Ale CP raczej nie pogardzi.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle udało się wyciągnąć:

 

Extra Plus z CanalPlus - 99.99 zł

H/H2 - 2,99 /tylko 2 mce gratis/

Adventure - 1,99 /tylko 2 mce gratis/

Multiroom - 10,00

Dec. 4k -10 zł

a reszta za free na 24 miechy:

Mistrzowska pika, Cinemax, HBO, HBO Go, Filmbox Pack, Fox Play, Nat Geo Play,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, shiva82 napisał:

Kilka minut temu  telefon - DUK z numeru 12 294 78 79 i  kolejna  propozycja przedłużenia "na preferencyjnych  warunkach".. ? 
Czyli to samo co w ICA :
Extra+ z CANAL+ (6) 69 zł/m-c
SUPERPREMIUM 104zl/m-c
Lub
Świąteczna:
Extra+ z CANAL+ (8) 99 zł/m-c i reszta dodatków
Odrzucone 
Pytanie Konsultanta - co by mnie mogło zatrzymać w nc+ ?
Powiedziałem, że nie mam wygórowanych oczekiwań :

Extra+ z CANAL+ (8) 79 zł/m-c
HBO  0/24,
FOX Play 0/24, 
Nat Geo Play 0/24, 
MP 0 zł
MULTIROOM STANDARD 0/24,
+ do tego dobieram 
MULTI MAN PACKa i  ELEVENY jeśli byłyby w przystępnej cenie..
Na co usłyszałem, że MULTI MAN PACK jest teraz w promocji za 15 zl/m
Ale jeśli chodzi o moje oczekiwania t.j. Extra+ z CANAL+ (8) 79 zł/m-c - to niema dla mnie takiej oferty.
Więc grzecznie podziekowalem..

Jedni dostają na dzień dobry, dla innych po krótszych bojach.., a dla mnie oczywiscie niema.. 
Do końca umowy raptem kilka dni, a czas im ucieka nie ubłaganie - widać NC + nie chce mojej kasy.. 
Ale CP raczej nie pogardzi.. 

 

Nie rozumiem logiki konsultantów oferują Extra+ i C(6) za 70 zł/m-c i nie wiem co stoi na przeszkodzie żeby za 10 zł dołożyć brakujące 2 kanały z paczki C+? Przecież to jest irracjonalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa
3 godziny temu, shiva82 napisał:

Kilka minut temu  telefon - DUK z numeru 12 294 78 79 i  kolejna  propozycja przedłużenia "na preferencyjnych  warunkach".. ? 
Czyli to samo co w ICA :
Extra+ z CANAL+ (6) 69 zł/m-c
SUPERPREMIUM 104zl/m-c
Lub
Świąteczna:
Extra+ z CANAL+ (8) 99 zł/m-c i reszta dodatków
Odrzucone 
Pytanie Konsultanta - co by mnie mogło zatrzymać w nc+ ?
Powiedziałem, że nie mam wygórowanych oczekiwań :

Extra+ z CANAL+ (8) 79 zł/m-c
HBO  0/24,
FOX Play 0/24, 
Nat Geo Play 0/24, 
MP 0 zł
MULTIROOM STANDARD 0/24,
+ do tego dobieram 
MULTI MAN PACKa i  ELEVENY jeśli byłyby w przystępnej cenie..
Na co usłyszałem, że MULTI MAN PACK jest teraz w promocji za 15 zl/m
Ale jeśli chodzi o moje oczekiwania t.j. Extra+ z CANAL+ (8) 79 zł/m-c - to niema dla mnie takiej oferty.
Więc grzecznie podziekowalem..

Jedni dostają na dzień dobry, dla innych po krótszych bojach.., a dla mnie oczywiscie niema.. 
Do końca umowy raptem kilka dni, a czas im ucieka nie ubłaganie - widać NC + nie chce mojej kasy.. 
Ale CP raczej nie pogardzi.. 

Niestety nie masz co liczyć na HBO za 0zl do pakietu extra z 8canal+ za 79.99.Ten pakiet jest tak samo jak Comfort za 14.99 tylko dla osób którzy to mieli czyli "na odtworzenie oferty".Jaki miałeś do tej pory rachunek?? Możesz złapiesz się na darmowe miesiące co zrobi tańszy usredniona rachunek.IMO świąteczne promocje NC ma lepsze od Polsatu ale co kto lubi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, troosi napisał:

@shiva82 - skoro zostało jeszcze parę dni, to daj znać na czym stanęły negocjacje.

