Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź w Moje NC+, jak bez zmian to ja bym nie przedłużał tylko wycofał wypowiedzenie.

 

W pierwszej połowie przyszłego roku okaże się co z LM w CP, zapewne lepsze oferty będą na dekoder 4K... bez sensu w tej chwili wiązać się na dwa lata, ale to moje zdanie.

Zgadzam się. W tej chwili jak widzę opłaty przy przejściu na czas nieokreślony są porównywalne z tymi, które są proponowane z 2 letnim kontraktem. Ja właśnie swoje wypowiedzenie wycofałem i czekam na taką ofertę, która mnie skłoni żeby podpisać umowę na 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam pakiet za 79,90 extra+8C+ + multiroom premium (dekodery turbodekoder + box biały do multiroomu)

 

Jeżeli zdecyduje się na superpremium w nc+ za 99 zł to ile będę płaciła za dekoder 4K? Opłata podobno 0 zł? Czy 15? dla przedłużających umowę na tych zasadach.

 

Drugie pytanie, co z multiroomem? Zostaje czy nie?

 

Jaki jest koszt dzierżawy dekodera 4K w pakiecie za 99 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważasz, że MR Premium to twór? Przynajmniej mogę nagrywać i swobodnie oglądać programy w innym pomieszczeniu. I tak płacę za MR Premium 0 zł :)

 

na strone nc+ przy superpremium opłaca za dekoder 4K jest za 0 zł na czas umowy.

Edytowane przez anja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieni sie tuż przed końcem.

 

Masz odpowiedzi dużo, ale po co czytać. 15m

A po co komu cokolwiek negocjować, mi np. proponują przedłużenie za tyle że bardziej mi się opłaca nie przedłużać i zostawić to co mam na czas nieokreślony bo płacę tylko 6zł drożej i mam komfort taki że w każdej chwili mogę im powiedzieć papa, bo coś mi się wydaje że BPL i Ekstraklasy też nie będą mieli niedługo, oferta filmowa coraz słabsza, dekoder 4K też z uparciem maniaka powtarzają że jest tylko dla nowego abonenta.

Zostawiam to na czas nieokreślony a jak tylko będę mógł przenieść numer do "kroka" to to zakończę i wezmę telewizję w smartdomie, pełna oferta za 45,82 i nowoczesny dekoder za 1zł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy ma tak jak Wy. Jeżeli wszystko czytacie to kilka stron wcześniej napisałem że Pani na czacie (Z NC+) poinformowała mnie że jeżeli przeszedł bym na czas nieoznaczony to oferta wzrasta o 6 zł jednak za multiroom oraz dekoder muszę płacić dodatkowo 40 zł.

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale mam wypowiedzenie już zarejestrowane i nie widzę w ica żadnych prognoz.

 

Edit: mam coś takiego:

 

  

11.2017 81,80 zł/mies.

bieżący miesiąc

12.2017 81,80 zł/mies.

ostatni miesiąc okresu oznaczonego

01.2018 88,80 zł/mies.

pierwszy miesiąc okresu nieoznaczonego

 

To co będę płacił tylko 7 zł więcej za to co mam ? czy dojdzie do tego 40 zł za dekoder i multiroom

 

gdzie dzwonić żeby konsultant w miarę poważny mi to wytłumaczył ?

Edytowane przez Tobik33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwotnie miałem zaakceptowane przedłużenie na 15 miesięcy (Extra+ z 6C+ (72.5), Eleven (7.95), Multiroom, HBO do końca roku) za 80.45, po złożeniu reklamacji przystałem na ofertę z umową na 2 lata, bo za 69.99 zł dostałem Extra+ z 8C+ (tutaj już kolekcja Canal+VOD jest dostępna) i na 12 miesięcy pakiet Eleven za 7.95 zł :)

Zadzwonił do mnie konsultant z taką mniej więcej ofertą (bodajże tylko HBO na 3 miesiące). Zdziwiony jestem o tyle, że umowa do końca stycznia, a wypowiedzenie jeszcze nie wysłane. Teraz już nie trzeba czekać na DUK, żeby zadzwonili z fajną ofertą? Bo to co oferują, to z tego co śledzę temat przyzwoita oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morebass

No nie wiem ja przedłużyłem na takich warunkach, bez wypowiedzenia:

Umowa na 24msc

Extra+ 8C+

HBO + HBO GO na 6msc

I to wszystko za 79,99zł.

