Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dzis kolejny telefon z oferta start+ za 19,99zl.

Przypomne ze posiadam gole extra+ za 49,99zl.

Umowa do konca czerwca. Wypowiedzenie zlozone w kwietniu.

Proponowalem na infolini ze jak zaproponuja start+ za 9,99zl to taka oferte przyjme. Ale mila Pani mowila ze takich ofert nie ma i nie bedzie.

Ba nawet mi mowila do kiedy mam dekoder zdac bo napewno nic sie nie zmieni w tej kwestii.

Skoro sie nic nie zmieni to bye bye ncplus po 10 latach wspolpracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie "walki" o nową umowę - koniec obecnej to 31.07.2017r.. Ofert jakie na tę chwilę dostaję nie będę Wam przedstawiał bo nie ma o czym gadać :) Jedna rzecz mnie tylko zastanawia i zaczyna denerwować- do tej pory miałem łamańca gdzie średnia jakbym nie liczył wychodzi mi 91zł. A kolejny już konsultant twierdzi, że w ich systemie zapisane jest, że ta średnia to 105zł. Żeby było weselej podałem mu wszystkie kwoty jakie zapłaciłem/zapłacę do końca umowy, poprosiłem o podzielenie tej kwoty przez 24.... Stwierdził, że tak zgadza się z tym co mi wychodzi ale to się nie liczy (!) bo Oni mają to inaczej liczone bo jakaś promocja nie wliczana jest do średniej, bo coś tam coś tam... Qrde! może ktoś mnie oświecić jak to jest "inaczej liczone"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo średnia nie interesuje. W umowie nie masz nigdzie wyliczonej średniej.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzis kolejny telefon z oferta start+ za 19,99zl.

Przypomne ze posiadam gole extra+ za 49,99zl.

Umowa do konca czerwca. Wypowiedzenie zlozone w kwietniu.

Proponowalem na infolini ze jak zaproponuja start+ za 9,99zl to taka oferte przyjme. Ale mila Pani mowila ze takich ofert nie ma i nie bedzie.

Ba nawet mi mowila do kiedy mam dekoder zdac bo napewno nic sie nie zmieni w tej kwestii.

Skoro sie nic nie zmieni to bye bye ncplus po 10 latach wspolpracy...

 

Mi w ostatnim tygodniu wygasania umowy zaproponowali start za 9,99zł.

Nie zgodziłem się, miałem dość negocjacji i rozwiązałem umowę.

Edytowane przez Barti
Treści swojego postu nie zamieszczamy w obszarze cytowania innego postu. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo średnia nie interesuje. W umowie nie masz nigdzie wyliczonej średniej.

 

No, akurat mnie interesuje. Poza tym ich system też widzi średnią (wg mnie złą :) stąd moje pytanie) i w okolicach tej kwoty (105zł) dostaje propozycje a nie w kwocie ostatnich faktur (120zł). Czy ARPU już nie jest brane pod uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi  99,4 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 15 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, nc+go TV  KINO ŚWIAT, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 82,50 zł 15 m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł 12 i 11,90 zł/m dla Abonentów, HBO 0 zł 6 m i 25 zł 6 m dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 15 m dla Abonentów, Najem WiFiPremiumBox+5zł dla Abonentów

 

:) czyli 30 zł mniej niż przed wypowiedzeniem umowy,umowa na 15 mc + nieco ponad miesiąc do końca aktualnej

Edytowane przez ciupagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Umowa od dwóch lat, kończy się 31-07-17.

Od miesiąca infolinia dzwoni codziennie z ofertami i w zasadzie do dzisiaj proponowali umowę na 24m-ce w podobnej cenie, dawali dodatkowo jedynie HBO. Ceny niższej nie chcieli dać.

Ja ze względu na to, że póki co brak oficjalnej informacji dotyczącej transmisji Ligi Mistrzów w C+ czekam z decyzją do samego końca.

 

Do tej pory miałem za 160,80 zł:

Pakiet Pakiet Extra+ z CANAL+

Opcje dodatkowe nc+go TV

Eleven Sports

Multiroom Standard (3 dekordery)

 

Dziś zaproponowali mi trochę niższą cenę i możliwość podpisania umowy na 15 m-cy, co mnie urządza, ponieważ jakby nie wykupili praw do Ligi Mistrzów to mogę jesienią 2018 się z nc+ pożegnać.

 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi

136,89

Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach

W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji

Okres oznaczony umowy

15 mies.

Początek okresu oznaczonego

01-08-2017

Koniec okresu oznaczonego

31-10-2018

Wybrane usługi

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, nc+go TV  KINO ŚWIAT, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł

Wybrane promocje

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 89,99zł 15m dla Abonentów, Eleven Sports 11,90 zł 12 i 11,90 zł/m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 15 m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 10zł dla Abonentów, Najem WiFiPremiumBox+5zł dla Abonentów

 

Czy według Was powyższa oferta jest dobra, czy można ugrać coś niżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...