Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dopełnienie można podobno wyrwać za dyszkę z zobowiązaniem lub za 15 zł w opcji włącz/wyłącz. Pawel twierdzi, że można jeszcze taniej, ale tu jeszcze takiego kozaka nie było, który miałby zawartość pakietu Extra za mniej niż 25 zł :D

Mi nawet nie rzucił się taki kozak co ten pakiet w ostatnim czasie dostałby poniżej 40 zł.Ale już Comfort poniżej 20 zł było wielu a do tego to 10 czy 15 zł i już fajny pakiecik jak za taką cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym pakietem extra +, 8C i HBO za 79.99? Trzeba było mieć wcześniej HBO czy można próbować ugrać mając wcześniej tylko extra i canal( :cool:? Wypowiedzenie wysłane, od tego czasu z 5 telefonów i niestety nie udało mi się póki co wywalczyć HBO na cały okres umowy a jedynie na pół roku.

Ja dostałem za tę cenę, a wcześniej nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopełnienie można podobno wyrwać za dyszkę z zobowiązaniem lub za 15 zł w opcji włącz/wyłącz. Pawel twierdzi, że można jeszcze taniej, ale tu jeszcze takiego kozaka nie było, który miałby zawartość pakietu Extra za mniej niż 25 zł :D

Trochę źle zrozumiałeś mój post.Pisząc "taniej" miałem na myśli kwotę 44,99 proponowaną najniżej za pakiet Extra a nie mniej niż 25 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do mnie zaczeli dzwonić, umowa do końca marca, mam Extra+ i HBO i płacę za to 44,90.

 

Pierwsza rozmowa - ceny z kosmosu. Druga rozmowa - konsultantka perfidnie kłamała. Zaczęła rozmowę, że może mi zaproponować to samo co mam za 49,90. Wiem jakie są teraz ceny, więc szybko się zgodziłem

I w trakcie czytania "czy się zgadzam ..." okazuje się, że mam płacić to 49 za samo Extra+. Bo wg niej to teraz mam, żadnego HBO nie widzi na moim koncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Do tej pory mam :

 

Comfort+ 24,90

Multi+ 0

Extra+ 20

Canal+ 10 (6x )(promocyjne 8x do końca umowy)

Eleven 11,90

History HD & H2 2,99

Adventure TV HD 1,99

Filmbox 0

Mediabox+ 5,00

Dekoder Multiroom 10

Prapremiery TVP.pl 9

 

= 95,78 umowa do końca 04/17

 

Propozycja to wszystko co obecnie za 135 z groszami (ale w tym Multi man pack 20 ,HBO 6 mies gratis, kolekcja kino świat 0)

 

co radzicie brać czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już dość. Umowa do końca stycznia. Chyba to potwierdze.

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi

124,99

Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach

W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji

Okres oznaczony umowy

24 mies.

Początek okresu oznaczonego

01-02-2017

Koniec okresu oznaczonego

31-01-2019

Wybrane usługi

Pakiet Superpremium+,, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, Man Pack

Wybrane promocje

Superpremium+ 99,99 zł 24 m dla Abonentów, Man Pack 5 zł dla Abonentów, Multiroom Standard 49 10zł dla Abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDU MÓJ LUDU! Pomocy.

 

(najbardziej liczę na Irciosa oraz Czerstwego - bo chłopcy znamy się nie od dziś), a wiec tak:

 

Moja obecna umowa trwa do 30.04.2017 (wypowiedziana)

 

Obecny pakiet:

cała oferta programowa (bez duszno i parno) za jedyne 84,90zł + Eleven za 7,95zł do lutego 2017 = 92,85zł!

 

Dziś wykonałem telefon sam na Kraków i miły sympatyczny Pan zaproponował:

 

- Superpremium+ za 99,90zł

- ManPack+ za 5,00zł

- Filmbox za 5,00zł

- Mediabox Ozł (wcześniejsza pełna aktywacja)

na 24 miesiące

łącznie: 109,90zł miesięcznie.

 

Ewentualnie:

Od lutego 11,90zł Eleven.

 

Oferta na "zastanowienie się" do jutra do 15-16:00. Dwa warianty umów - czyli: aktywacja od 1.01.2017 i cena przez 24 miesiące 109,90zł, (niestety w tym przypadku umowa się nie skraca, to znaczy 4 miesiące obecnej mi doliczą) lub aktywacja od 1.05.2017 i cena przez 24 miesiące 109,90zł. Zachowując starą umowę do kwietnia płacę 84,90/98,85zł (bez Eleven/ z Eleven), a dopiero od maja 109,90zł przez kolejne 2 lata.