Oczywiście do tego MS za 0zł(jak do tej pory).

 

A przedłużać się opłaca na początku miesiąca ze względu na pierwszy darmowy miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonił do mnie konsultant z taką mniej więcej ofertą (bodajże tylko HBO na 3 miesiące). Zdziwiony jestem o tyle, że umowa do końca stycznia, a wypowiedzenie jeszcze nie wysłane. Teraz już nie trzeba czekać na DUK, żeby zadzwonili z fajną ofertą? Bo to co oferują, to z tego co śledzę temat przyzwoita oferta.

Raz, ze umowa Ci sie wyduza dopiero od konca obecnej, a dwa ze w ten sposob maja spokoj z ewentualna rezygnacja po wycofaniu Universala.

Zadzwonił do mnie konsultant z taką mniej więcej ofertą (bodajże tylko HBO na 3 miesiące). Zdziwiony jestem o tyle, że umowa do końca stycznia, a wypowiedzenie jeszcze nie wysłane. Teraz już nie trzeba czekać na DUK, żeby zadzwonili z fajną ofertą? Bo to co oferują, to z tego co śledzę temat przyzwoita oferta.

Raz, ze umowa Ci sie wyduza dopiero od konca obecnej, a dwa ze w ten sposob maja spokoj z ewentualna rezygnacja po wycofaniu Universala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem właśnie z konsultantem w sprawie przedłużenia umowy. Obecnie mam Extra+, HBO GO oraz Eleveny. Umowa do końca marca 2018. Płacę za to 120 zł z groszami. Zależy mi głównie na sporcie oraz HBO. Posiadam całkiem niezły TV Sony 4KUHD (zeszłoroczny xd9305) i dlatego podpytywałem o ten nowy dekoder lub moduł CI+. Liczyłem, że uda się wyszarpać umowę  na rok z dekoderem lub modułem. Odpowiedź była taka że na module nie odbiorę 4K, muszę mieć dekoder. Na rok dekodera nie dostanę. Jedyna opcja to dwa lata i zaproponowali mi w ich mniemaniu super ofertę (powiedzieli że taniej się nie da):

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 111,89

Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji

Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, Eleven Sports, HBO GO Wybrane promocje Superpremium+ 99,99 zł24 m i 114,99 zł dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł 12 m i 11,90 zł/m dla Abonentów (07/17)

 

Do tej kwoty doliczyć trzeba 15 zł za dekoder oraz po 2 miesiącach 5 zł za HBO. Razem 131,89zł. Sporo. Do tego płacę jeszcze za Netflixa, co daje miesięcznie prawie 185 zł. Co ciekawe, dekoder mogę odebrać choćby za chwilę (godzina po akceptacji warunków) w Magnolii we Wrocławiu. Ktoś wcześniej pisał, że jest problem z dostępnością dekoderów w tym mieście.

 

Myślicie, że jest szansa coś utargować? W moim przypadku żadne darmowe miesiące nie wchodzą w grę.

Edytowane przez Donsego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Donsego: Po prostu zaznacz, że prosisz o jakiś rabat, a jak konsultant będzie nieugięty, to się rozłącz i sam do nich zadzwoń. Ja tak zrobiłem wczoraj, zadzwoniłem do Krakowa i dostałem to co mam do tej pory, 9 gorszy drożej. Pozostało mi jeszcze 6 dni na przyklepanie 24 miesięcznego kontraktu, na skrzynce mailowej. Dostałem Superpremium+ 99,99 zł24 m i 114,99 zł dla Abonentów, HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów, z czego grudzień, styczeń i luty za 0. Średnia na 24 miesiące 87,50, czyli 12,50 co miesiąc w kieszeni.

Edytowane przez igal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...