Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki pakiet bo mam rodzinę i każdy coś tam chciał dla siebie. Gdyby sam żużel - 1 kanał kosztował 100 zł, nie miałbym wyboru. CP nie ma ekstraligi i GP. Po prostu twierdzę, że ludzie trochę przeginają co do swoich oczekiwań. Psioczą, że drogo, a i tak 95% przybija to co NC+ da na swoich warunkach. Zapowiedzi, że jak nie dadzą czego chcę i za ile chcę to pójdę do CP są śmieszne. 


Zależy ci na Ekstralidze żużlowej i z tego powodu masz pakiet Extra+8C+?Z tego co wiem a ogladam trochę to wszystko na dzieńdzisiejszy jest w Comfort.Chciałeś ża 82 zł?Trzymaj taniej

image.png

Takich ofert już nie dają. Od 2 miesięcy śledzę forum i nikt nie ma takiej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego przeginają?Oferta schodzi na psy sportowa a po tym sezonie może być jeszcze gorzej gdyż kończą się kolejne prawa.Jakość techniczna w dół prawa sportowe coraz gorsze reklamy w kanałach premium a ceny takie same lub nawet wyższe.Na podstawie czego?Operator potrafi liczyć a abonent podobnie i nie na zamiaru dokładać do centrali w Francji.Sprawdz jak wygladają przedłużenia w konkurencji  jak tam traktowany jest abonent.Nigdy się nie dowiemy ile jest odejść bo teraz to już wliczają co można by baza abonencka wyglądała przyzwoicie.Ja wypowiedzenie puściłem 1 grudnia i nie zadzwonili ano razu. :lol2: A esemesy dostaję bardziej zachęcajace do kontaktu z konkurencji (telefon w Plusie).Tu taniej nie będzie i takie bzdety nie zachęcaja do żadnego kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że na module Conax (moja własność) nie można mieć Canal +Now w 4K. Generalnie to dla mnie nie problem. Przeżyję i doczytałem na forum, że nie można odbierać 4K z tym sprzętem.

 

Kilka dni temu podpisałem umowę (po wypowiedzeniu związanym z Universalem) na Comfort (22,50 zł), HBO i HBO GO (20 zł) i Canal+ na 6 miesięcy (25 zł).

Reklamowałem Canal+ Now i ostatecznie zdecydowali mi się wyłączyć Canal+ bez konsekwencji.

 

Niemniej przemyślałem i zdecydowałem, że pozostawię sobie opcję. Kolejny telefon. Nie dało się odkręcić mojej reklamacji, ale od 1 stycznia został mi włączony Canal+ na cały okres umowy (24 miesiące) za 25 zł.

 

W sumie więc na cały okres umowy - 24 miesiące - za 67,50 mam Comfort+ z 8 programami Canal+ i HBO z HBO GO. Generalnie zależy mi na filmach, a nie na sporcie.

 

Podejrzewam, że jak po 1 lutego (wtedy wyłączą mi Extra) zadzwonię, to dopełnienie dostanę za niewielkie pieniądze.

 

Korzystam z własnego modułu do telewizora, zatem nie wiem jak by ta opcja wyglądała z tunerem od nich czy multiroomem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tu na myśli fakt, że Superpremium kosztuje po negocjacjach 99 zł plus jakieś tam bonusy, a czytam na forum, że jak nie dadzą za 89,00 to odchodzę, po czym za parę dni informacja na forum, że podpisałem za 99, a o pół roku HBO nie chciało mi się walczyć...i z oferty zadowolony. To po co podpisał, jak konkurencja taka super i dużo tańsza. Faktem jest, że CP ma atrakcyjniejsze ceny, ale nie zawsze mają w ofercie to co byśmy chcieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że na module Conax (moja własność) nie można mieć Canal +Now w 4K. Generalnie to dla mnie nie problem. Przeżyję i doczytałem na forum, że nie można odbierać 4K z tym sprzętem.

