Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jakim trybem idzie przedłuzenie?

obecnie konsultanci dzwonią VIP+MAX z Eleven 265zł

w poprzednim miesiącu proponowali VIP+MAX z Eleven 199,99 lub VIP+MAX + 11,90 za Eleven

 

chodzi im o podnoszenie cen?

Założę się że za super tenis musisz zapłacić w tym miesiącu więc arpu masz podniesione. Spróbuj z końcem miesiąca powylaczac tenis, mezzo, arhouse, eleveny jak się da. W połowie września otrzymasz VIP+ max za 179 zł + eleveny za 11,90.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi

  91,89 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł24 m i 88,99 zł dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł 12 m i 11,90 zł/m dla Abonentów (07/17), HBO 0 zł 6m dla Abonentów

 

 

To  co chciałem, to osiągnąłem. Wcześniej miałem Superpremium  za 109 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z palca można mieć Comfort+ za 19,90 zł, w tym dekoder pace Pvr  i MR po cyfrze ,  przy przedłużaniu umowy dali mi go 14,99, + 8 C+ 25 zł + 3 Hbo za 10 zł ,umowa na 24 miesięcy od października 2016 r, Dlatego proszę nie piszcie ,że się nie da.

co to znaczy z palca ? bo w ICA comfort za 24,9 jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy z palca ? bo w ICA comfort za 24,9 jest 

Ty tak od siebie ,czy Ci za to płacą. Z palca przy przedłużeniu umowy ,w ica to są ceny dla jeleni.

Czy przy pakiecie start na przedłużenie można dostać hbo na 6 miesięcy za 0 z opcją wyłączenia lub przedłużenia ? 

Dla Ciebie to za darmo dadzą ci full pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie place 106zl I posiadam Pakiet Superpremium+ (Canal+6) + Eleveny + Multiroom (Pace+Sagem). Interesuje mnie Extra+Canal+(6), Eleven, Multiroom lecz chcę wymienić dekodery na nowsze (WiFi Premium 500GB + WiFi Box). Jakiej ceny mogę się spodziewać? Wypowiedzenie wysłane. Dzięki z góry za odpowiedz

Edytowane przez Dozamet1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...