Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja oferta aktualnie to: Extra z 8C+ 84,90PLN, HBO 0PLN, HBO GO 10 PLN, Eleveny 11,90PLN,  Multi standard 0PLN, w sumie 106,80PLN.

Wypowiedzenie z złożone z terminem na koniec marca.

Tel z Nc+ z propozycją tej samiej ceny przez 12 miesięcy i przez kolejne 3 ok 116 PLN. Umowa 15 miesięcy.

Podziękowałem i poprosiłem o kontakt w wypadku lepszej oferty.

Jaka Wasza ocena, jest możliwość zejścia niżej niż 106,80 PLN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, 

 

i ja otrzymałem smsa "Święta bez telewizji ? ....zadzwoń..." :)

 

Jeszcze nie dzwoniłem, poczekam. 

 

Teraz mam extra + 6c za 69,90 pln + 11 za 15pln

 

Zdecydowanie trzeba będzie dokupić Cyfrowy Polsat, bo jednak będzie tam LM..., także w NC+ chciałbym zejść z ceny do min. 

 

Czy mógłby mi ktoś dopisać za ile najmniej mogę dostać poszczególne pozycje w tych dwóch wariantach. Raczej umowa 24 miesiące, bo będzie tańsza.

 

pakiet startowy (za ile) + dopełnienie do comfort (za ile i na ile) +  6C (na pół roku za ile ?)  + Eleveny (na miesiąc, za ile ? ) + 

pakiet comfort(za ile) + dopełnienie do extra (za ile i na ile) + 6C (na 6m za ile) + Eleveny (na miesiąc za ile )

 

i pytanie odnośnie ncgo. Czy w startowym i comfort będę w ogóle miał i czy będzie to 100h ?

 

dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie

umowa na czas nieokreslony MR 6x C+ dwa PACE opłata ok. 88 zł czy jest szansa wymienić jeden dekoder na 4K ?

Nic nie wymenisz. A jak w przyszłości zechcesz wumieniać, jak bedziesz umowę przedłużał, to papa Pejsy i MR. Witaj 4k za 15zł/m + aktywacja oraz opłata za MR 10zł/m + aktywacja. Radzę poczytać trochę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję Waszej porady. Obecnie posiadam pakiet extra+ z 6C+ i multiroom standard, dekoder główny to wifi premiumbox a drugi wifibox+ i płacę abonament 74,99 + 5zł najem dekodera. Przez telefon proponowali mi wyłącznie przedłużenie umowy na tych samych warunkach lub + 5zł za 2 dodatkowe C+. W punkcie jak powiedziałem, że chcę zrezygnować sprzedawca zaproponował to co mam teraz za 69,99 + 5zł najem dekodera. Czy Waszym zdaniem jest sens składać wypowiedzenie, czy propozycja, którą otrzymałem jest już maksymalną ofertą. Słyszał ktoś z Was może czy można zdjąć opłatę za najem wifi premiumboxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszał ktoś z Was może czy można zdjąć opłatę za najem wifi premiumboxa?

Ja miałem WiFi Premiumboxa w dzierżawie za 0zł od początku, ale to dlatego, że kilka lat temu zapłaciłem za niego droższą aktywację (bodajże 199zł). A czy da się zejść z dzierżawą z 5zł na 0zł? Szczerze wątpię, ale próbować można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wypowiedzenia nie dało się ugadać, tylko więcej niż obecnie (Extra+8xC+MR+WifiPremium+Sagem(własny) za 79,90 ). Więc wczoraj wypowiedzenie złożone w punkcie (termin umowy do końca kwietnia). Zobaczymy co się uda. Zależy mi na Canal+VOD, więc celuje w Comfort+8xC+MR z tymi dekoderami, ma nadzieję że około 50 zł. Ale takie sukcesy coś może się udać dopiero pod koniec kwietnia albo dopiero w maju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne Grono,

 

po miesiącu negocjacji zgodziłem się na przedłużenie umowy.

 

Obecnie extra+ 6C+ 69,9 zł + eleven 15 zł + dekoder Pace 0zł

 

Udało się wynegocjować:

 

Start+ 17,5 zł + 8C+ / 6 mies 25 zł dekoder ten sam 0 zł jakieś dopełnienia na miesiąc do comfortu + miesiąc HBO

 

Umowa na 15 miesięcy

 

Razem 42,5 zł

 

Chciałem mieć najtaniej jak się da ligę angielską, myślę, że wyszło nie najgorzej, chciałem też mediaboxa bez kasy za aktywację z dzierżawą za 2 zł, nie dało rady z uwagi na brak multiroomu, chciałem też comfort zamiast startu, też nie dało rady z uwagi na długość umowy, cena 22,5 zł ale umowa na 24 miesiące co było dla mnie nie do przyjęcia. Tak jak mówiłem tylko LA mnie trzyma przy nc+ a prawa mają do końca przyszłego sezonu, zobaczymy co dalej.

 

Reasumując, dzięki za wszystkie informacje i życzę udanych negocjacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło się czyta, że ktoś w 7. niebie.

Wielu wybrałoby Comfort+ 22,5 + 8xCanal+ 25 zł.

A gdyby jeszcze dodać, ze niejaki Grono. Jacek Grono powyższe ogląda  i zostaje mu w kieszeni 10 groszy miesięcznie. No to sukces i zadowolenie względne.

 

No, dobra. Jacek to oczywiście postać fikcyjna. Jednak w legendach jest sporo realnej prawdy. Wiele osób to wie.

Edytowane przez Janina11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

obecnie extra+ 6xC+ za 69,90zł.

 

oferta sprzed chwili :

Comfort + z 8xC+ 69,90zł na 24m - wtf?

 

po zwróceniu uwagi konsultantowi żeby się bardziej postarał, po naradzie z 'przełożonym' dał comfort+ z 8xC+ za 47,50 /24m.

o dopełnieniu nic nie mówił.

 

podziękowałem i powiedziałem że odezwę się 01.04 po zakończeniu umowy na co on rzucił do widzienia i walnął słuchawką. nice.

Edytowane przez pokrywek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś kolejny dzień negocjacji i kolejna oferta. Ta już mi odpowiada i raczej ją dziś zatwierdzę.

Dopełnienie do Extra+ do końca kwietnia - później dalsze negocjacje jak w postach powyżej.  Canal+ 6mieśięcy za 25zł pózniej dalsze negocjacje lub wyłączenie.

 

Obecna oferta do 31.03.2018  -  79,90zł  Ekstra+,8C+,HBO(bez GO),Multiroom Standard, i dwa tunery (Pace,Sagemcom z których nie korzystam)  Pozdrawiam 

 

f2a83ddb3f56.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...