Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 dni po złożeniu wypowiedzenia w punkcie telefon z Krakowa. Najpierw pan spytał czy naprawdę mi zależało na Universal czy chce po prostu skorzystać z okazji, odpowiedziałem szczerze, że przez ostatnie 5 lat nie pamiętam czy kiedykolwiek UCH oglądałem. ;) Powiedziałem, że chciałbym obniżyć moją ofertę do samego Extra+, zrezygnować po prostu z HBO oraz wszystkich Canal+. Cena jaką mi zaproponował to 54.99zł za Extra+ oraz 15zł za multiroom (mediabox i 1 dodatkowy dekoder) czyli razem 70zł miesięcznie... A jak się spytałem czy może da się Comfort+ jakoś w fajnej cenie to 34.99zł. Oczywiście odmówiłem, dopytałem dlaczego czasami są możliwe fajne promocje, a on mi po kilkunastu latach w Cyfrze proponuje ceny 5zł niższe od standardowych, to pan się obruszył, że jemu tez zależy bym przedłużył umowę na jak najlepszych warunkach bo na tym zarabia i większych rabatów mi spod lady nie wyczaruje, ponieważ one są dostępne tylko dla klientów którym umowa się kończy, a nie rezygnują z niej w połowie. Poczeka pan ładnie do końca umowy to niższe ceny się znajdą. Chyba myślał, że mnie przekona bo po mojej odpowiedzi, że w takim razie wypowiedzenie dalej obowiązuje bo te warunki mi nie odpowiadają, było dobre 5 sekund ciszy w słuchawce zanim się pożegnał. Jak myślicie, zadzwonią jeszcze czy szykować powoli sprzęt do oddania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Danio 237

 

Witam z tego co wiem fajne oferty pojawiają się po zakończeniu umowy a 14-stoma dniami do oddania sprzętu po prostu zadzwoń pod 22 310 4747 7 dni w tygodniu od 7-22:50 i spytaj gdzie masz zwrócić zestaw nc+ a wtedy oni się dogadają z tobą co do oferty wiem to od ludzi z nc+ udzielających się tu na forum Satkurier.pl :) powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzialem umowę w związku z wycofaniem Universala. Czy jak przedłuże umowę w grudniu to mam go za darmo? W Ica jest wystawiony rachunek płatny do 18.Jak przedłuże po tej dacie to grudzień musi być już płatny? Chciałem poczekać do końca grudnia licząc, że pojawią się jakieś fajne oferty. Jednak w przypadku gdybym musiał opłacić fakturę to warto przedłużyć przed 18. Jak to dokładnie jest?

Edytowane przez ShinobiQWE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panów

Po raz trzeci bedę korzystał z tego działu bo zaczynają się telefony  :-|

Moja obecna oferta (do marca) superpremium 8c+  +2xhistory+adventure razem 104zł.

Dzisiejsza pierwsza oferta to samo razem z filmboxami za 107zł umowa na 2 lata

Niby całkiem fajna propozycja jak na początek, ale mam kilka pytań

Obecnego turboboxa mogę wymienić na wifipremiumbox+ chyba za 49zł potem bez oplat. Czy warto nie wiem? dysk też 500gb na plus opcja wifi.

Gdybym wymienił tuner chciałbym dobrać multiroom  z tunerem dvb-t niestety pani zaproponowała mi 49zł aktywacji i 10zł miesięcznie. Tutaj moje pytanie czy taki multiroom mogę wytargać za 0zł? bo podobno takich opcji nie ma.  :>

Ogólnie superpremium na pewno wytargam w dobrej cenie, bo od sześciu lat mam go za 99zł  pytanie tylko o te tunery i multiroom co mogę wyszarpać? Jest jakiś dodatkowy tuner do multiroomu z dvb-t i wifi aby nie ciągnąć kabli?

Edytowane przez Kris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MR za 0zł nie dostaniesz.

 

Jako główny dekoder za 49zł możesz wziąć tego WifiPremium, ale jak masz Turbo to pilot będzie cię wkurzał. Moim subiektywnym zdaniem lepiej już wymienić na MediaBoxa jeżeli wifi nie jest konieczne.

 

Jako dekoder dodakowy nie ma nic z dvb-t obecnie, WifiBox albo Sagem, ale ten wifi nie ma. Oba to loteria. Najlepszym wyborem byłaby mydelniczka, nie ma wifi ale stabilnością bije na głowę resztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MR za 0zł nie dostaniesz.

