Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, umowa do końca października 2017r na Extra+, 8xC+ za kw. 79,90 zł. Dzisiaj  propozycja przedłużenia na kolejne 15m od 01.11.2017r. na Extra+, 8xC+, w tym 2 m-ce gratis, kwota 82,50, średnia na 15m= 71,50 zł.

Co myślicie o takiej ofercie? Kliknąć na "tak", czy przejść na okres nieoznaczony za kwotę 89 zł i poczekać na lepsze propozycje grudniowe z nowym dekoderem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj  propozycja przedłużenia na kolejne 15m od 01.11.2017r. na Extra+, 8xC+, w tym 2 m-ce gratis, kwota 82,50, średnia na 15m= 71,50 zł.

Co myślicie o takiej ofercie?

Czyli idac tym tokiem rozumowania, to extra+ 6xC+ daja dyche taniej to powinni dawac 72,5zl na 15miechow i 2miechy gratis, co wychodziloby 62,84zl/mies. srednio, czyli według mnie juz naprawdę dobra oferta :P. Tylko kwestia czy do tego dojdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli idac tym tokiem rozumowania, to extra+ 6xC+ daja dyche taniej to powinni dawac 72,5zl na 15miechow i 2miechy gratis, co wychodziloby 62,84zl/mies. srednio, czyli według mnie juz naprawdę dobra oferta :P. Tylko kwestia czy do tego dojdzie :D

No niestety dla mnie takiej oferty nie było a szkoda brałbym bez wahania. Z drugiej jednak strony chyba wolę poczekać co się wydarzy w najbliższej przyszłości. Trochę dopłacę kilka m-cy  po kilka zł  a może w tedy sprawy nabiorą innego kształtu w całości.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zibi45, moze faktycznie poczekaj pare tygodni, kto wie moze taka oferta sie pojawi. Skoro normalnie na 15 miesiecy daja extra+ 6xC+ za 72,5zl/mies. to moze i na zachete dorzuca dwa miechy gratis, bo opcja z tym dwumiesiecznym rabatem jest stosunkowo od niedawna. Według mnie jeżeli daja 2miechy gratis przy takim ukladzie z 8xC+ to niedługo powinni przejsc na ta z 6xC+. Ta oferta serio skusilaby sporą liczbe abonentów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do końca stycznia 2018 - pakiet ze stopki czyli Ex + 6 C+ HBO oraz NC + Go i HBO Go  za 89,99 -dzisiaj  propozycja przedłużenia umowy extra + z 8 C+ za 89,99 zł - zadzwoniłem zapytać czy wypowiedzenie dotarło i przy okazji konsultant złożył tę godną pożałowania ofertę. Zachęcają do wymiany dekodera mam turbacza i odmówiłem. 

Pozdrawiam społeczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

moja dotychczasowa oferta:

pakiet Extra+ z Canal+ (6) za 69,90 zł ; opcja dodat. HBO za 20,- zł /mies.włączona w lipcu (okres gwarant. do końca roku) , razem miesięcznie wychodzi  89,90 zł , umowa do 31.12.2017.

 

1-sza nowa zaproponowana oferta przedłużeniowa - pakiet Extra+ z Canal+ za 89,99 zł , opcja dodat. HBO 0,- zł / 6 mies. potem 25,- zł (możliwość odłączenia po 6 mies.) , umowa na 2 lata - nie zgodziłem się

 

2-ga zaproponowana oferta - pakiet Extra+ za 54,99 zł//mies. , Canal+ za 0,- zł na 3 mies. potem 30,- zł/mies.,

HBO 0,- zł / 6 mies. potem 25,- zł (możliwość odłączenia) , razem miesięcznie średnia 81,25 zł umowa na 2 lata

 

zastanawiam się nad tą 2-drugą ofertą : zaakceptować ofertę czy może powalczyć o korzystniejszą (czy jest realna szansa na uzyskanie lepszych warunków.....myślałem o takich warunkach Extra+ z Canal+ (6) za 69,90 zł,- zł + HB0 0,- zł / 6 mies.).

