Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Pawel @ver11 mam wrażenie, że aby opcja CANAL+ 0 zł 3 m i 30 zł/m dla Abonentów działała 3 pełne miesiące + miesiąc aktywacji (czyli prawie 4 miesiące) jej aktywacja musi nastąpić od 2 dnia miesiąca. Czyli jeśli aktywacja będzie dziś to C+ mamy do końca lutego, a jeśli w grudniu to do końca marca. Dodatkowo wydaje mi się, że jeśli @ver11 aktywuje nową promocję w grudniu to automatycznie za grudzień zapłaci według poprzednich warunków promocji, a czas trwania umowy ulegnie wydłużeniu o miesiąc.

Edytowane przez kubus.kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kubus.kul napisał:

@Pawel @ver11 mam wrażenie, że aby opcja CANAL+ 0 zł 3 m i 30 zł/m dla Abonentów działała 3 pełne miesiące + miesiąc aktywacji (czyli prawie 4 miesiące) jej aktywacja musi nastąpić od 2 dnia miesiąca. Czyli jeśli aktywacja będzie dziś to C+ mamy do końca lutego, a jeśli w grudniu to do końca marca. Dodatkowo wydaje mi się, że jeśli @ver11 aktywuje nową promocję w grudniu to automatycznie za grudzień zapłaci według poprzednich warunków promocji, a czas trwania umowy ulegnie wydłużeniu o miesiąc.

No tak nie doliczyłem miesiąca aktywacji.Umowa ulegnie wydłużeniu o miesiąc to oczywiste i jest to ujęte w tabelce.Co do dnia aktywacji to moim zdaniem nie ma znaczenia czy to będzie 1 czy 2 dzień miesiąca.Chyba, że jest to wyraźnie zaznaczone w regulaminie.Wielokrotnie aktywowałem różne dodatki pierwszego dnia miesiąca i nigdy nie było niejasności z tego tytułu.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się że jak zaakceptuję umowę 2 grudnia [a szybciej tego nie zrobię] lub później to ruszy ona 1 stycznia a za grudzień zapłacę 33,90.

Natomiast wszystkie kanały ruszą od razu.

Co do tych gratisowych miesięcy to może być tak że grudzień będzie "zerowym" ale pewności nie mam.

 

Tylko żeby dopełnienie w grudniu wyłapać za "dychę".

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w ICA od dzisiaj spore zmiany.Oczywiście pojawił się Comfort+ w cenie 22,50.Umowa przeszła na czas nieokreślony i zapełniła się zakładka z opcjami promocyjnymi :D Na samą opcję C+ mam ze trzy promocje.Wcześniej przez kilka miesięcy miałem pustą ofertę promocyjną. W sumie trochę dziwne bo mogę na włączać opcji i nie przedłużyć umowy która kończy się 31 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już masz standard jeśli chodzi o Comfort.

Przy wypowiedzeniu dają jeszcze za 14,90?

 

Uwzględniając że można otrzymać 3 miesiące gratis to moja oferta jest słaba ale to wszystko bez wypowiedzenia.

 

To dopełnienie u mnie jest na sztywno na jeden miesiąc czy niepełny grudzień + cały styczeń?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa przedłużona. Wcześniej Entry z Canal+ za 69,99 zł, Mediabox 5 zł.Teraz nowy Start + za 9.99 i Mediabox za 0 zł dla abonentów na 24 miesiące. Umowa przedłużona dopiero po wyłączeniu sygnału. Nie chcieli dać Mediaboxa za 0 zł, ale jakoś się dało.

Edytowane przez pablo12
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam umowę do końca lutego. Obecnie mój pakiet wyglada następująco:


- Extra+ z Canal - 94,99
- Multiroom Standard - 10,00
- WiFi PremiumBox - 5,00
- Eleven Sports - 11,90
- MultiMan Pack - 20,00
- HBO - 20,00
- HBO GO - 5,00
- SunDance HD - 2,99

Łącznie wszystko wychodzi mnie ok 169 złotych z groszami miesięcznie.

To co mnie interesuje to obniżenie abonamentu o jakieś 50-60 złotych. Czyli chciałbym płacić około 100-110 złotych miesięcznie. Z obecnego pakietu chciałbym zrezygnować z Man Packa, HBO I Sundance. Czyli podsumowując chciałbym pozostawić tylko

- Extra+ z Canal
- Multiroom Standard
- WiFi PremiumBox
- Eleven Sports
- same HBO GO bez kanałów HBO
- plus dorzucić pakiet Mistrzowska piłka

Teraz moje pytanie do was. Ile maksymalnie mogę ugrać na takim pakiecie? Czytając ten wątek widziałem, że pakiet Extra+ za który obecnie płacę 94,99 można już dostać za 79,99. A za ile obecnie można dostać Eleveny i Mistrzowską piłkę?

Jeszcze nie dostałem żadnej propozycji przez telefon ale na dniach ma do mnie dzwonić babka z nc+ z jakąś ofertą. Jeżeli nic nie wynegocjuję to mam składać wymówienie (ewentualnie dzwonić na ten krakowski numer)?

Dzięki z góry za odpowiedzi. Pozdrawiam.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roju poczekaj na telefon z NC+ to zobaczysz na czym stoisz, co dla Ciebie mają. Szału na początek przy tak wysokim abo nie spodziewaj się.  Masz jeszcze trochę czasu do końca umowy. Najlepsze oferty na przedłużenie są w ostatnim miesiącu. Cierpliwość popłaca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam bezproblemowe uzyskanie paczki Canal+ za 25zł do końca umowy. W czerwcu wznowiłem w okresie 14 dni umowę (schodząc z superpremium) na start za 9,99 i Canal+ 25/6 miesięcy z możliwością rezygnacji lub automatycznego zwiększenia do 40 od stycznia. Jeden telefon i 25 do końca umowy tj. września 2019, a nawet dłużej czyli do czasu dezaktywacji usługi. Dodatkowo HBO z GO za 20 na podobnych warunkach. Ogółem start + canal+ + HBO z GO za 54,99 na cameleonach, a w okresie nieoznaczonym 4 więcej. Pełne zadowolenie:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzisiaj przedłużyłem na warunkach jak poniżej.

 

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, Adventure TV HD, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, History HD_H2, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, SunDance HD, Najem PVR (Multiroom), Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Superpremium+ 99,99 zł24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO GO 0 zł 2 m i potem 5zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Sundance HD 0 zł 6m dla Abonentów, Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 112,92 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.11.2018 o 18:52, Buziaczek1982 napisał:

krisLLU Czemu nie skorzystałeś z 3 darmowych miesięcy,prawie każdy co znam i jest na wypowiedzeniu dostał sms w zeszłym tygodniu  z taką możliwością.

Znajomy wczoraj zszedł z Comfort 24,99 na 19,99 zł i dostał 3 miesiące za darmo...,drugi ma Comfort za 14,99 i przedłużył na tych samych warunkach i też dostał 3 miesiące darmo. Ja mam za 19,99 i w zeszłym tygodniu przedłużyłem i też dostałem 3 miesiące free.

Ktoś to może potwierdzić?

Czy rzeczywiście są takie oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...