 

Kilka dni temu podpisałem umowę (po wypowiedzeniu związanym z Universalem) na Comfort (22,50 zł), HBO i HBO GO (20 zł) i Canal+ na 6 miesięcy (25 zł).

Reklamowałem Canal+ Now i ostatecznie zdecydowali mi się wyłączyć Canal+ bez konsekwencji.

 

Niemniej przemyślałem i zdecydowałem, że pozostawię sobie opcję. Kolejny telefon. Nie dało się odkręcić mojej reklamacji, ale od 1 stycznia został mi włączony Canal+ na cały okres umowy (24 miesiące) za 25 zł.

 

W sumie więc na cały okres umowy - 24 miesiące - za 67,50 mam Comfort+ z 8 programami Canal+ i HBO z HBO GO. Generalnie zależy mi na filmach, a nie na sporcie.

 

Podejrzewam, że jak po 1 lutego (wtedy wyłączą mi Extra) zadzwonię, to dopełnienie dostanę za niewielkie pieniądze.

 

Korzystam z własnego modułu do telewizora, zatem nie wiem jak by ta opcja wyglądała z tunerem od nich czy multiroomem.

Bardzo dobry przykład jak można dostać dobry pakiet w rozsądnej cenie dopełnienie do Extra zapewne wyrwiesz za 10zł miesięcznie.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja oferta z dzisiaj:

 

24 m-ce

Extra + 6 canal plus  69,90 zł

HBO - do końca stycznia 0 zł

Eleveny -  11,90

 

Razem 81,80 zł

 

Jest szansa na coś lepszego? Widzę, że kilka dodatkowych miesięcy elevena za 0 zł mógłym wyszarpać.

 

Jeżeli chciałbym wymienić dekoder na wifi Box to dopłacam 2 zł miesięcznie (aktywacja 0), a wifi premium box 5 zł miesięcznie (0 zł aktywacja)

 

A te 6C+ to nie są czasami na pół roku? Bo ja też miałem taką ofertę ale za 6c+ na pół roku a potem dopłata. 

 

Przy tym co otrzymałeś jeśli faktycznie tak by było przez 24 -m-ce sam bym się zdecydował a tak... chyba nic z tego nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te 6C+ to nie są czasami na pół roku? Bo ja też miałem taką ofertę ale za 6c+ na pół roku a potem dopłata. 

 

Przy tym co otrzymałeś jeśli faktycznie tak by było przez 24 -m-ce sam bym się zdecydował a tak... chyba nic z tego nie będzie. 

 

Potwierdziłem taką ofertę,

pierwsze dwa miesiące - gratis

 

 

 

Szanowni Państwo,

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi nc+. Poniżej znajdą Państwo wszelkie szczegóły:

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 81,89 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł 12 m i 11,90 zł/m dla Abonentów (07/17), HBO 0 zł 6m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość w kółko pyta mniej więcej o to samo. Małe podsumowanie dla leniwych:

- Extra+ z 6xC+ za 69.99zł przez 24m to standard dla przedłużających;

- Eleveny: do max 5m gratis (najpóźniej w ostatnim darmowym miesiącu zlecenie wyłączenia i nowe negocjacje ceny na kolejne miesiące) lub 7.95zł na 12m (raczej dla wybranych, potem zlecenie wyłączenia i nowe negocjacje), a już na pewno 11.90zł na cały okres umowy dla wszystkich bez większych negocjacji;

- HBO: do max 6m gratis (najpóźniej w ostatnim darmowym miesiącu zlecenie wyłączenia i nowe negocjacje ceny na kolejne miesiące) lub/i 20-25zł/m razem z HBO GO;

