Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Obecnie mam pakiet: Extra + 6xC+ + Eleven – łączna kwota 81,80 PLN/ms. Obecnie umowa do 28.02.2018 r. Dekoder ADB-5800S na własność po TNK HD. (Wypowiedzenie nie wysłane!)

Telefon  dziś z (Krakowa) i oferta na 24m:

  • Extra + 6xC+ (LIVE) za 69,90 PLN

 

Do tego

  • Eleven  - 11,90 PLN (jak zapytałem o 7,95 PLN to nie ma dla mnie takiej opcji /bo jak konsultant wspomniał dochodzi 4 kanał i mam w promocji, bo później będą kosztowały 20 PLN/ms/ - czyżby podwyżka?)
  • Jeżeli zdecydowałbym się dziś to jeszcze chciał dorzucić ManPack na 3 miesiące gratis i HBO na 6 ms bez opłat – później 25 PLN/ms

 

Ofertę chciałem ograniczyć do pakietu Comfort + 6xC+ - ale podobno nie ma dla mnie takiej opcji. Na pytanie o Start + 6xC+ + Eleven (nie można w tej opcji dokupić Eleven – czy to prawda?)

 

Jeszcze jedna sprawa – koniecznie chciałbym zmienić dekoder – przy ofertach na własność nie ma możliwości wymiany – jest jakiś myk, żeby dostać nowszy model?

 

Ps. Przy umowie na 18m w/w zaproponowany pakiet za ok. 3 PLN/ms wyższy ale już bez gratisów ManPack i HBO.  W żadnym z zaproponowanych pakietów nie dają karty podarunkowej /tak przynajmniej powiedział konsultant/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest myk ja zrobilem tak 3 lata temu poprostu znalazlem konsultanta ktory zaproponwal mi dekoder przy przedluzeniu potem okazalo sie ze se nie da wiec poszla reklamacja ktora uznali, dostalem dkoder na nowa umowe a stara zostala rozwizana (podpisalem nowa umowe ktora zostala zmieniona na taka promocyjna bardzo aatrakcyjna) to samo zrobil wtedy moj tata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

NC+ cały czas usilnie proponuje mi extra z 6 kanałami(69,90zł) i 3 miesiące gratis na 24 miesiące i hbo do końca roku. Nie chcą słyszeć o 11 za 7,95 i o hbo za free przez 6 miesięcy. Proponują łamańca za hbo 6 miesięcy gratis a 6 za 25 zł a 11 tylko i wyłącznie za 12zł D się jeszcze coś zbić z ceny.

Umowa się kończy z końcem listopada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam:

 

Extra+,

6xC+,

multiroom,

dekder 500 GB

za 79,99 zł/miesiąc

 

Dzisiaj dzwonił konsultant i przedstawił taką ofertę:

 

To samo, czyli

Extra+,

6xC+,

multiroom,

dekoder 500 gb,

umowa na 15 m-cy,

2 miesiące gratis i później 72 zł,

czyli średnio 63 zł/miesiąc.

 

Czy mogą coś więcej wynegocjować?

mam to samo tylko za 69,99 do tej pory, umowa do końca grudnia. interesuje mnie to samo lub zejście na comfort, reszta bez zmian czyli 6c i mr cameleon. za ile można wyrwać ? aha telefony były d 3 miesiące temu, gdy umowa była nie wypowiedziana, po wypowiedzniu od miesiąca cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Moja obecna umowa zbliża się do końca (31.12) - wypowiedzenie złożone. Obecnie posiadam Extra+Canal 69,90 oraz dekoder Peace 500 Gb za 0 zł. Zaczęły się telefony z "nowymi" propozycjami. Jedyne co proponują to pozostanie w tym pakiecie co mam oraz 6 m-cy HBO za 0 zł. Chciałem jeszcze wymienić dekoder na nowszy bo Pace zaczyna mnie już denerwować swoim działaniem i EPG, oczywiście za 0 zł jednak taka opcja jest tylko albo płatna 5 zł/m-c lub bezpłatna przy zwiększeniu oferty np. o pozostałe 2 kanały C+. Jakich argumentów użyć aby osiągnąć darmową wymianę na tych warunkach?

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). O usłudze Multiroom jest inny, odzielny wątek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne argumenty Ci nie pomogą. To jest max jaki wyciśniesz. Jeśli chodzi o dekoder, to masz szansę za 0. Inni dostali za 0. Zapoznaj się z tym co tu było pisane.

