Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

VIP+ nie opłaca się, co już wcześniej pisałem. Za kwotę 134pln można sobie samemu skonfigurować pakiet.

Wystarczy Superpremimum jako baza a reszta według swojego uznania. ;)

Niestety jak wcześniej był VIP+ to niżej nie chcą nic oferować

 

Wysłane z mojego SM-A700F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze i mam zagwozdke czy oporowo naciskać na nową umowe, czy będzie coś lepszego niż extra+ 6xC+ za 72,5zł/mies. na 15 miesiecy i 2 miechy gratis i eleven za 7,95zł na 12 mies i do tego HBO na pół roku w cenie. Mam obawy, że to już chyba ich max, bo to i tak jest bardzo korzystna umowa patrząc na ostatnie miesiące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile to prawda, że w połowie mają być nowe oferty, to mogą być atrakyjniejsze, czy standardowo jak zmiana to na gorsze (w sensie więcej płać za to samo)? :P

Info od konsultanta.

 

Taniej już nie będzie!

Dopytywałem 2 razy a rozmowa nagrywana.

Od stycznia ceny sztywne za pakiety premium czyli 49 zł za 6 C+, 25 zł za HBO i 15 za Cinemax.Brak możliwości negocjacji ceny....

Naciskał w związku z tym na aneks do umowy./_ do marca 2018/

 

Panie @kingofsouth ( inni "obrońcy" platformy) dalej idzie pan tak w zaparte w kierunku nc+? Wszak rozdawnictwo się skończyło ;-P

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dawid1992 chyba ktoś cię wpuścił w maliny, od połowy listopada mają być nowe oferty.

 

hahaha. a kto im zostanie w nc+.

 

jestem z nimi już 9-10 lat, mam extra,6c + 2 karty mr, płacę 69,99. umowa kończy mi się w grudniu i nigdy nie myślałem tak poważnie za zakończeniem znajomości z nimi.

 

ostatnia rozmowa. telefon z nc i ... super oferta mogę podpisać umowę na kolejne 24 miesiące, a płacić mogę tyle ile teraz lub dołożą mi jakieś [beep]o, co i tak nie oglądam i będę płacił 75 zł i że jak 

 

nie przedłużę teraz to warunki będą tylko gorszę i stracę. ja na to że płacę im 70 zł x 12 miesięcy x 2 lata umowa = 1680 zł i tyle to oni stracą, po czym grzecznie się rozłączyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie! Wreszcie nie będzie lepszych i gorszych.

 

Ludzie kłócą się płacąc 79 czy 99 zł że im coś odbierają a Ci płacący po 129 czy 199 zł za to samo siedzą sobie spokojnie i mówią trudno mi to wystarcza co mam, tak przynajmniej bedą rowne prawa a nie tak jakbyśmy byli w innych firmach lub krajach.

 

A co do ofert nie wiadomo co bo nawet projekt dekoderów i OTT zmienili w ostatniej chwili i albo będą pakiety jak w n tak jak miałobyć czyli tak jak w ankiecie tematycznie czyli dobierasz sport i film a np naukowe nie i kazdy po iles tam zł albo przyjmą drugą strategie co teraz wydaje się bardziej prawdopodobne bo z dekoderami wybrali 2 wariant ceny będą o ok 10zł droższe a pakiety przebudowane kilka kanałów w innych a kilka w innych (patrz: francuski CANAL/CANALSAT) tam są pakiety sportowe i filmowe nie ma wszystko w jednym. I chodzą słuchy że każdy ma mieć jakieś C+.. podstawowy miał mieć C+ Start'a ale póki co nie uruchomiony :)

Edytowane przez GTI MD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podniosą ceny to ludzie przejdą na umowy na czas nieokreślony z dotychczasowymi pakietami które po ostatnich zmianach już tak nie drożeją jak kiedyś.Umieszczenie podstawowego Canal+ w każdym pakiecie nie byłoby głupim pomysłem.Nawet myślałem, że tak zrobią umieszczając pod numerem 9 na liście głównej ten kanał.Oczywiście pozostaje kwestia o ile wzrosłaby cena każdego pakietu w obecnej konfiguracji.Wg cennika paczka 8C+ kosztuje 80 zł co daje 10 zł na kanał więc gdyby np. w krótszych umowach pakiety z dodatkowym podstawowym Canal+ wzrosły o 10 a umowy dłuższe o 5 zł byłaby to chyba uczciwa cena za ten produkt.

Pakiety zyskałyby namiastkę opcji "premium" przez co stałyby się atrakcyjniejsze w porównaniu z pakietami konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie konsultant nawet nie silił się na przekonywaniu do oferty.

Z grubej rury zaczął rozmowę od tematu przewidywanej podwyżki.Straszenie od początku klienta to spory błąd!

Nie chodzi o zachwalanie konkurencji ale naprawdę za podobne pieniądze fani filmu i sportu mogą na rynku znaleźć bardziej "wypasione" dla siebie oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcinek81, w tym zakresie pakietowym to już absolutny max według mnie, nic więcej ugrać się nie da, o ile nadal to jest aktualne, bo w ciągu ostatnich dni nikt takim przedłużeniem się nie chwalił. Jeżeli w połowie listopada mają zmieniać oferty to jeszcze powinna być aktualna :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego akurat nie wiem, bo nie pracuje w nc+ :D . Ale wydaje mi się, że nie ma co sie spodziewać lepszego, prędzej podwyżka będzie aniżeli obniżą ceny za pakiety :)

Na jakiej podstawie mają podwyższać ceny? Bo pozyskali ochłapy Bundesligi? :) Stracili trzy ligi, stracą za chwilę LM, odeszli Twarowski i Smokowski i oni mają podwyższyć abonament? W takim razie szerokiej drogi, ale beze mnie na pokładzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie mają podwyższać ceny? Bo pozyskali ochłapy Bundesligi? :) Stracili trzy ligi, stracą za chwilę LM, odeszli Twarowski i Smokowski i oni mają podwyższyć abonament? W takim razie szerokiej drogi, ale beze mnie na pokładzie. :)

No, ale co ja na to poradzę. Też uznaję to za niedorzeczne, ale sami wiemy jak jest. Potracili kilka lat temu lige hiszpańską, włoską i francuską, a podwyżkę mimo tego zrobili przecież, o ile mnie pamięć nie myli. Dlatego ja nie nastawiam się na żadną obniżkę cen, co najwyżej można mieć nadzieję, że pozostaną takie same ceny jak teraz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...