 

Jestem tutaj codziennie i czytam ten wątek z uwagą, i wiem co można wycisnąć - to jest max-maximum według mnie. Z drugiej strony umowa jest do końca kwietnia 2017 i kto wie co będzie "jutro"? Patrząc się realnie nic nie tracę z obecnego pakietu - tylko Eleven. Wiem, że podwyżka jest spora, ale chyba to bardzo dobra oferta - jak na ten czas, prawda?

 

Rozmowa zarchiwizowana, więc nie ma mowy o bublu - pytanie brać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba się ten Fimboxpack( :wacko: )  nie sprzedaje, nie wspominając o ManPacku skoro oferują je  obecnie za 5 zeta...Może lepiej poczekać aż zaczną  namawiać   w formie gratisu do Superpremium a do kwietnia jeszcze trochę czasu zostało.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDU MÓJ LUDU! Pomocy.

 

(najbardziej liczę na Irciosa oraz Czerstwego - bo chłopcy znamy się nie od dziś), a wiec tak:

 

Moja obecna umowa trwa do 30.04.2017 (wypowiedziana)

 

Obecny pakiet:

cała oferta programowa (bez duszno i parno) za jedyne 84,90zł + Eleven za 7,95zł do lutego 2017 = 92,85zł!

 

Dziś wykonałem telefon sam na Kraków i miły sympatyczny Pan zaproponował:

 

- Superpremium+ za 99,90zł

- ManPack+ za 5,00zł

- Filmbox za 5,00zł

- Mediabox Ozł (wcześniejsza pełna aktywacja)

na 24 miesiące

łącznie: 109,90zł miesięcznie.

 

Ewentualnie:

Od lutego 11,90zł Eleven.

 

Oferta na "zastanowienie się" do jutra do 15-16:00. Dwa warianty umów - czyli: aktywacja od 1.01.2017 i cena przez 24 miesiące 109,90zł, (niestety w tym przypadku umowa się nie skraca, to znaczy 4 miesiące obecnej mi doliczą) lub aktywacja od 1.05.2017 i cena przez 24 miesiące 109,90zł. Zachowując starą umowę do kwietnia płacę 84,90/98,85zł (bez Eleven/ z Eleven), a dopiero od maja 109,90zł przez kolejne 2 lata.

 

Jestem tutaj codziennie i czytam ten wątek z uwagą, i wiem co można wycisnąć - to jest max-maximum według mnie. Z drugiej strony umowa jest do końca kwietnia 2017 i kto wie co będzie "jutro"? Patrząc się realnie nic nie tracę z obecnego pakietu - tylko Eleven. Wiem, że podwyżka jest spora, ale chyba to bardzo dobra oferta - jak na ten czas, prawda?

 

Rozmowa zarchiwizowana, więc nie ma mowy o bublu - pytanie brać?

Nie wiem po co Tobie tak bogaty i drogi pakiet skoro posiadasz dodatkowo CP.Jak już jesteś zdecydowany na ten pakiet o którym piszesz to próbuj zrabatować do 0 Man  Packa bo były takie przypadki w wątku.Ja bym się nie śpieszył chyba że zadowala cię oferta jak i cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety bez MR. Mam MR Premium a tego nie rabatują. Gdybym się zmieścił z tym wszystkim co mam w 100zł to bym brał. A jak nie to tak jak już pisałem obniżam do samego Comfortu+ albo rezygnuję.

W zasadzie wystarczyłoby aby mi zrabatowali do zera Cinemaxa albo MRP o połowę i już bym się zmieścił w stówce. Dostał tak ktoś?

Edytowane przez mlesniew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta sprzed chwili, na razie odrzucona. Pakiet comfort+ za 29,99zł (dopełnienie do extra+ na miesiąc) + canal+ (chyba 8  :cool:) na 3 mce gratis/ później + 30zł z możliwością odłączenia, + HBO na miesiąc (na tym mi nie zależało). Umowa na 24 m-ce. Dekoder PVR 0zł na całą umowę. Multiroom nie posiadam. Ewentualnie było na 15 m-cy comfort+ za 32,50zł. Czy to już była dobra oferta, czy sam comfort+ można dostać jeszcze taniej niż 29,99zł?

Edytowane przez amigo007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...