 

Jako główny dekoder za 49zł możesz wziąć tego WifiPremium, ale jak masz Turbo to pilot będzie cię wkurzał. Moim subiektywnym zdaniem lepiej już wymienić na MediaBoxa jeżeli wifi nie jest konieczne.

 

Jako dekoder dodakowy nie ma nic z dvb-t obecnie, WifiBox albo Sagem, ale ten wifi nie ma. Oba to loteria. Najlepszym wyborem byłaby mydelniczka, nie ma wifi ale stabilnością bije na głowę resztę.

 

Dzięki

No własnie miałem w rękach pilota wifipremium i widzę że nie ma nawet klawisza list czyli bezpośredniego wejścia na listę nagrań. Z tym muliroomem myślałem nad czymś prostszym dla starszej osoby dvb-t+ parę kanałów typu Tvn24  ale skoro na rok z aktywacją wyjdzie to 170zł to wolę pozostać przy karcie smart HD i swoim tunerze. Wychodzi na to że nie będzie czego negocjować. Turbobox póki co jeszcze działa ok, a wymienić mogę go chyba w każdej chwili. Czyli obecnie dysk 1tb ma tylko tuner 4K? A co można by do superpremium  wytargać za free nie licząc sportu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

umowę mam do marca 2018, ale już zadzwonii do mnie z ofertą.

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, Eleven Sports, History HD_H2, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR, Najem PVR (Multiroom), Elevenyx3 za 84,99

plus dorzucił hbo na 7m.

Czy ktoś wyrwał taki pakiet taniej ? Przyznam trochę mnie zaskoczyli tak wczesnym telefonem i nie mam rozeznania. Umowy jeszcze nie zdążyłem wypowiedzieć, a mimo to pierwsza propozycja i zostali przy starej cenie i dorzucili history hd i hbo na 7m. Mówił coś jeszcze o jakimś jednym programie, ale na przesłanej umowie go nie widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do konca grudnia, teraz extra z canal 8x, i multi z 2 camelami za 79,90... teraz proponuja  to samo tylko z 6 canalami na 15 mies i hbo 6 mies gratis za 72,50? elevenow na 5 mies nie chca dolozyc... brac to??

ja mam teraz extra z canal (tylko  6x), i multi z 2 camelami 2xPVR za 69,90, także raczej bez rewelacji, a biorąc pod uwagę, że za rok już w ogóle ciekawego sportu nie będzie w C+sport, to dzisiaj odrzuciłem oferte. Proponowali to samo plus eleveny za 15 i dorzucali history i hbo na 7m. Umowa 24m

 

ps. ktoś coś słyszał czy będą przedłużali umowę na NBA ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Moja obecna umowa kończy się z końcem marca 2018.
Mimo wszystko chciałem złożyć wypowiedzenie, a że pojawiła się opcja z UCH zrobię to wcześniej.
Poprzez stratę Ligi Mistrzów jestem niemal pewien, że umowy już nie przedłużę. Chyba, że zaproponują coś naprawdę ekstra.
Obecnie mam Extra+ 8C+  za 79,99 Eleven - 15,90 i Najem mediaboxa za 5zł. Razem 100,89.
Na HBO, Cinemax mi nie zależy.  Za ile najniżej można wyrwać ten pakiet?
Dodatkowo wymiana dekodera, bo ten już jest stary i się często wiesza.

Zastanawiam się nad migracją do CP. Średnio wychodzi 70zł za najwyższy pakiet. Do tego będzie Liga Mistrzów, o ile Solorz czegoś nie wymyśli z PPV czy innymi płatnymi kanałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam teraz extra z canal (tylko  6x), i multi z 2 camelami 2xPVR za 69,90, także raczej bez rewelacji, a biorąc pod uwagę, że za rok już w ogóle ciekawego sportu nie będzie w C+sport, to dzisiaj odrzuciłem oferte. Proponowali to samo plus eleveny za 15 i dorzucali history i hbo na 7m. Umowa 24m

 

ps. ktoś coś słyszał czy będą przedłużali umowę na NBA ?  

 

Czyli w zasadzie miales wczesniej to samo, zapomnialem napisac, ze mnie z Elevenami na calosc umowy proponowali za 82,5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad migracją do CP. Średnio wychodzi 70zł za najwyższy pakiet. Do tego będzie Liga Mistrzów, o ile Solorz czegoś nie wymyśli z PPV czy innymi płatnymi kanałami.