- do tego wszystkiego: do max 3 miesięcy abonamentu gratis (chociaż w grudniu mało kto dostał 3 miesiące, chyba tylko 1 osoba pisała, że dostała 3m, przeważnie dają obecnie 2 miechy gratis po negocjacjach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dawno mnie tu nie było, ale chciałem pochwalić się swoją ofert. Sprzęt po Cyfrze+ multi room , umowa do maja 2018r. Telefon z niby NC+ oferta na 24 mcExtra+,8xC+, HBO+HBOGO oraz Eleven + multi room za 87,95 zł !!! Bomba. Jednak informacja na emalia HBO+HBOGO na 6 m-cy. Okazało się , że to facet z zewnętrznej firmy call-center. Reklamacja uznana- teraz sam sobie zazdroszczę . Pozdrawiam udanych negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożone , biorę pod uwagę wariant jego wycofania i przejścia na nieoznaczony do czasu jak okaże się w jakiej formie Polsat będzie udostępniał Ligę Mistrzów i Europy (np.  jak tenis w nc+ albo tylko na swoich antenach).

 

A i zawirowania z innymi prawami piłkarskimi też mogą być w niedługim czasie. 

Edytowane przez marcinello83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmowa z konsultantem z krakowskiego numeru - chciałbym golasa Extra + za 44.99 zł niestety to tylko dla tych którzy schodzą z płatności  dotychczasowej 54 zł . Dla mnie oferta tą którą chciałbym za 57 zł. Konsul powiedział że może będzie lepsza w styczniu (  wypowiedziana umowa do 31.01.18) na razie odmówiłem - czekam do stycznia ;).

Edytowane przez REM.explorer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sam zadzwoniłem wypowiedzenie złożone na koniec trwania umowy tj. 30 marca 2018 obecnie comfort +6C+ za 59,90zł

i pytam czy dostanę 

Extra +6C+ za 69,90zł

2 miesiące abonament gratis 0 zł

5 miesięcy gratis Eleven 

umowa 24 mc

Konsultantka potwierdziła że w/w ofertę może mi zaproponować ale wolałem poczekać do 2 stycznia i niby ma zadzwonić 2 stycznia ale konsultantka nie jest pewna czy w/w oferta będzie dla mnie dostępna w styczniu

a ja mam pytanie jak sądzicie w ogóle zadzwoni tego 2 stycznia czy raczej nie oddzwaniają ?

Bo wtedy miał bym miesiąc dłużej eleveny a umowa i tak będzie 24 mc liczone od kwietnia 2018r a z tego co wiem to extra i eleweny włączyli by od razu czyli 2 styczeń co było by dla mnie korzystne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw co masz , bo teraz będzie drożej, podejrzewam że prognoza płatności po okresie oznaczonym wyniesie mniej niż dziś, Extra 8C+ to 79,99zł i HBO 20zł

 

Pytanie-czy ktoś dokupował ostatnio dopełnienie extra do comfortu i za ile?

Edytowane przez Marcin80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za podzielenie się swoimi ofertami. Mam nadzieję, że uda mi się wkrótce zdobyć dopełnienie do extra+ w atrakcyjnej cenie.

 

Wypowiedzenie złożone na początku grudnia z powodu Universal Channel.

Miałem umowę na 15 miesięcy do końca lutego 2018 r.:
extra+ za 44,99 zł,
HBO i HBO GO za 20 zł,
History HD za 1,99 zł.
Dzwonili kilkanaście razy, nie odbierałem. Pierwszy raz odebrałem w sobotę, tydzień temu. Jakiś opryskliwy konsultant zapytał co potrzebuję, żeby wycofać wypowiedzenie. Zaproponowałem comfort+ za 22.50 zł. Ich oferta to było chyba 27 zł za comfort+ i oczywiście, że nie ma takiej oferty dla mnie i taniej nie będzie. Widać było, że chce jak najszybciej skończyć rozmowę. Więc na koniec powiedziałem, żeby więcej nie dzwonili... i nastała błoga cisza :D
Dzisiaj sam zadzwoniłem i od razu dziewczyna zgodziła się na comfort+ 22,50 zł, History HD 1,99 zł: 
 
78c1cfef4b9e68911b763a210ef214ad.png
 
Standardowo dopełnienie do extra+ do końca stycznia.
Umowa będzie aktywowana przez nich za tydzień (bo za grudzień zapłaciłem już pełne stare abo i nie ma możliwości zwrotu/rozliczenia).
Mam co chciałem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...