Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

obecnie extra+ 6xC+ za 69,90zł.

 

oferta sprzed chwili :

Comfort + z 8xC+ 69,90zł na 24m - wtf?

 

po zwróceniu uwagi konsultantowi żeby się bardziej postarał, po naradzie z 'przełożonym' dał comfort+ z 8xC+ za 47,50 /24m.

o dopełnieniu nic nie mówił.

 

podziękowałem i powiedziałem że odezwę się 01.04 po zakończeniu umowy na co on rzucił do widzienia i walnął słuchawką. nice.

Czyli comfort za 22.50zl +C+ za 25zł.

Normalka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

obecnie extra+ 6xC+ za 69,90zł.

 

oferta sprzed chwili :

Comfort + z 8xC+ 69,90zł na 24m - wtf?

 

po zwróceniu uwagi konsultantowi żeby się bardziej postarał, po naradzie z 'przełożonym' dał comfort+ z 8xC+ za 47,50 /24m.

o dopełnieniu nic nie mówił.

 

podziękowałem i powiedziałem że odezwę się 01.04 po zakończeniu umowy na co on rzucił do widzienia i walnął słuchawką. nice.

Ja dostałem SMS żeby zadzwonić na kierunkowy 12. Niestety zadzwoniłem. Taniej niż 78 (teraz za Extraz 8C+ płace całe 2 zł więcej) za Comfort z C+x8 się podobni nie da. Spokojnie podziękowałem. Konsultant się pytał czy mają dalej nie dzwonić, powiedziałem że jak będzie za 50 zł to proszę o telefon, na co znów już nerwowy wykład że taniej się nie da. Pożyjemy, zobaczymy. Antenę DVB-T naprawiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

Jestem abonentem od wielu lat. Ostatnio postanowiłem założyć a mianowicie przejść z drugiej płatności z telewizji na kartę na drugi abonament. Zadzwoniłem do centrum obsługi i podpisałem umowę na drugi abonament. Też się ucieszyłem bo zależało mi na Canal+. Dostałem ostateczną ofertę pakiet Start+ i do tego Canal+ i HBO z Opcją włącz/wyłącz na 6 miesięcy. Umowa na 12 miesięcy w cenie 44,99. Jakie było moje zdziwienie gdy dzisiaj wszedłem na moje nc plus i na mój drugi abonament i w ofercie jest tylko HBO a nie ma Canal+. Dzwoniłem do nich przed chwilą i rzeczywiście konsultant powiedział że jest HBO a niema Canal+. Trochę mnie to poirytowało i złożyłem reklamacje która do 1 miesiąca ma być rozpatrzona. Może nawet wciągu dwóch dni to zależy. Czy ktoś miał już podobny przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wypowiedzenia nie dało się ugadać, tylko więcej niż obecnie (Extra+8xC+MR+WifiPremium+Sagem(własny) za 79,90 ). Więc wczoraj wypowiedzenie złożone w punkcie (termin umowy do końca kwietnia). Zobaczymy co się uda. Zależy mi na Canal+VOD, więc celuje w Comfort+8xC+MR z tymi dekoderami, ma nadzieję że około 50 zł. Ale takie sukcesy coś może się udać dopiero pod koniec kwietnia albo dopiero w maju

 

Po co ci Canal+VOD jak na wifi premium boxie będziesz miał nc+ go tv bezprzewodowo a tam setki filmów i seriali a nie 10 na krzyż

 

Wczoraj telefon w południe laska powiedziała jedno zdanie i rozłączyło rozmowę . Oddzwania do dziś.

Dziś wieczorem telefon od faceta i gadka szmatka co by Pan chciał pooglądać czy pasuje Panu oferta i po namyśle zadzwonię do Pana później bo żeby przygotować tanią fajną ofertę potrzebuje czasu

Czas na wypowiedzenie bo to jest jakaś parodia.

Ja miałem WiFi Premiumboxa w dzierżawie za 0zł od początku, ale to dlatego, że kilka lat temu zapłaciłem za niego droższą aktywację (bodajże 199zł). A czy da się zejść z dzierżawą z 5zł na 0zł? Szczerze wątpię, ale próbować można.

 

Aktywacja była za 149zł i też mam go za 0zł a najem jak najbardziej przy aneksach jest zdejmowany także próbuj. Kiedyś miałem opłatę za paca bodajże 10zł i przy kolejnym aneksie została zrabatowana do zera.

