Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

z zainteresowaniem, ale i przerażeniem przeczytałem ostatnie kilkadziesiąt stron wątku, jako że i dla mnie nadszedł czas ponownych negocjacji umowy z nc+. Niestety, przerażająco słabe oferty, o których piszecie mają swoje potwierdzenie w proponowanych mi przez konsultantów propozycjach przedłużenia umowy po złożonym przeze mnie wypowiedzeniu. Obecnie płacę 49,90 za Extra+, C+ i 3xHBO, ale słabo widzę szanse na kontynuację umowy na tych samych warunkach :mrgreen:

Najciekawszą chyba dotychczas zaproponowaną przez konsultanta ofertą był pakiet Comfort+ wraz z 3xHBO za 39,90 zł miesięcznie, ale mimo wszystko za wcześnie jeszcze na kapitulację z mojej strony (umowa do końca stycznia 2017 r.), więc odmówiłem.

 

Przyznam, że patrząc na obecnego "świętego graala" za posiadany przeze mnie pakiet w cenie 79 z groszami, który nota bene nie jest dla mnie na razie dostępny, mam poważne wątpliwości, czy nie celować w pakiet Start+/Comfort+ za możliwie najniższą cenę (MIniMini być musi!) a doznań filmowych poszukać z innych źródeł. Niekoniecznie myślę tu od razu o Kodi, lecz np.: o Netflixie. Alternatywnie- jako opcja hardcore - pożegnać się po ładnych paru latach z nc+ na dobre i przstawić latorośle na TVP ABC/DVB-T.

 

W ramach zagadki prezentuję poniżej oferowaną mi na ICA ofertę przedłużeniową. Konia z rzędem temu, kto znajdzie wytłumaczenie dla zaznaczonej dla mnie różnicy w cenie :?: Różnica w grafice się nie liczy  :wink: 

NCplus_oferta%20przedueniowa_21_11_2016_

 

Pozdrawiam

Anisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj kilka lub kilkanaście stron to się dowiesz. Odctego jest forum, aby czytać, a jak nie ma odpowiedzi to wtedy pytania zadawać.

 

 

U mnie wczoraj pierwszy tel. do drugiej umowy kończącej się z końcem lutego... czyli do pakietu Comfort. Propozycja to 35 zł i 47 chyba 50gr za Extra. Umowa 15 lub 24m. do wyboru. Konsul powiedział, że daje mi 5 zł taniej niż obecnie mam i że taniej za Comfort nie będzie. Tyle,że miesiecznie jest płacone po 19,90 (średnia). Jak widać system konsulom pokazuje wartość faktury,a nie wpłat, o czym było pisane. Jesli nie zejdą z ceny poniżej 19 zł to rezygnuje calkowicie z tej umowy. Ten śmietnik jaki jest oferowany w tym pakiecie jest wart 15zł.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anisz, droższa oferta jest po lewej, a więc pierwsza do przeczytania. Może się napalisz i klikniesz. A jak nie - to masz drugą propozycję, z super rabatem 5% na końcu :).

 

A jeśli chodzi o dzieci, to TVP ABC + TV Puls + Puls 2 i dodatki animowane w pozostałych stacjach w zupełności wystarczą (żeby nie rzec, że i tak jest tego za dużo). Ćwiczone od ładnych paru lat co wakacje :).

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

przedluzylem umowe, extra + ,c+8, hbo, hbo go, MRP, 24 mies 104,9  24 mies, drogo, poprzednio placilem 60/80 w lamancu, srednio 70 zl

ale 2 dni pozniej mialem telefon z postepowaniem reklamacyjnym, i udalo mi sie uzyskac MRP na caly okres umowy za darmo, wiec pozostaje  84,9.

to tak informacyjnie, ze czasami da sie cos ugrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni dobrze wiedzą co robią.

 

A ja chyba dziś przystanę na ich ofertę do umowy nr.1.

Dziś był kolejny telefon. Oferta Superpremium 99,99 , HBO GO 5, F.box 5, ManPack 5, Kino Świat 0, MR 0 i 2 dekodery PVR 0.

Wszystko na 24m.

 

Podwyżka o 15 zł. Zniknie Sundance Channel i R.L.