 

pozdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo się traci w negocjacjach dzwoniąc do nich samemu? Zastanawialem sie czy jutro nie zadzwonic do DUK, bo umowa co prawda do końca listopada, ale chcialbym miec to już za sobą, przez ostatni miesiac nic nie dzwonili i przydałoby sie dowiedzieć co obecnie proponują żeby było wiecej czasu na negocjacje :) tak btw. jest jakis określony numer do DUK czy trzeba najpierw dzwonic na centrum abonenta z prośbą o przekierowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem wczoraj, po wysłanym wypowiedzeniu i umowie do końca października:

Extra+, 6C+ do tej pory za 69,90

przedłużony

Extra +, 6C+, HBO 2 miesiące gratis (potem wyłączone). Sundance: 6 miesięcy 0 zł (potem mogę wyłączyć lub 2 zł coś tam miesięcznie), to wszystko na 24 miesiące za 69,99 z czego pierwsze trzy miesiące za 0 zł. Podsumowując: 61,25 zł/miesiąc.

Teraz trzymam kciuki za nabycie praw przez nc+ do NBA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku na wiosne przedłużałem umowę. Mam teraz pakiet  Multiman  w promocji za 20zł. Standardowa cena to 30zł.  W ICA widać że dali mi na rok. Czyli że wiosną skoczy mi na 30 zł.  Po przez ICA nie da się włączyć co jest zrozumiałem bo to jest zobowiązanie terminowe.

 

Czy po zakończeniu promocji tego pakietu można go przedłużyć na rok w tej samej cenie?   Bo ten pakiet przecież  można włączać i wyłączać kiedy się chce.  Nie bardzo mi się widzi płacić po 30zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz dokładnie w warunki promocji albo zapytaj w APSie jak wygląda Twoja symulacja płatności w przyszłości. Najczęściej Multi Man Pack był oferowany w cenie 20 zł na 12 m-cy ze zobowiązaniem, później dalej 20 zł w cenie promocyjnej co oznacza możliwość wyłączenia tej opcji. Ale tak jak pisałem sprawdź w jakiej opcji Ty masz włączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

Teraz mam Extra + z 8 Canalami + za 79,90 zł. Umowa do końca października, wypowiedzenie złożone. Wczoraj zadzwonił konsultant z DUK i zaproponował:

Umowę na 15 mies

Extra + z 8 Canalami + za 82,50 zł,

2 miesiące abonamentu za 0 zł (średnia opłaty miesięcznej wyjdzie 71,50 zł),

HBO bezpłatnie na 6 miesięcy, potem za 25 zł z możliwością wyłączenia w trakcie szóstego miesiąca.

Co sądzicie o takiej ofercie? Warto ją zatwierdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że więcej nie ugrasz na dzień dzisiejszy.

 

Ja miałem podobną ofertę tyle, że zrezygnowałem z Canal+Seriale i Canal+Discovery, bo jak dla mnie te kanały nie są warte swojej ceny. Stąd też moja średnia to 62,84zł (2 miesiące gratis, umowa na 15 miesięcy za 72,50zł, HBO na 6 miesięcy w cenie). Zszedłem z pakietu taki jak Twój. Pytanie czy potrzebujesz te dwa kanały C+ - jeżeli tak to jest to max co możesz uzyskać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,


 


moja dotychczasowa oferta:


pakiet Comfort+ za 39,90 zł ; bez żadnych opcji dodatkowych, umowa do 31.12.2017.


 


- wypowiedzenie wysłane - 2 oddzwonienia i obydwie oferty odrzucone


 


Podpowiedzcie proszę co mogę ugrać dobrego:


- dekodera nie chcę bo używam swojego (ich dekoder doprowadził mnie do szału :), mam starą kartę cameleona i pasuje mi to.


- pakiet jaki mnie interesuje to Extra + bez żadnych dodatków (jaką cenę najniżej można uzyskać ?)


- ewentualnie pakiet obecny też bez dodatków - (jaką cenę najniżej można uzyskać ? słyszałem nawet o 25 zł)


- ewentualność ostatnia to Comfort + i eleveny.


 


Podpowiedzcie proszę jakąś ciekawą sugestię :D


Dzięki.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że więcej nie ugrasz na dzień dzisiejszy.

 

Ja miałem podobną ofertę tyle, że zrezygnowałem z Canal+Seriale i Canal+Discovery, bo jak dla mnie te kanały nie są warte swojej ceny. Stąd też moja średnia to 62,84zł (2 miesiące gratis, umowa na 15 miesięcy za 72,50zł, HBO na 6 miesięcy w cenie). Zszedłem z pakietu taki jak Twój. Pytanie czy potrzebujesz te dwa kanały C+ - jeżeli tak to jest to max co możesz uzyskać. 

Tak myślę. Na początku dawał HBO na 1 mies. Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...