 

Ja biorę ten pakiet za średnio 71 złotych z CP, a z NC+ będę negocjował najniższy jaki się da z paczką C+. Teraz płacę 112 PLN za Superpremium z HBO GO i Elevenami (bez Cinemaxów i Filmboxów, które są w CP), a tak to będę płacił podobnie i będę miał wszystko.

 

Dziś w punkcie złożyłem wypowiedzenie. Gość mi kazał wniosek wypełniać własnoręcznie :)

Edytowane przez przemm82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Moja obecna umowa kończy się z końcem marca 2018.

Mimo wszystko chciałem złożyć wypowiedzenie, a że pojawiła się opcja z UCH zrobię to wcześniej.

Poprzez stratę Ligi Mistrzów jestem niemal pewien, że umowy już nie przedłużę. Chyba, że zaproponują coś naprawdę ekstra.

Obecnie mam Extra+ 8C+ za 79,99 Eleven - 15,90 i Najem mediaboxa za 5zł. Razem 100,89.

Na HBO, Cinemax mi nie zależy. Za ile najniżej można wyrwać ten pakiet?

Dodatkowo wymiana dekodera, bo ten już jest stary i się często wiesza.

 

Zastanawiam się nad migracją do CP. Średnio wychodzi 70zł za najwyższy pakiet. Do tego będzie Liga Mistrzów, o ile Solorz czegoś nie wymyśli z PPV czy innymi płatnymi kanałami.

Przy obecnym zobowiązaniu możesz powalczyć o fajną ofertę na Superpremium.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie posiadam pakiet Extra 8 C + , multiroom standard ,w opcji na 2 lata za 79,90. Umowa kończy się w styczniu 2018. Miałem kilka telefonów z DUK , ale żadnej sensownej propozycji. W poniedziałek wysyłam wypowiedzenie. Za ile da się ugrać ten sam pakiet plus Eleveny? Jest mi obojętne, czy umowa będzie 15 lub 24 miesięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po ponad 5 latach zakończyłem przygodę z nc +. Do tej pory pakiet start + 8 C+ i później dobrane Eleveny za średnio 52 zł. Po złożeniu wypowiedzenia telefony z DUK ich propozycja start + 8 C+ za 12,5 za start oraz 6m 25zł , 9m 40 zł za 8C+, czyli 6m 37,5 oraz 9m 52,5 odmówiłem. Już po wygaśnięciu  umowy telefony z nr122947850 ich propozycja 9,99 za start oraz 6m za 25zł a potem 9m za 40zł za 8C+.Mogłem też zostawić sam start za 9,99zł i Eleveny za 11,90 zł. Dobre propozycje niestety praca w delegacji brak ligi mistrzów i do widzenia. Była to dobra współpraca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem na @ taką propozycję. Dzwoniłem dzisiaj do nc+ zapytać czy rezygnacja dotarła, dostałem potwierdzenie i od razu pytanie co mógłby zrobić żebym wycofał wypowiedzenie. Konsultant był bardzo miły i rzeczowy. Powiedziałem mu, że rezygnuję z HBO Go i jak mi zaproponuje Superpremium na obecnych zasadach (multiroom, Pace i Wi-Fi Box) za 99 zł, to biorę od razu (Płaciłem za wszystko 134,90). Stwierdził, że niestety nie może zaproponować za 99,99, powiedział, że może mi dać za 109,99. Próbowałem wyrwać jeszcze Eleveny na 5 miesięcy, poszedł porozmawiać i niestety nie otrzymał zgody. Wstępnie się zgodziłem, ale mogę się jeszcze Wycofać, ponieważ nie akceptowałem jeszcze linku. Czekać czy akceptować?

 

f4480035f1a4a512med.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę ten pakiet za średnio 71 złotych z CP, a z NC+ będę negocjował najniższy jaki się da z paczką C+. Teraz płacę 112 PLN za Superpremium z HBO GO i Elevenami (bez Cinemaxów i Filmboxów, które są w CP), a tak to będę płacił podobnie i będę miał wszystko.

 

Dziś w punkcie złożyłem wypowiedzenie. Gość mi kazał wniosek wypełniać własnoręcznie :)

 

Daj znać co zaproponują. Takie rozwiązanie też wchodzi w grę. Czy można wtedy zamiast dekodera dostać moduł CI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...