 

Witam

NC+ cały czas usilnie proponuje mi extra z 6 kanałami(69,90zł) i 3 miesiące gratis na 24 miesiące i hbo do końca roku. Nie chcą słyszeć o 11 za 7,95 i o hbo za free przez 6 miesięcy. Proponują łamańca za hbo 6 miesięcy gratis a 6 za 25 zł a 11 tylko i wyłącznie za 12zł D się jeszcze coś zbić z ceny.

Umowa się kończy z końcem listopada.

Będziesz musiał się pogodzić z tą ofertą, którą dostają wszyscy. Co do Eleven, widocznie nie jesteś w gronie wybrańców i nie dostaniesz za 7 z hakiem. Są inne sposoby aby dostać to w tej cenie i nie mieć zobowiązania. Było o tym pisane. Czekaj do końca, a może bedzie Ci dane ;-) Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu jakis konkretny konsultant.

Do tej pory extra+ z 8c+, hbo z hbo go mediabox i eleveny za 116,80/m

 

Teraz okazlo sie ze moze przywrocicmoje stare promcje i jest znow extra+ z c+ za 79,99 Hbo z ho go za 20zl (5zl hbo go i 15zl hbo ) mediabox 5zl i eleveny a rok za 7,95 po roku moge wylaczyc badz beda za standardowa cene 15,90ewentualnie nowa promocja:)

 

calosc na 24 miesiace za 112,94/m pierwsze 12 miesiecy a potem abo oplata spada o 7,95 jak zrezygnuje z elevenow albo wzrastao te kilka zloty chodzi tylko o roznice na elevenach (o dziwo nie ma takiego pakietu i ten tez na poczatku mowil ze sie nie da:P a promcja to 11,90 ale jednak sie dalo)

 

 

Do tej pory placilem 116,8 i mialem umowe do konca lutgo teraz od grudnia nowa mniejsza cena za to samo:) a mialem dzis wyslac wypowiedzenia

 

<a href=https://zapodaj.net/0cad6b2ce3911.jpg.html>nc+.jpg</a>

Edytowane przez piotrekj66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc forumowicze,

 

Obecnie mam taki pakiet za 79,99 PLN i umowa do 01.04.2018 :

 

Extra+

8xC+

HBO

MediaBox 250GB, wykupione

 

Wypowiedzenie poszlo, zaczynaja juz wydzwaniac, da sie wyciagnac to samo w tej cenie a jezeli tak to jak myslicie za ile to mozna miec w chwili obecnej ?

 

Dziekuje za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie,że można superpremium za 99 tylko tutaj na 24 miesiące eleven 11.90 filmbox 5zł manpack 20zł multiroom 0 zł. Taką ofertę bez problemu dostaniesz, a jak na 12 to 10 zł drożej.

 

Jakiegoś pecha chyba mam, bo za nic nie mogę wyrwać tego co chcę za mniej niż 164 zł. To co ty podałeś powinno kosztować w wersji 12 miesięcy 145,90 zł, a w wersji na 24 miesiące 135,90. Podesłali mi jakiś numer 12...coś tam zadzwoniłem i lipa. Powiedziała mi kobieta, żebym pamiętam o zdaniu sprzętu :) No kabaret jakiś. Chyba, że postępem można nazwać fakt, iż zeszła mi teoretycznie o niecałe 5 zł bo wcześniej gość mi proponował to samo za 169 zł. Jak mi tak 5 zł tygodniowo by schodzili to jest szansa na uzyskanie jakiejś normalnej kwoty.

 

Jak jej powiedziałem, ze na forach ludzie piszą, że Superpremium+ oni dają za 99 zł to mi głupie dogryzki zaczęła ładować w stylu: Czy widział Pan to na piśmie? Czy wierzy Pan w to co czyta Pan na jakimś tam forum?

Edytowane przez najman12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą rozmowa w sprawie przedłużenia:

 

Obecnie: Extra+ + 8xCanalPlus 79,90

 

Moja propozycja: Extra+ +6xCanalPlus 69,90 i do tego Eleven (ok.15 zł).

 

Poinformowano mnie, że takiej oferty nie ma dla mnie, będzie trzeba zmienić platformę, jeśli się nie ogarną w dwa miesiące.

Zmieniaj, a te 8xcanal+, to sobie odpuścisz.

 

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...