Przybędzie Hustler, H2, Adventure HD, Kino Świat

 

Niestety M.MP nie jest wciąż dostepny dla stałego abonenta.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy telefon od dawna. Oferta Extra + 8xc za 79,99 i HBO za 20 zł /mies. Po "rozmowie z przełożonym" HBO w cenie, czyli 79,99 za całość + ew. HBO Go za 5 zł. C+VOD, dekoder PACE w cenie. Jest to oferta, którą rozważałem do wzięcia. Czy komuś się udało coś wywalczyć w lepszej ofercie (taniej, lub na podobnym poziomie cenowym, ale w bogatszym pakiecie?) ? Brać ? Umówiłem się na tel za 1,5h. Podpowiedzcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy telefon od dawna. Oferta Extra + 8xc za 79,99 i HBO za 20 zł /mies. Po "rozmowie z przełożonym" HBO w cenie, czyli 79,99 za całość + ew. HBO Go za 5 zł. C+VOD, dekoder PACE w cenie. Jest to oferta, którą rozważałem do wzięcia. Czy komuś się udało coś wywalczyć w lepszej ofercie (taniej, lub na podobnym poziomie cenowym, ale w bogatszym pakiecie?) ? Brać ? Umówiłem się na tel za 1,5h. Podpowiedzcie...

Przed chwilą odrzuciłem, to co piszesz, za 92 zł. (MR z camelami).

Edytowane przez Orald
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam. Ircios, czytałem i też wydaje mi się, że to w obecnych czasach dobra oferta. Po prostu pytałem, czy komuś udało się wywalczyć coś więcej, bo mogłem coś przegapić, a niestety nie mam na tyle czasu, aby śledzić wątek stale. W takim razie biorę co dają i tyle (choć kusiła mnie nieco oferta Premium CP, która jest do 6.12 za 89,99/mies na 24 mies w tym 6 mies. gratis, a w niej i HBO i HBO Go i Eleven Sports (którego w ofercie złożonej mi przez C+ nie mam). Przeważyła jednak liga angielska i żużel, które póki co są w C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddzwonił. Oferta następująca:

 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 84,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 24 mies. Początek okresu oznaczonego 01-01-2017 Koniec okresu oznaczonego 31-12-2018 Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO,, Filmbox Pack, HBO GO, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów, nc+go TV HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Filmbox Pack w styczniu gratis, później ma być automatycznie wyłączony. Czy nie powinno to być gdzieś w powyższej tabelce zaznaczone ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z końcem roku kończy mi się umowa. Aktualnie mam Comfort+ i opcje dodatkowe Extra+, Premium Sport, Premium Film (wszystkie Canal+) i Multi+, czyli Extra+ + 8xCanal+. Płacę za to 49,90 zł, umowa na 2 lata. Sprzęt mam swój i nie interesuje mnie sprzęt od nich. 

Dzisiejsza propozycja wstępnie zaakceptowana (zostało tylko zatwierdzenie):

Comfort+ + 8xCanal+ za 64,99 zł na 2 lata. Zależało mi na wszystkich Canal+.

W e-mailu od nc+ wygląda to tak: 

 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 64,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 24 mies. Początek okresu oznaczonego 01-01-2017 Koniec okresu oznaczonego 31-12-2018 Wybrane usługi Pakiet ComfortCANAL+(6)LIVE130,, CANAL+ (2) 20zł, Dopełnienie do Extra+ Wybrane promocje Comfort+ z CANAL+ (6) LIVE 59,99 zł 24 m dla Abonentów, CANAL+ (2) 5 zł/m dla Abonentów

 

Co oznacza:

- LIVE130?

- Dopełnienie do Extra+? - chyba pakiet Extra+, ale do kiedy?

 

W warunkach promocji "Comfort+ z CANAL+ (6) LIVE 59,99 zł 24 m dla Abonentów" (załącznik do e-maila) jest tabela promocyjna 2, w której są wypisane kanały: Adventure TV HD, History HD, H2, Sundance HD, po okresie gwarantowanego korzystania są podane już kwoty. O co tu chodzi? Czy trzeba z tego zrezygnować po jakimś czasie? czy jest to na cały okres umowy? W rozmowie z konsultantem nie było o tym mowy. W ogóle to nie oglądam tych kanałów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...