Edytowane przez kondziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przepraszam z góry ale zapytam bo przeglądając wątek nie znalazłem dokładnie mojego przypadku. Mam teraz:

NC+ Extra+,8xCanal+,NC+GO,HBO za 0zl bez GO (Dekoder Pace) - 79,99 zł

 

Dzwonią z nc+ od 2 miesięcy ale ich oferty to 105zl z HBO , lub 79,99 i HBO na 6m gratis. Jak na ofertę z wieszającym się ciagle Pace (wymieniany już 5 razy, maja mnie w [beep]ie i cynicznie wymieniają na następny wadliwy Pace) i bez ligi mistrzów od 2018 to zdecydowanie nieatrakcyjne. Jutro składam wypowiedzenie, chciałbym utrzymać to co mam ale z nowym dekoderem.

 

Czy możecie podać przykład oferty utrzymaniowych na to:

NC+ Extra+,8xCanal+,NC+GO,HBO (bez HBO GO) i Dekoder WIFI Premium BOX ?

 

Dzięki

Kuba

Edytowane przez kszmigie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki pakiet to za 89.99 zł+ opłata za dekoder pewnie bedzie to jakieś 5 zeta najmu.Ale możesz pokombinować z opcjami przy umowie tylko na Comfort za 22.50 zł.Co i jak jest w wątku wiele razy opisywane.Za wifi premium boxa bo zapewne ten zaoferuja też się nie zgadzaj na żaden aktywacje i najmy tym bardziej że posiadasz Pace i Camela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że będą chcieli wycisnąć jak najwięcej czyli ok 5 zł najmu.Inni dostaja to nawet za free.Jak widać nie czytałeś wcale wątku jak musisz mieć Extra+8C+ zamaist odpowiednik z opcji taniej to Twoja sprawa.Edit To samo mam tylko trochę inaczej skonfigurowane?

image.png

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przepraszam z góry ale zapytam bo przeglądając wątek nie znalazłem dokładnie mojego przypadku. Mam teraz:

NC+ Extra+,8xCanal+,NC+GO,HBO za 0zl bez GO (Dekoder Pace) - 79,99 zł

 

Dzwonią z nc+ od 2 miesięcy ale ich oferty to 105zl z HBO , lub 79,99 i HBO na 6m gratis. Jak na ofertę z wieszającym się ciagle Pace (wymieniany już 5 razy, maja mnie w [beep]ie i cynicznie wymieniają na następny wadliwy Pace) i bez ligi mistrzów od 2018 to zdecydowanie nieatrakcyjne. Jutro składam wypowiedzenie, chciałbym utrzymać to co mam ale z nowym dekoderem.

 

Czy możecie podać przykład oferty utrzymaniowych na to:

NC+ Extra+,8xCanal+,NC+GO,HBO (bez HBO GO) i Dekoder WIFI Premium BOX ?

 

Dzięki

Kuba

Nic nie czytałeś. Nawet z wypowiedzeniem nie dostaniesz taniej niż Ci zaproponowano. Chyba, że zrobisz jak kolega @czerstwy napisał. Dekodera też za free nie dostaniesz. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ci Canal+VOD jak na wifi premium boxie będziesz miał nc+ go tv bezprzewodowo a tam setki filmów i seriali a nie 10 na krzyż

Jak będę miał  6xCanal+ to na Wifi PremiumBox będę miał dostęp do tej internetowej biblioteki ? To mi by zdecydowanie wystarczyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długich negocjacjach udało się zejść na comfort, jak większość z Was :D
Podobno już nie ma dopełnienia do extra za 10zł, tylko za 20. Dopytywałem kilka razy, starałem się ugrać, niestety nie dało się, mam próbować za miesiąc.

A za 6mcy walka o C+ w dobrej cenie.

Pozdrowienia dla pana Mateusza za cierpliwość ;) ja bym tak nie mógł pracować.

 

w1b6zk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest wśród Was ktokolwiek, kto dostał Extra+, 6xC+, HBO na 6m i najem MediaBoxa poniżej kwoty 74,99 na 24m?

Lub ewentualnie jeszcze jakiś gratis do takiego zestawu?

HEJKA ja miałem propozycję Ekstra + canał + (6) + hbo na 6 miesięcy gratis za 69 zł umowa na 15 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie czytałeś. Nawet z wypowiedzeniem nie dostaniesz taniej niż Ci zaproponowano. Chyba, że zrobisz jak kolega @czerstwy napisał. Dekodera też za free nie dostaniesz.

Ppowaznie? Nic? O kurczę... a tak się starałem. Ale dziękuje za korektę.

mam próbować za miesiąc.w1b6zk.jpg

Wielu z Was pisze ze będzie to czy owo negocjować później , jaka będziecie mieli pozycje do jakichkolwiek negocjacji? Teraz macie cała umowę wygasającą, a potem?

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...