Tak zrobię, może ta informacja komuś pomoże w podjęciu decyzji. 

 

6 godzin temu, rotalplus napisał:

 

Nie rozumiem logiki konsultantów oferują Extra+ i C(6) za 70 zł/m-c i nie wiem co stoi na przeszkodzie żeby za 10 zł dołożyć brakujące 2 kanały z paczki C+? Przecież to jest irracjonalne

Dokładnie, tym bardziej, że  dobierając MMP za 20 zł i Elemeny podnoszę miesięczne zobowiązanie do +;- 100 -105 zł/ m.

Wtedy ja jestem zadowolony, a oni zarabiają..

No cóż.. - chyba znowu nie zrozumiałem oferty...

 

6 godzin temu, czarny_figa napisał:

Niestety nie masz co liczyć na HBO za 0zl do pakietu extra z 8canal+ za 79.99.Ten pakiet jest tak samo jak Comfort za 14.99 tylko dla osób którzy to mieli czyli "na odtworzenie oferty".Jaki miałeś do tej pory rachunek?? Możesz złapiesz się na darmowe miesiące co zrobi tańszy usredniona rachunek.IMO świąteczne promocje NC ma lepsze od Polsatu ale co kto lubi :)

Pewnie masz rację,  niestety  Teraz widzę, że błędem było przyklepanie obecnej umowy bez HBO (a miałem od początku, w sumie 6 lat) i C+ Discovery, Seriale - wtedy "Nie było dla mnie oferty" z w.w.  

Dlatego teraz słabe oferty są pokłosiem akceptacji okrojonej obecnej umowy.

Do maja na oznaczonym za Extra 6 C+ 69,99 + Man Pack 10,00 + Adventure TV 1,99 + Multiroom i Dekodery 0 zł. Razem ~ 82 zł/m

Teraz płacę  ok. 87 zł.

Wiadomo CP bez dwóch zdań ustępuje pod każdym względem,  dlatego ew. zmianę dostawcy TV traktuję jako zło konieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ z CANAL+ (8) + reszta dodatków (HBO, Filmbox, Cinemax itd), Canal+ 4K, Wynajem dekodera 4K, Eleven, Multiroom Standard - 136,89 zł

Dwa miesiące gratis więc wyjdzie średnio 125,48 zł na miesiąc, umowa na 24 miesiące.

Uda się coś zejść czy to raczej maks? Ugram Multi Man Packa w cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

@puszczyk83 jesli interesuje Cie MMP,Weź pakiet ze świątecznej pronocji superpremium za 129.99(tam jest MMP).powolaj się że nowy ma ten dekoder 4k za 0zl.dobierz eleven za 11.9 i poproś  o 2 miesiące gratis.

Edytowane przez czarny_figa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pawel napisał:

Jak chcesz taniej to poczytaj wątek. Wszystko jest opisane co i jak.

 

Czytalem forum kilkanascie stron wczesniej. Problem w tym ze wiekszosc watkow jest rozbudowanych o MR HBO inne pakiety, zblizonego do mojego bylo malo

16 minut temu, Pawel napisał:

Extra z 6C+ - 69,99

Eleveny 11,90 na 12m

Jeśli miałeś najem dekodera 15 zł to zapewne nie będą chcieli zejść niżej.Może do dychy się uda.

 

Niemniej dzieki za odpowiedz!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pawel napisał:

Pakietu jak wypisałeś nie dostaniesz taniej. Możesz go "skompletować" z innych opcji i zawartość będzie taka sama w niższej cenie.Ale to wymaga trochę kombinacji i determinacji.Dla wygodnych są ceny jak wyżej ;)

 

Domyslam sie ze mowisz o

Comfort za 22,50

rozszerzeniu do Extra

paczce C+ za 25,00 zl

Eleveny - 11.90 zl

 

Pytanie czy 3 pierwsze pozycje mozna zalatwic w jednej rozmowie pod koniec trwajacej rozmowy?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia dopełnienia jest na inną rozmowę. 

W trakcie przedłużania nie idzie tego załatwić.

 

Ja jednak wczoraj przedłużyłem - Comfort 19,99, C+ na 3m, HBO na 2m.

A dziś dobrałem dopełnienie do Extra za 10 zł.

 

Sprawę cameleonów trzeba będzie monitorować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...